Masum 462.Bölüm Özeti- 27 Haziran Pazar

Gopi ve Jaggi YAKALANDI! Chanda Cinayeti ESRARENGİZLEŞİYOR!

Masum dizisi 462.bölümde Seta kaçırılmış, Koki hapishane köşelerinde hastalanmış, Vidya ise katil damgası yemişti. Bir düğüm gibi iç içe karışan bu olayları çözmek ise Gopi’nin işidir. Masum dizisi 462.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi ve Jaggi Seta’nın Peşinde! Saydığımız bunca sorunu Gopi çözmeye öncelikle Seta olayından başlar. İkilinin planı ise oldukça basit ama bir o kadar da zordur. Jaggi ve Gopi kılık değiştirerek düğüne sızacak ve bir yolunu bulup Seta’yı kurtaracaktır.

Dediğimiz gibi plan oldukça basit görünse de düğüne sızmak hiçte kolay olmaz. Düğünün her noktasında Bhavani’nin adamları vardır. Ancak Jaggi bu işlerde oldukça yeteneklidir. Gopi ile kendisini aşçı olarak göstererek ilk aşamada düğüne sızmayı başarır. Onlarla beraber gelen Sona’da geline yapılan kına süslemeleriyle sorumlu olduğunu söyler.

Gopi ve ekibi düğün alanına sızarken şimdi yapmaları gereken şey Seta’nın nerede olduğunu bulmaktır.

Vidya suçunu itiraf edecek! Diğer tarafta ise Vidya tüm bu gerilime ve bilinmezliğe daha fazla dayanamaz. Eve gelen dedektiflerle giderek suçunu itiraf etmeye karar verir. Gaura ise bu duruma dünden razıdır. Vidya hapse girecek ve ondan kurtulacaktır.

Gopi ile Jaggi ise sonunda Seta’yı bulur. Ancak kapısında Bhavani’nin adamları bekliyordur. İkili Seta’ya ulaşabilmek için bu adamlardan kurtulmalıdır. Bu amaçlar Jaggi ve Gopi içine ilaç kattıkları bir tatlı hazırlarlar. Bu tatlıları bekçilik yapan adamlara yedirirler. Adamlar kısa sürede midelerini bozup kapıdan ayrılmak zorunda kalır.

Gopi Seta’ya ulaşsa da onu kurtarmaları mümkün olmaz. Seta Bhavani’nin din görevlisini rehin aldığını söyler. Gopi’den din adamını ve onun keçisini kurtarmasını ister. Gopi durumu Jaggi’ye bildirir. Jaggi hemen din adamını kurtarmak için harekete geçer. Kurtarmayı da başarır.

Konağın bahçesi kazılıyor! Vidya’nın itirafları doğrultusunda polis Daram’ın konağına gelir. Vidya’nın suçunu itiraf ettiğini söyler. Onun verdiği bilgiler doğrultusunda da konağın bahçesinde kazı çalışması başlar. Gaura artık Vidya için her şeyin sonun geldiğini düşünerek sevinir.

Ancak herkesi şaşırtan bir olay gerçekleşir. Özellikle Gaura çok şaşırır. Polisin yaptığı kazıda herhangi bir cesede ulaşılamaz. Polis Vidya’nın yalan söylediğini düşünür. Bu esnada hemen araya giren Daram polisi yönlendirir. Vidya’nın kardeşinin kaybolduğunu ve hayaller görmeye başladığını söyler. Poliste bunun üzerine konaktan ayrılır.

Daram Vidya’yı kurtardı! Peki öyleyse Chanda’nın cesedi nerededir? Bunun cevabını ise bize Daram verir. Vidya’nın üstüne giden Daram gerçekleri öğrenmiş ve Chanda’nın cesedini oradan çıkartmıştır. Daram’ın bu yaptığı Gaura’nın hiç hoşuna gitmezken Vidya’nın şimdilik kurtulmasını sağlar.

Diğer tarafta ise işler oldukça iyi gitse de sonu hüsranla biter. Jaggi ve Gopi bir bir herkesi kurtarırlar. Onlara Seta’nın babası da yardım eder. Ayrıca Urmila Pari ve Monica’yı da dansçı olarak getirip Bhavani’yi oyalar.

Her şey baştan sona kusursuz ve iyi giderken maalesef Bhavani durumu çakozlar. Gopi ve Jaggi’nin etrafını adamlarıyla beraber sararak Seta’nın kaçmasını engeller. Adamlarının da yardımıyla Jaggi ve Gopi’yi de tutsak alır. Oldukça zor duruma düşen ikili bu durumdan kurtulmanın yollarını aramaya başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir