Kardelen 18.Bölüm Özeti – 9 Ağustos Çarşamba

kardelen-18

Hacesta İçin Evlilik Kararı Alındı!

Kardelen 18. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 18.bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 18.Bölüm Full İzle.

Kardelen 18.bölümde neler olacak? Kardelen 18 bölüm özetinde Daji, Hacesta’ya sormadan gelecek cuma Darakzay ile evlenmesini karar alır. Kardelen 18. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 18
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Şehriyar, Sabıka ve Ayma Hacesta’nın okulda gerçekleştirdiği konuşma üzerine sohbet ederler. Ayma yine kendi düşüncelerini empoze etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Bu konuşmayı Hadi’nin kükreme sesi bozar. Hadi, Hasan’a bağırıyordur. Odasına dalıp bütün öfkesini kusar. Hadi her şeyi anlamıştır. Üstelik Hadi işin içinde ailesinin de olduğunu düşünüyordur. Ateş püskürüp sinir krizi geçirir. Ayma dahil olmak üzere tüm aile gözü yaşlı Hadi’yi izliyordur. Hadi kardeşi Hasan’ı sildiğini kendisi için öldüğünü söyler.

Hadi’nin gece yarısı Hacest’yı ve yaşadıklarını düşünerek ağlama krizlerine girer. Anne ve babası onu uzaktan izler. Hacesta da dua eder. Kendisi için en iyisi neyse o olsun ve geçmiş anılarının kalbinden silinmesini diler.

Amroz bu okuldaki meseleyi Hacesta’dan dinlemek ister. Henüz Daji ve Mor’a anlatmamıştır. Darakzay eğer bir sorun olursa kendisi üzerine alacağını söyler. Hacesta’ya da hiçbir şey için endişelenmemesini söyler.

Darakzay Hacesta’ya üzgün durmamasını eskisi gibi olmasını ister. Bunları söylerken de gözleri dolar. Kendisiyle tartışmasını ister. Hacesta ne oluyor sana diye bakar. Hacesta Darakzay’ın bu kadar duygusal üzümlü keke dönüşmesinin şoku üzerinde arkasından bakakalır.

Ayma ve Hasan köşeye sıkışmış kendimizi nasıl aklayabiliriz diye düşünmeye koyulur. Hasan’ın elindeki videoyu isteyen Ayma videoyu editleyip evdekileri göstermeyi planlar.

Hacesta hazırlanıp dispansere gitmek üzereyken Sonabar bir haber getirir. Behram Khan’ın arabasına dağdan taş düşmüştür ve durumu çok kötüdür. Hacesta okulda yaptığı yemini hatırlayarak dispansere gidip onu ameliyat eder. Tabi evdekiler bu durumu kabullenemez. Mor’a neden durdurmaya çalışmadığını sorarlar. Hacesta eve gelir ve Mor’un durdurduğunu ama kendisinin gittiğini söyler. Ayrıca Behram’ın babasının katili olduğunu da iyi biliyordur. Evdekiler bu gerçeği yıllardır sakladıklarını düşünüyorken Hacesta en başından beri bildiğini anlatır. Bazen ise intikamın bir insanı iyileştirmekle de gerçekleştirdiğini söyler. Böylece Hacesta yine herkesi susturmayı başarır.

Kardelen 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 9 Ağustos Çarşamba

Gülnaz Hacesta’nın odasına gidip ona teşekkür eder. İkili arasında yaşanan anlamsız tartışmalarda son bulabilir böylece.

Sabıka, Hadi’nin yanına gelir. Hadi eğitimi için Amerika’ya gideceğini söyler. Sabika ailesinden kaçıyormuş gibi gittiğini söyler.

Şehriyar’da oğlunun odasına gelir. Ona Hacesta ve ailesiyle buluşacaklarını teklif götüreceklerini söyler. Hadi artık o defterin çoktan kapandığını söyler. Böyle bir şeye gerek yoktur. Fırsat bu fırsat Şehriyar hemen Ayma’yla evlen diye tutturur! Hadi kalbin satılık olmadığını anlatmaya çalışır.

Daji, Hacesta ve Darakzay evliliğiyle ilgili kararını açıklar. Gelecek cuma için düğün tarihini belirler. Bahçede dolaşan Hadi Hacesta’yı arar ama Hacesta telefonu yüzüne kapar.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…