Masum 262.Bölüm Özeti- 9 Aralık Çarşamba

Mira Evden KAÇTI! Kokila BAYILDI! 

Masum dizisi 262.bölümde Tirpti’nin tuttuğu kadın Modi evine girmiş ancak Gopi’ye yakalanmıştı. Kadın durumdan kurtulmak için hemen yalanlara başvurur. Kendisinin Gauri’nin annesi olduğunu ve kızını almak için buraya geldiğini söyler. Ahem ve Modiler elbette bu yalana inanmaz. Neden gecenin bir yarısı gelmiştir? Üstelik gizlice kaçırmaya çalışmıştır. Ve annesiyse neden Gauri’yi tapınağa bırakmıştır. Kadın usta bir yalancı olduğu için Gauri’yi fakirlik ve eşinin baskıları yüzünden bıraktığını söyler. Gece yarısı gelmesinin sebebi ise kızının zengin bir aileye hizmetçilik etmesi ve onu öylece alıp gidemeyeceği için kaçırmaya karar verdiğidir. Masum 262.bölüm özeti devam ediyor.

Kadın bu yalanlarıyla beraber gözyaşları da dökerek Modiler’i etkilemeye çalışır. Ancak Ahem ve Kokila bu duruma inanmazlar. Mabet görevlilerine sorup gerçeği öğreneceğiz der. Kadın Radha ile beraber aynı odada kalırken, Tripti’de olanlardan haberdar edilir. Radha yarınki teyit için kadını çalıştırır. Mabede Mira’yı kendisi bıraktığı için tüm detayları o biliyordur. Ahem ise Mira’nın resmine akıp kızını özler. Gauri’nin gitme ihtimali ona acı veriyordur. Sanki içlerinde bir yerde tekrar Mira’yı kaybetmenin acısı vardır.

Bu arada küçük bir dipnotta Urmi ve Daval’a açmak lazım. O tarafta ise işler hala aynı noktadadır. Daval hırsızların parasını geri vermek isterken Kinjal ve Urmi karşı çıkar. Kinjal parayı kendileri için kullanmaları gerektiğini söylerken Urmi zaten biliyorsunuz. Para deyince onun için akan sular durur.

Ertesi gün peder Modi konağına gelir. Gauri’nin mabede bırakıldığı gün ile ilgili detayları kadından anlatmasını ister. Tabi dün gece Radha tüm olanları kadına anlattığı için kadın her şeyi detaylıca anlatarak pederi ikna eder. Artık Gauri’yi götürmek için engel kalmamıştır. Bu detaylar ve anlatımlar ise Kokila’nın hafızasını tekrar tetikler. Koki’nin baş ağrıları yine artar. Radha yine Koki’nin hafızası yerine gelecek diye epey endişelense de korktuğu olmaz.

Kadın artık Gauri alıp konaktan gitmek ister. Ancak Gopi, Gauri’i bırakmak istemiyordur. Kokila’da kadını durdurarak ona son bir sorusunun daha olduğunu  söyler. Bu soru Gauri’nin sırtında doğum lekesi gibi bir leke olup olmadığıdır. Bir annenin bu soruyu rahatlıkla bileceğini düşünen Koki kadından cevap bekler. Kadın Radha’ya bakarak ondan yardım bekler. Radha var işareti yapınca kadında var der.

Masum 262.Bölüm Özeti- 9 Aralık Çarşamba

Rashi ve Gopi, Gauri odaya götürüp sırtına bakarlar. Radha burada tekrar oyun yapmaya çalışsa da Rashi kontrollü davranır ve Gauri’nin sırtında ben olmadığını görür. Yani kadın yalan söylüyordur. Radha yalanları ortaya çıktığı için kadına hemen mesaj atıp kaçmasını söyler. Rashi ve Gopi aşağı gelirken kadın ufak bir dalgınlık anında konaktan kaçmayı başarır. Rashi kadının peşine düşüp tam onu yakalayacakken kadın Rashi’yi atlatmayı başarır ve sırra kadem basar.

Modiler hemen polisi arayarak durumu anlatır. Polis Gauri konusunda Modiler’in daha dikkatli olmasını ister. Bu kadının ve ileride başkalarının onu öldürmek için konağa gelebileceklerini söyler.

Modiler ise Gauri’nin varlığından oldukça mutludurlar. Ancak Radha onu bir şekilde evden yollamanın yollarını arar. Bunun için sunakta dua ederken sesli bir şekilde dua ederek Mira’nın duymasını sağlar. Tüm burada olanların sebebinin Mira olduğunu ve o giderse konağın huzur bulacağını söyler. Mira elbette bu sözlerden oldukça etkilenir. Şans eseri Gopi ve Ahem’in kavga etmeleri de bu olayın üstüne denk gelir. Gauri ikilinin kavga etmelerinden kendisini sorumlu tutar.

Meera Evden Kaçmaya Karar Verir!
Ekip iş başında 🙂

Gauri tüm bu olaylardan sonra konaktan kaçmaya karar verir. Gauri’yi yani Mira’yı kaçarken gören minikler hemen peşine düşer. Radha ise bu durumu Tripti’ye haber verir. Radha artık Mira’dan kurtuldum derken minikler Mira’yı ikna ederek eve getirmeyi başarır. Kokila Mira’ya sarılırken bir daha böyle bir şey yapmamasını ister. Zaten peşlerinde esrarengiz kişiler varken bir de onun bu davranışı hiç olmamıştır. Tabi Radha Mira’nın gelişiyle yıkılır. Tamda kurtuldum derken işler yine başa sarmıştır.

Diğer tarafta Urmi evinde ise Daval polislere parayı vermek ister. Polisler eve geldiklerinde Daval parayı getirmek için koyduğu yere bakar ama bulamaz. Para kayıptır. Polisler Daval’dan parayı en kısa zamanda teslim etmesini yoksa onu tutuklayacaklarını söyler. Daval ne yapacağını bilemez durumdadır.

Modi konağında ise Kokila onca olaydan sonra baygınlık geçirir. Doktor acilen çağrılır ve Koki’ye dikkat etmeleri söylenir. Radha ise Mira’dan kurtulmak için yeni planlar yapar. Minikler ve Koki’yi okulun düzenlediği kampa göndertir. Amacı ortalık sakinken Mira’dan kurtulmaktır.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Gelecek Bölüm Yayında Hemen Tıkla : Radha ve Jigar EVLİYOR! Mira TEHLİKEDE!

One Comment on “Masum 262.Bölüm Özeti- 9 Aralık Çarşamba”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir