Kara Sevdam 75 Bölüm Özeti – 7 Nisan Cuma

kara-sevdam-75

Ishani Annesiyle Vedalaştı!

Kara Sevdam 75 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 75. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Nisan Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 75. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 75 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 75. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 7 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 75. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Shekar acı haberi Ishani’ye verirken zorlanır. Ishani’nin annesiyle vedası içinizi acıtacak. Kara Sevdam 75 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 73
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde biliyorsunuz ki Falguni terastan düşüp ölmüştü. Kızıyla son kez vedalaşamadan giden Falguni herkesin içinde buruk bir acı bırakır.

Törenden hızlıca uzaklaşan Ishani ise tapınağa gitmiş dua ediyordur. Kanchal ise Falguni’nin Nirupa için hediye aldığını onu vermek için odasına gittiğini ne ara terasa çıktığından habersizdir. Herkes ağlarken Shekar ise Ishani’yi bulması gereklidir.

Shekar, Ishani’yi bulduğunda bir kaza gerçekleştiğini gitmeleri gerektiğini söyler. Ishani sessiz duran Shekar’dan şüphelenir ve neler olduğu anlatmasını ister. Shekar Falguni’nin öldüğünü açıklar. Ishani ise ona tokat atar. Bilerek yalan söylediğini sırf dönmesi için böyle yaptığını söyler.

Öte yandan Ranvir, Nitin’e Falguni’nin son ayinlerini yerine getirmesini ister. Nitin ise onun kocasının Harshad olduğunu böyle bilinmesini ister. Son görevleri oğlu gibi sevdiği Ranvir’in gerçekleştirmesini ister.

Amba ise bu durumdan hoşnutsuzdur. Ishani ayinlere Nirupa olarak nasıl katılacağını düşünür. Ishani bu konuda Ritika’dan yardım ister. Ritika aylar önce kaybettiği babasının acısını iyi bildiğini söyler.

Kara Sevdam 75.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 7 Nisan Cuma

Ritika, Ishani’yi annesinin yanına sokabilmek için önce Ranvir’i odadan çıkarması gereklidir. Ona dışarıdaki işleri yapmasını isteyerek çıkarır. O anda da Ishani odaya fırlayarak girer ve annesine sarılır. Onu neden terk edip gittiği için kızmaya başlar. Shekar duygusal bir şekilde Ishani’yi izler.

Ranvir odaya girince Ishani’nin kafasını kapatırlar. Ranvir Falguni için bu kadının neden bu kadar çok ağladığını merak eder. Shekar ona çok yardımcı olduğunu bu yüzden dayanamayıp ağladığını açıklar. Ranvir, Faguni’yi yakmak için harekete geçer.

Ishani ise korkuluklardan vidanın çıkmış olduğunu görür. Daha önce burada bir çalışma olup olmadığını Shekar’a sorar. Ishani annesini birinin öldürmek istediğini söyler. Shekar da bunu mantıklı bulur

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir