Masum 476.Bölüm Özeti- 11 Temmuz Pazar

Seta’nın Gözyaşları SEL OLUYOR! ALÇAK, PİSLİK RİCKY!

Masum dizisi 476.bölüm özetinde Ricky’nin hataları Seta’yı oldukça zor duruma sokmuştu. Ricky zor duruma düşürdüğü Seta’nın adını temizlemek için onunla evlenmek ister. Seta’nın da kabul etmesiyle jet hızıyla bir nikah başlar. Masum dizisi 476.bölüm özeti devam ediyor.

Seta Modi gelini oluyor! Ricky damatlıkların içinde Seta ise gelinliğiyle herkesin gözünü doldurur. İkili birbirlerine oldukça çok yakışmışlardır. Tüm konak bu evlilik kararıyla birlikte oldukça mutlu bir havaya bürünür. Kokila Seta’ya arada takılarak evlenmeye Ricky’den çok istekli olduğunu söyler.

Gopi bir yandan oğlunu evlendirirken diğer yandan da kızı gibi gördüğü Seta’yı gelin alıyordur. Tüm bunlar olurken Bhavani ise hiç ama hiç memnun değildir. Bir şekilde bu evliliği engellemelidir. Aksi takdirde Seta kısa süre sonra Modi gelini olacaktır.

Seta tüm bunları hayal eder. Ricky’nin etrafında dolaştığını,ona çiçekler verdiğini düşler. Seta bu hayallere dalarken Bhavani ise yeni planını devreye sokar. Bhavani’nin planı Ricky kaçırmak ve düğüne engel olmaktır.

Ricky kayboluyor! Nitekim Tolu ve Sona damadı almak için odaya gittiklerinde onu bulamazlar. Ricky ortalıktan resmen kaybolmuştur. Ancak işler daha da garipleşir. Çünkü Bhavani adamları Ricky kaçırmaya gittiklerinde onu bulamazlar. Yani Ricky’nin kaybolma sebebi Bhavani değildir.

Ricky’nin aniden kayboluşu tüm Modileri paniğe sokar. Urmila odayı incelediğinde Ricky’nin balkondan kaçmış olduğunu anlar.

Ricky herkesi şoke etti! Tüm bu karmaşa devam ederken Modi konağına Bhavani gelir. Gopi Ricky’nin odasında Bhavani ait bir eşya görmüştür. Bu yüzden oğlunu kaçıranın Bhavani olduğunu düşünür. Bhavani ise Ricky’i kaçırmadığını açıkça dile getirir. Bhavani’nin bu cevabı Gopi’nin kafasını karıştırır.

Kaçak damadın ortaya çıkışıyla tüm bu gizem aydınlanır. Ricky damatlıklarını çıkarmış ve normal kıyafetlerini giymiştir. Gopi ona nerede olduğunu sorarken Ricky acımasızca konuşmaya başlar. Gopi’nin ona verdiği 30 günlük sürenin bugün dolduğunu söyler. Böyle cahil, okuma yazma bilemeyen bir kızla da asla evlenmeyeceğini sözlerine ekler.

Seta delirdi mi? Ricky hakaretlerinin yanı sıra yanında kızlar da getirmiştir. Bunlar varken Seta ile neden evleneyim der. Ricky’nin bu sözleri Seta’da farklı etkiler yaratır. Seta aniden gülmeye ve kahkahalar atmaya başlar.

Seta kahkahalarının ardında Ricky’e acıdığını söyler. Böylesine iyi yürekli, gerektiğinde onun iin canını verecek bir anneyi hak etmediğini söyler. Bu esnada fırsattan istifade Bhavani Seta’ya kol kanat açarak onu kandırmak ister.

Ancak Seta bu olayla beraber çok değişmiştir. Artık sessiz, güçsüz bir kadın olmayacağını açıkça dile getirir. Bhavani’yi de tehdit ederek kendisinden uzak durmasını aksi takdirde kötü sonuçların olacağını söyler.

Seta’nın gözyaşları! Seta her ne kadar insanların içinde güçlü olsa da odasına gittiğinde işler çok farklı olur. Yaşadığı aldatmacayı, kandırılan duygularıyla karşı karşıya kalan Seta gözyaşlarını tutamaz.  Suyun altına girerek ağlamaya başlar.

Kısa süre sonra Jaggi gelerek Seta’yı duştan çıkarır ve güçlü olmasını ister. Gopi ve Koki ise Ricky’e nefret kusarlar. Onlara da tıpkı Seta gibi kahrolurlar. Seta’ya sürülen bu leke, bu aldatmaca onlara da yapılmıştır.

Jaggi aşçı oldu! Seta’nın yaşadıkları Modi konağında herkesin iştahını keser. Gopi, Koki hiçkimse yemek yemek istemez. Jaggi burada devreye girer ve aşçı olarak yemekleri yapacağını söyler. Ancak Şef Jaggi’nin yemekleri çok ama çok kötü olmuştur.

Jaggi durumu kurtarmak için dışarı çıkıp yemek almaya gider. Tam bu esnada Modi konağının telefonu çalar. Arayan biri Ricky ile önemli bir konuda görüşmesi gerektiğini söyler. Seta kim olduğunu sorar ancak telefon kapanır.

Gerçekler kolyede! Dışarı çıkan Jaggi ise Gaura ile karşılaşır. O esnada Gaura ise hırsızın düşürdüğü bir kolyeyi yerde görür. Kolyeye bakınca üzerinde kanla ‘Gaura suçludur’ yazılı olduğunu görür. Gaura kolyeyi hemen saklamak istese de Ricky annesine ait olan bu kolyeyi fark ederek hemen alır.

Gaura Ricky’den kolyeyi temizlemek için istese de Ricky çoktan boynuna geçirir ve geri vermez. Urvaşi’nin kendi kanıyla yazdığı bu mesaj Ricky’nin boynunda Gaura için büyük bir tehlikedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir