Kara Sevdam 66 Bölüm Özeti – 29 Mart Çarşamba

kara sevdam 66

Ishani, Ritika’nın Baby Shower Törenine Geliyor!

Kara Sevdam 66 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 66. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Mart Çarşamba yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 66. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 66 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 66. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 29 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan 66. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani, Shekar ve ailesinin evinde kalır. Shekar ve ailesinin Ranvir’e yakın olduğundan habersizdir. Kara Sevdam 66 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 66
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ishani, Shekar’ın annesini serserilerden kurtarmış kadında gidecek yeri olmayan Ishani’yi yanı sıra evlerine getirmişti. Bu arada Amba, Ritika’ya Ranvir’e yakın olması için yeni taktikler vererek Ishani’yi oğlunun kalbinden söküp atmak ister.

Ritika’nın baby shower töreni vardır. Shekar’ın ailesi de bu törene davetidir. Shekar ve Ishani önden karakola gidip serseriler hakkında suç duyurusu yapmak için çıkarlar. Ishani yolda Manas ve Disha’yı görür. Disha’nın sancıları tutmuş hastaneye yetişmeye çalışıyorlardır. Ishani arabadan inip koşmaya başlar. Arkalarından hastaneye girip onları izler. Ailesi onu istemese de onlardan kopamayacağını fark etmiştir. Disha’nın doğumda bazı komplikasyonlar yaşamıştır. Bebeği dünyaya gelmiştir. Herkes çok mutlu olmuştur. Ishani hemşirenin arkasından giderek bebeği görmeye çalışır.

Disha’nın doğumu olaylı geçtiği i.in fatura kabarık gelmiştir. Falguni bu kadar parayı nereden bulacağını düşünür. Ishani her şeyi duyar. Büyükanne zor günler için Falguni’nin para biriktirdiğini düşünse de Faguni’nin bu kadar parası kalmamıştır. Shekar, Ishani’nin kendisini oyaladığını arkadaşının törene geç kaldığını söyleyerek gider.

Kara Sevdam 66.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 29 Mart Çarşamba

Ritika ve Shekar çok iyi arkadaştır. İkili birbirine sarılır. Shekar ise çapkın olduğu için törendeki kızlarla konuşmaya başlar. Törendeki kadınlar Ranvir’in Ritika’yı benimseyemediğini eğer onu sevseydi karta adını yazdıracağını konuşurlar. Ritika neler olduğunu anlamak için davetiyeye bakar ve adını göremez. Ritika ağlamaya başlar. Ranvir onu ağlarken görüp yanına gider. Ritika insanlar içinde kötü duruma düştüğünü onun hala Ishani’yi sevdiğini bildiğini söyler. Eee o zaman Ritikacım seni zorla mı evlendirdiler?

Ishani törene gelir. Shekar’ı bulup onunla konuşmak ister. Ishani hastane parasını Shekar’dan ister. Ranvir, Shekar’ın kiminle konuştuğunu merak edip görmek ister. Bir türlü yanına gidemez. Devarsh gelip Ranvir’i lafa tutar. Disha’nın hastanede olduğunu paraya ihtiyaçları olduğunu söyler. Devars 3 laks para alıp kendi ailesine hainlik eder. Falguni kaç aydır Ranvir’den yardım gelmediğinden yakınırken Devarsh paraların üzerine yatıp kız arkadaşına hediyeler alır.

Devarsh’ın kız arkadaşı da Shekar’ın kız kardeşi çıkar. Ishani eşyalarını toplayıp evden ayrılırken Devarsh’ın kız arkadaşının ailesiyle tanıştığını duyar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın