Gopi ve Jigar Arasında Neler Oluyor?

Devoleena Batterjeeve Vishal Singh Gerçekte Sevgili Mi?

Özel hayatıyla gündeme gelmekten çekinen Devoleena Batterjee, hakkında çıkan tüm haberlere keskin bir dille geri çevirirdi. Devoleena Batterjee bu kez yaptığı açıklamalarla kafaları karıştırıyor. Birinden hoşlandığını ve yakın zamanda da evlenmeyi düşündüğünü söyledi. Devoleena Batterjee’nin hayranları bu habere çok sevindi! Akıllara ise ilk gelen isim Vishal Singh oldu.

Masum dizisinin setlerinin olduğu bir zamanda Devoleena Batterjee, rolüne hazırlanırken Vishal Singh ve Vandana Vithlani (yani namı diğer Urmila) gülüşmeye başlayıp Gopi’yi bir hayli kızdırmışlar. Gözyaşlarına boğulan Gopi Urmila’ya bağırmış, Jigar da orada araya girip Urmila’nın kıdemce büyük olduğunu ve bu ses tonunda konuşmasının doğru olmadığını söylemiş. Ama ikili aralarındaki bu pürüzü uzatmamış hatta daha yakın arkadaş olmaya başlamış. Devoleena Batterjee aramızda bir takım sorunlar vardı ama hallettik demiş. Bunu da Devoleena Batterjee’nin instagram hesabından yaptığı samimi paylaşımlarla da anlamış oluyoruz.

Daha sonra Devoleena Batterjee ve Vishal Singh’in arasında birçok dedikodu baş gösteriyor. Devoleena Batterjee bu durumu sık sık yalanlamış ve işiyle alakalı gündeme gelmek istediğini belirten yorumlar yapmış. Diğer bir yandan da oyuncunun sevenleri Devoleena Batterjee ve Vishal Singh’in arasındaki enerjiyi çok sevdiklerini ve ikiliyi bir arada görmek istediklerini belirten yorumlar yapmışlar.

Devoleena Batterjee katıldığı bir şov programında özel hayatıyla ilgili öyle açıklamalar yapıyor ki ertesi gün manşetlere düşüyor. Saath Nibhaana Saathiya yani Masum dizisinde bir aktörle birlikte olduğunu ve artık bekar olmadığını açıklamış. Bu açıklamanın ardından Masum dizisi oyuncuları arasında parmakla gösterilen isim Vishal Singh oluyor.

Bakalım ilerleyen zamanlarda bu çift arasında neler oluyor göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir