Masum 420.Bölüm Özeti- 16 Mayıs Pazar

Krishna ve Gopi’nin Romantik Gecesi! Mansi Geri Döndü!

Masum dizisi 420.bölüm özetinde Mera Priyal’in velayetini almış Shravan ve Vidya’da sonunda gerçeği öğrenmişti. Shravan kızının yatılı okula yollanmasına karşı çıkarken Mera onları dinlememişti. Masum dizisi 420.bölüm özeti devam ediyor.

Modi konağına geri dönersek Jigar’ın kapkaça uğradığı haberi konağa gelir. Pari altınlarının çalınması ile iyice deliye döner. Tüm olanlardan Gopi’yi sorumlu tutan Pari onun altınlarını çalmayı bile düşünür.

Gizemli el yine ortaya çıktı! Bu arada Jigar’ın çalınan parası ise yine her bölüm ortaya çıkan gizemli kişinin eline geçer. Bu gizemli kişi Modiler üzerinde sürekli planlar yapmaya devam eder. Sizce bu gizemli el kime ait?

Mera Priyal’i arabaya bindirerek yatılı okula yollarken epey duygusal anlar oluşur. Vidya gözyaşlarına boğulurken anne ve kızı birbirlerine bağırıp kavuşmak isterler. Ancak Mera oldukça acımasız davranmaya devam eder. Vidya’nın yalvarmaları hepsi hiçbir anlam ifade etmez.

Vidya çaresiz! Shravan buz zor anlarda Vidya ile beraber üzülse de daha sonrasında karısına oldukça soğuk davranır. Shravan en başından beri Mera’ya güvenmemiş ve her fırsatta Vidya’yı ona karı uyarmıştı. Ancak Vidya kardeşine güvenmeyi tercih etmiş ve şu anki duruma sebep olmuştu. Tüm bunları düşünen Shravan Vidya’dan uzak kalmak ister.

Vidya Shravan’ın da ondan uzaklaşmasıyla çaresiz bir duruma düşer. Gözyaşlarını tutamaz. Ardından Vidya soluğu Mera’nın yanında alır. İki kız kardeş tartışıp kavga etmeye başlarlar. Vidya tüm bunların hesabını Mera’ya soracağını söylerken Mera elinden geleni yapabilirsin diyerek Vidya’yı tersler. Tüm bu tartışma Nianya’nın işine gelir. Vidya’ya katil suçu atmak için iki kız kardeşin bu tavrı oldukça iyi bir delil olacaktır.

Modi konağında ise Premila Gopi ve oğlunun beraber olmadıklarını anlar. Onların ilk gecelerini yaşamaları için odayı süsler. Ayrıca Gopi’ye gelinlik verir. Gopi ne yapacağını bilmez haldedir. Sürekli Ahem’i düşünen Gopi doktor Krishna ile asla beraber olmayacağını düşünür.

Gopi zor durumda! Ancak Premila’ya durumu çaktırmamak için istediğini yapar. Gelinliği giyip kaynanası eşliğinde Krishna’nın odasına gider. Krishna Gopi’yi ve hazırlıkları görünce kendini bir rüyada zanneder. Başta Gopi’nin kendi isteğiyle geldiğini düşünür ancak sonradan durumu anlar.

Ertesi sabah Gopi kahvaltıya geç gelir. Ayrıca duş alıp iner. Monica ve Pari bu durumla dalga geçerler. Gopi Krishna ile beraber olduğu izlenimi vermek istese de Premila durumu biliyordur. Gece gizlice Gopi ve doktoru gözlemlemiştir. İkilinin onu kandırmasına kızar.

Kokila araya girerek Premila’yı sakinleştirir. Gopi’ye zaman tanımasını söyler. Nitekim Gopi büyük bir buhrandan çıkmış ve hayata yeni yeni tutunuyordur. Premila Gopi’nin kendine daha çabuk gelmesi için bu konaktan ayrılmasını savunur. Gopi ise Kokila’nın dizlerine ağlayıp ondan ayrılmak istemediğini söyler.

Mansi ortaya çıktı! Diğer tarafta eve dönmek için uğraşan Jigar ise yağmura yakalanır. Arabası bozulur ve yolda kalır. Jigar’ın yardımına ise geçmişten gelen biri yardım eder. Bu kişi Mansi’dir. Masni hatırlarsak Gopi hapse girdiğinde Ahem ile dost hayatı yaşayan kadındır. Mansi Jigar’a yardım eder.

Konakta ise Monica Sona’nın doğumunu tetikler. Hava şartları yüzünden doktor çağrılamazken Modi kadınları doğumu evde yaparlar. Sona’nın iki kızı olur. Modi konağı mutluluğa boğulur. Gopi Vidya’ya mutlu haberi vermek için onu arar. Ancak oldukça kötü şeylerin olduğunu öğrenir. Gopi endişelenerek Mera’nın tüm yaptıklarını Koki’ye söyler. İkili ne yapacaklarını şaşırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir