Masum 266.Bölüm Özeti- 13 Aralık Pazar

Radha Koki’yi DELİRTTİ! Herkese SALDIRIYOR!

Masum dizisi 266.bölüm özetinde Mira hakkındaki gerçek ortaya çıkmış konakta oldukça mutlu bir ortam oluşmuştu. Şimdiki problem ise Kokila’nın durumu. Geçmişle ilgili anıları canlanınca Kokila sürekli bir ayılıp bir bayılıyordur. Modi büyükleri Kokila’ya geçmişi hatırlatacak şeylerden uzak durma konusunda ağız birliği ederler. Tabi Kokila hiç durur mu? Kendinden gizli konuşmalar oluşu dikkatini çeker. Nitekim Koki geldiğinde herkesin sus pus olması oldukça şüphe çekicidir. Masum dizisi 266.bölüm özeti devam ediyor.

Tüm bunların üstüne Rashi Kokila’dan gizli bir şekilde Mira’ya doğum günü kutlaması yapmak ister. Rashi Koki’nin uyuduğunu kontrol eder ve pastayı gizlice konağa sokarlar. Ahem ne olduğunu sorarken Rashi planı anlatır. Miniklerde bu organizasyona dahil olurlar. Ancak Koki yine bir şeyler karıştırıldığını hissedip aşağıya iner. Kokila burada neden toplanıldığını sorarken Rashi hemen pastayı gizler. Koki tekrar yatağına gidip uyuduğunda Modiler hepsi kalkıp Mira’nın odasına toplanır. Karanlıkta gizlice doğum günü kutlanır.

Bu arada Kokila ise yine şüphelenir. Yanında  Parag’ı da göremeyince yataktan kalkar. Bu arada Ahem, Gopi ve kızları birlikte pastayı keserler. Bu mutlu aile tablosu herkesi duygulandırır. Herkes Mira’ya hediyelerini verir. Karanlıkta olsa fotoğraflar çekilir.

Ne Kokila’ymış Ama!

Bu esnada Kokila kapıyı açarak içeri girer. Herkes şok içinde kalırken Kokila neler olduğunu sorar. Modiler ışıkları kapatıp film izlediklerini söyler. Ayrıca Rashi’de araya girerek konuyu dağıtmaya çalışır. Koki televizyon kapalı deyince film bitti bizde odalarımıza geçiyorduk diye Modiler tekrar yalan söyler. Kokila bu olayı kurcalamakta kararlıdır ancak Jigar’ı görünce tüm ilgisi ona yönelir. Sapık zannettiği Jigar yine Rashi’nin dibinde bitmiştir. Neyse ki büyükanne gelip Koki’yi olaylar çıkmadan götürür.

Yarımda olsa doğum günü kutlaması herkesi mutlu etmiştir. Bu arada Ahem’e telefon gelir. Arayan kişi müfettiştir. Müfettiş Mira’ya yönelik saldırıları konuşmak için konağa gelmiştir. Modiler müfettişin yanına gider. Müfettiş kamp alanındaki delilleri incelediklerini söyler. Müfettiş Mira’nın düşme anında halatın kopmadığını ve biri tarafından kesildiğini dile getirir. Modiler ise Mira ile ilgili gerçeği müfettişe açıklar. Mira’nın kendi çocukları olduğunun DNA raporu ile çıktığı, yıllar önce Mira’nın birileri tarafından da kaçırılmış olabileceği konuşulur. Müfettiş araştırmayı genişleterek tapınakta da delil arayacaklarını söyler. Radha tüm bu konuşmaları şok içerisinde dinler.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi “Yeşilçam”

Hemen Tıkla

Müfettiş gittikten sonra Radha hemen Tirpti’yi arayarak durumu ona anlatmak ister ancak ulaşamaz. Tripti telefonunu çöpe atmıştır. Radha bunun üzerine gizlice konaktan çıkarak Tripti’nin evine gider. Onu bulan Radha tüm olayları anlatır. Müfettişin söyledikleri, Kokila’nın durumu giderek her şey kötüye gidiyordur. Radha kaçmaları gerektiğini söylerken Tripti onu konağa geri yollar. Eğer kaçarlarsa hiç şanslarının olmayacağını dile getirir. Radha konağa gizlice geri dönerken Rashi onu yakalar. Rashi, Radha’nın bir işler çevirdiğini düşündüğü için ona kızar. İkili kavgaya tutuşurlar. Jigar araya girerek onları ayırır ancak Rashi’nin gözü hep Radha’da olacaktır.

Ertesi gün olduğunda doktor Kokila’yı muayene etmek için gelir. Koki’nin durumunun sıkıntılı olduğunu söyleyerek ilaçlarını değiştirir. Bu durumu ayrıca Modiler’e anlatır. Uzaktan olanları dinleyen Radha Koki’nin eski hafızasına kavuşmasından yine endişelenir. Gopi Koki’ye yeni ilaçları verirken Radha’da çay bahanesiyle Koki’nin yanına gelir. Onu odadan uzaklaştırmayı başaran Radha ilaçları değiştirir. Bu arada Parag gelse de Radha gizlenerek onu atlatır. Tabi Kokila bilmeden Radha’nın değiştirdiği ilaçları içer. Bu ilaçlar Kokila’yı olumsuz etkiler.

Koki giderek daha sinirli ve şiddete yatkın olur. Ahem’e bağırır odasında Parag’a saldırır. Kısacası Modiler Kokila’nın ruh halinden çok ama çok korkarlar. Koki o kadar kendinden geçer ki Parag’ın eline zarar verir. Bu durumdan en çok etkilenen Parag olur. Ahem babasına destek olurken Parag duygusal anlar yaşar.

Survivor 2021 Kadrosundaki İlk İsim !

Acun Ilıcalı Açıkladı! İşte O Ünlü İsim Hemen Tıkla

Daval’ın başına ise ilginç bir olay gelir. Yolda gördüğü kadına yardım eden Daval teşekkür beklerken tokat yer. Daval yüzü fena halde çizilmiş şekilde eve gelir. Kinjal ne olduğunu sorarken Daval olanları anlatır.  Ertesi gün Daval’a tokat atan kadın onun yere düşen kimliğini Urmi’nin evine getirir. Kinjal kadını görüp kovarken kadın kartını vererek sorun yaşadığında kendisini aramasını ister.

Bu arada Koki’nin ruh yapısı iyice çığırından çıkar. Gopi Koki’nin ilaçlarını kontrol etmek için dolabına bakarken Kokila Gopi’ye kızar. Nasıl olurda ondan izinsiz dolabını karıştırır. Gopi Koki’nin ağır sözlerinden dolayı gözyaşı dökerken Radha uzaktan keyifle onları izler. Gopi hem ilaçlara ulaşamamış hem de iyi bir azar yemiştir.

Gelecek Bölüm Yayında Okumak İçin Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir