Kara Sevdam Oyuncusu Shakti Arora Hakkında Şok Edici 8 Gerçek

Kara Sevdam Ranvir

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kara Sevdam dizisinde Ranvir karakteri çok sevildi. Kara Sevdam dizisinde Ranvir karakterini Shakti Arora canlandırıyor. Shakti Arora’yı yakından tanıyalım.

 • Carrom Oynamaktan Vazgeçemiyor

Parmak futbolu olarak geçen bilardo melezi bir masa oyunu. Asya kökenli bir oyun olup Hindistan, Pakistan ve Banglades gibi ülkelerde daha yaygındır. Shakti Arora bu oyunu oynamayı çok seviyor. Çekimlerden fırsat buldukça carrom oynamaya başlıyor

 • Shakti Arora Aşırı Tembel Birisiymiş

Setlerde çok çalıştığı görülse de bazen nefes dublörü bile kullandığı söyleniyor.

 • Shakti Arora Titizlik Konusunda Hassas

Dizilerdeki karakteri başarılı, genç dinamik iş adamı olsa da gerçek hayatta da tıpkı canlandırdığı karakterler gibi…

 • Seyahat Acentasına Çalışıp Para Yatıracaktı

Shakti Arora, ünlü olmadan önce seyahat acentasında çalışmaya başladı. Oyuncu bu sektöre para yatırmaktan son anda vazgeçip oyunculuğa yöneldi.

 • Kimsenin Duymadığı Film

Shakti Arora, sektöre yeni girdiğinde It’s a Man’s world adlı uzun metrajlı bir film çekmişti. Ne yazık ki film hiç vizyona girmedi ve kimse bunu duymadı.

 • Bollywood Oyuncusu Chandrashekhar’ın Torunu

Shakti’nin aslında bir Bollywood ailesiyle akraba olduğunu pek kimse bilmiyor. Büyükbabası, 1950’lerde 112’den fazla filmde rol alan Chandrashekhar adında bir Bollywood oyuncusuydu.Filmlerinden bazıları Sharaabi ve Kati Patan gibi Bollywood klasiklerini içeriyor.

 • Dill Mill Gaye ile İlk Çıkış

Bugün Ranveer veya RV olarak ünlü olsa da, 2007’den 2010’a kadar Star One’da yayınlanan Dill Mill Gaye adlı popüler bir şovla küçük bir başlangıç ​​yaptı. Hiçbir şey ona Meri Aashiqui Tumse hi kadar ün kazandırmadı.

 • En sevdiği yemek Tereyağlı Tavuk.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir