Masum 427.Bölüm Özeti- 23 Mayıs Pazar

Horozlarıyla Beraber Jaggi, Gopi’yi Ölümden Kurtardı!

Masum dizisi 427.bölüm özetinde Mansi Gopi’nin ölüm emrini vermiş Gopi ise diğer hastaların yardımıyla peşindeki cellattan kaçmaya çalışmıştı. Koki ise Jaggi’den yardım istemiş ancak beklediğini bulamamıştı. Masum dizisi 427.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi kaçabilecek mi? Gopi tüm gücüyle peşindeki katillerden kaçmaya çalışırken Premila ve Krishna ise durumu anlayıp hastanenin yolunu tutar. Bu ikili Mansi’nin aksine Gopi’nin ölmesine karşı çıkarlar.

Gopi son bir çabayla bulduğu bir odaya girerek kapıyı kapatır. Peşindeki katiller odanın kağısını zorlarken Gopi kendi ölümüne kendi ayağıyla geldiğini çok geç fark eder. Girdiği oda bakıcıların onu asmak için getirecekleri odadır. Gopi karşısında duran idam ipini görünce çok korkar.

Jaggi Gopi’yi Kurtardı! Bu esnada onu öldürmek için kapıyı zorlayan bakıcılar içeri girmeyi başarır. Gopi’yi hemen yakalarlar. Gopi üzerine çullanan bakıcılardan kurtulmak istese de gücü buna yetmez. Bakıcılar Gopi’yi ipe asarlar.

Gopi için artık son gelmiş derken horozlar adeta savaşçılar gibi uçuşmaya başlar. Bu Jaggi ve arkadaşlarının olaya el koymasının işaretidir. Jaggi Gopi’yi ipten alırken arkadaşları bir güzel bakıcıları pataklar. Gopi böylelikle tımarhaneden kurtulmuş olur.

Jaggi hemen Gopi’yi de alarak olay yerinden uzaklaşır. Gopi’yi götüreceği yer Modi konağı olur. Modiler Gopi’yi görünce sevinçten çığlık atarlar. Jaggi’ye teşekkür ederler. Gopi’nin hayatını kurtardığı için tüm Modiler ona minnettardır. Koki Jaggi’ye fikrini değiştirme nedeninin sorar. Jaggi annesinin isteğiyle fikrini değiştirdiğini söyler.

Mansi çıldırdı! Tabi bu durumun kazanano olduğu gibi kaybedenleri de vardır. Mansi akıl hastanesine geldiğinde tüm bakıcılara bağırmaya başlar. Bu esnada Premila gelip Mansi’ye tokat atar. Mansi’ye ilaçlarını içmesini söyler.  Premila’nın isteği tıpkı kızının başına geldiği gibi Gopi’nin de delirmesidir. Yani anlayacağınız Mansi Ahem’in yokluğunda kafayı sıyırmıştır.

Modi konağında Jaggi artık gitmek isterken kimse onu bırakmaz. Minikler onu çok sevmiş diğer Modilerde gerçek olmasa dahi Ahem’i görmenin huzurunu yaşamışlardır.

Diğer tarafta Mera ve dedektif Vidya’ya yönelik saldırı hakkında konuşur. Nainya’nın sevgilisi Prakash onları dinler. Prakash dedektife çeşitli oyunlar yaparak onu saf dışı bırakmak ister.

Krishna Gopi’yi geri istiyor! Gopi Jaggi’ye teşekkür ederken ayağı yanlışlıkla kayar. Gopi bir anda Jaggi’nin kollarında kalırken kendini Ahem’le zanneder. Jaggi’nin gelişiyle bir an da olsa huzura kavuşan Modi konağında bu durum pek uzun sürmez.

Jaggi harekete geçti!  Üç akbaba Gopi’yi almak için Modi konağına gelmiştir. Koki bu duruma karşı çıkarak gelenleri kovmak ister. Ancak Krishna Gopi ile evli olduklarını onu geri vermeleri ister. Modiler bu duruma itiraz ederken Krishna polis ve avukatları da duruma dahil eder. Gopi’nin bir akıl hastası olduğunu söyleyerek polisi ikna ederler. Ayrıca evli oldukları içinde Krishna’nın karısını götürmesinde sakınca görmezler.

Kısaca Modilerin eli kolu bağlanmıştır. Krishna zorla Gopi’nin kolundan tutarak onu götürmek ister. Poliste Modilerin olaya müdahale etmesini engeller. Tüm bu olanları gören Jaggi bu duruma kayıtsız kalamaz. Kendisini Ahem Modi olarak tanıtır. Karısını derhal bırakmalarını emreder. Jaggi’nin bu hareketi başta işe yarasa da olaya müdahil olacak iki kişi daha vardır.

Bu ikili Jigar ve Pari’dir. Jigar evi Mansi’ye ipotek ettirdiği için onun yanında yer alır. Jaggi’nin Ahem olmadığını söyler. İkili tartışmaya başlarken Jaggi herkesi Ahem olduğuna ikna edebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir