Kara Sevdam Oyuncusu Shakti Arora Hakkında Şok Edici 8 Gerçek

Kara Sevdam Ranvir

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kara Sevdam dizisinde Ranvir karakteri çok sevildi. Kara Sevdam dizisinde Ranvir karakterini Shakti Arora canlandırıyor. Shakti Arora’yı yakından tanıyalım.

 • Carrom Oynamaktan Vazgeçemiyor

Parmak futbolu olarak geçen bilardo melezi bir masa oyunu. Asya kökenli bir oyun olup Hindistan, Pakistan ve Banglades gibi ülkelerde daha yaygındır. Shakti Arora bu oyunu oynamayı çok seviyor. Çekimlerden fırsat buldukça carrom oynamaya başlıyor

 • Shakti Arora Aşırı Tembel Birisiymiş

Setlerde çok çalıştığı görülse de bazen nefes dublörü bile kullandığı söyleniyor.

 • Shakti Arora Titizlik Konusunda Hassas

Dizilerdeki karakteri başarılı, genç dinamik iş adamı olsa da gerçek hayatta da tıpkı canlandırdığı karakterler gibi…

 • Seyahat Acentasına Çalışıp Para Yatıracaktı

Shakti Arora, ünlü olmadan önce seyahat acentasında çalışmaya başladı. Oyuncu bu sektöre para yatırmaktan son anda vazgeçip oyunculuğa yöneldi.

 • Kimsenin Duymadığı Film

Shakti Arora, sektöre yeni girdiğinde It’s a Man’s world adlı uzun metrajlı bir film çekmişti. Ne yazık ki film hiç vizyona girmedi ve kimse bunu duymadı.

 • Bollywood Oyuncusu Chandrashekhar’ın Torunu

Shakti’nin aslında bir Bollywood ailesiyle akraba olduğunu pek kimse bilmiyor. Büyükbabası, 1950’lerde 112’den fazla filmde rol alan Chandrashekhar adında bir Bollywood oyuncusuydu.Filmlerinden bazıları Sharaabi ve Kati Patan gibi Bollywood klasiklerini içeriyor.

 • Dill Mill Gaye ile İlk Çıkış

Bugün Ranveer veya RV olarak ünlü olsa da, 2007’den 2010’a kadar Star One’da yayınlanan Dill Mill Gaye adlı popüler bir şovla küçük bir başlangıç ​​yaptı. Hiçbir şey ona Meri Aashiqui Tumse hi kadar ün kazandırmadı.

 • En sevdiği yemek Tereyağlı Tavuk.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın