Kara Sevdam 66 Bölüm Özeti – 29 Mart Çarşamba

kara sevdam 66

Ishani, Ritika’nın Baby Shower Törenine Geliyor!

Kara Sevdam 66 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 66. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Mart Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 66. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 66 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 66. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 29 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 66. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani, Shekar ve ailesinin evinde kalır. Shekar ve ailesinin Ranvir’e yakın olduğundan habersizdir. Kara Sevdam 66 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 66
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ishani, Shekar’ın annesini serserilerden kurtarmış kadında gidecek yeri olmayan Ishani’yi yanı sıra evlerine getirmişti. Bu arada Amba, Ritika’ya Ranvir’e yakın olması için yeni taktikler vererek Ishani’yi oğlunun kalbinden söküp atmak ister.

Ritika’nın baby shower töreni vardır. Shekar’ın ailesi de bu törene davetidir. Shekar ve Ishani önden karakola gidip serseriler hakkında suç duyurusu yapmak için çıkarlar. Ishani yolda Manas ve Disha’yı görür. Disha’nın sancıları tutmuş hastaneye yetişmeye çalışıyorlardır. Ishani arabadan inip koşmaya başlar. Arkalarından hastaneye girip onları izler. Ailesi onu istemese de onlardan kopamayacağını fark etmiştir. Disha’nın doğumda bazı komplikasyonlar yaşamıştır. Bebeği dünyaya gelmiştir. Herkes çok mutlu olmuştur. Ishani hemşirenin arkasından giderek bebeği görmeye çalışır.

Disha’nın doğumu olaylı geçtiği i.in fatura kabarık gelmiştir. Falguni bu kadar parayı nereden bulacağını düşünür. Ishani her şeyi duyar. Büyükanne zor günler için Falguni’nin para biriktirdiğini düşünse de Faguni’nin bu kadar parası kalmamıştır. Shekar, Ishani’nin kendisini oyaladığını arkadaşının törene geç kaldığını söyleyerek gider.

Kara Sevdam 66.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 29 Mart Çarşamba

Ritika ve Shekar çok iyi arkadaştır. İkili birbirine sarılır. Shekar ise çapkın olduğu için törendeki kızlarla konuşmaya başlar. Törendeki kadınlar Ranvir’in Ritika’yı benimseyemediğini eğer onu sevseydi karta adını yazdıracağını konuşurlar. Ritika neler olduğunu anlamak için davetiyeye bakar ve adını göremez. Ritika ağlamaya başlar. Ranvir onu ağlarken görüp yanına gider. Ritika insanlar içinde kötü duruma düştüğünü onun hala Ishani’yi sevdiğini bildiğini söyler. Eee o zaman Ritikacım seni zorla mı evlendirdiler?

Ishani törene gelir. Shekar’ı bulup onunla konuşmak ister. Ishani hastane parasını Shekar’dan ister. Ranvir, Shekar’ın kiminle konuştuğunu merak edip görmek ister. Bir türlü yanına gidemez. Devarsh gelip Ranvir’i lafa tutar. Disha’nın hastanede olduğunu paraya ihtiyaçları olduğunu söyler. Devars 3 laks para alıp kendi ailesine hainlik eder. Falguni kaç aydır Ranvir’den yardım gelmediğinden yakınırken Devarsh paraların üzerine yatıp kız arkadaşına hediyeler alır.

Devarsh’ın kız arkadaşı da Shekar’ın kız kardeşi çıkar. Ishani eşyalarını toplayıp evden ayrılırken Devarsh’ın kız arkadaşının ailesiyle tanıştığını duyar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir