Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi “Yeşilçam”

Blu Tv’den Yeni Dizi “Yeşilçam”

BluTV yeni dizisini duyurdu: Çağatay Ulusoy’un başrolünü üstlendiği dizi Yeşilçam. Dizi, “1960’ların Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikâyesi” olarak tanımlanıyor.

Türkiye’de dijital yayın platformları arasında Netflix’in en büyük rakibi konumunda olan BluTV, kullanıcılarına sunduğu içerik seçkisini zenginleştirmeye devam ediyor. Bir yandan Euphoria, Normal People, Ramy gibi son dönemin çok konuşulan dizilerini Türkiye’deki izleyicilerle buluşturan, bir yandan da Kız Kardeşler, Sibel, İşe Yarar Bir Şey, Oray gibi dikkat çekici yerli yapımların vizyondan sonraki ilk durağı hâline gelen BluTV, orijinal yapımlarına da yenilerini ekliyor.

Bu yıl yeni orijinal dizileri Yarım Kalan Aşklar ve Saygı’yı izleyicilerin beğenisine sunan BluTV, bugün yeni bir orijinal dizi daha duyurdu: Çağatay Ulusoy‘un başrolünü üstleneceği dönem dizisi Yeşilçam.

BluTV, Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu dönem dizisi Yeşilçam’ın duyurusunu yaptı ve 2021 yılında yayında olacağını açıkladı. BluTV’nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda şu sözlere yer verildi;

Bu haberi vermek için daha fazla bekleyemedik. 1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi… Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi #Yeşilçam, 2021’de sadece BluTV’de.”

Çağatay Ulusoy’un Başrolünü Üstlendiği Yeşilçam, 1960’larda Geçen Bir Yeniden Doğuş Hikâyesi Olarak Tanımlanıyor

Hakan: Muhafız’ın son sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkan Ulusoy’un yine dijital bir platforma yapılmış yeni bir dizide rol almaya hazırlandığı bir süredir konuşuluyordu. Ancak bu dizinin bir süre önce gündeme gelen Amazon Prime yapımı Masumiyet Müzesi olacağı tahmin ediliyordu. Gelen bu son haber ise, önümüzdeki yıl Netflix’in Mücadele Çıkmazı filmiyle ekranlara konuk olacak. Ulusoy’un sıradaki projesinin Yeşilçam olacağını gösterdi.

Çağatay Ulusoy’lu Yeni Netflix Filmi ‘Mücadele Çıkmazı’

Mücadele Çıkmaz adlı filmle yakında Netflix’te karşımıza çıkmaya hazırlanan, yakın zamanda Hakan: Muhafız dizisini yine aynı platformda bitiren Ulusoy, bu kez BluTV için kamera karşısına geçiyor. Dizinin 2021 yılında ekranlara gelmesi beklenirken, çekimlerin tarihi hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Dizinin diğer oyuncuları ve senaryo detaylarının yakında açıklanması bekleniyor.

Yerli dizilerin kaliteleri ve sürelerine yıllardır beklenen özeni getiren dijital platformlar izleyiciyi de tamamen kendi saflarına çekmiş gözüküyor. Özellikle sosyal medyada bu platformlarda yer alan diziler ağırlıklı olarak konuşuluyor. Yakın zamanda Netflix dizisi Bir Başkadır, uzun süre ülkenin gündemini meşgul etmiş ve her kesimden insanın hakkında konuşmasını sağlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir