Kara Sevdam 75 Bölüm Özeti – 7 Nisan Cuma

kara-sevdam-75

Ishani Annesiyle Vedalaştı!

Kara Sevdam 75 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 75. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Nisan Cuma yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 75. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 75 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 75. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 7 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 75. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Shekar acı haberi Ishani’ye verirken zorlanır. Ishani’nin annesiyle vedası içinizi acıtacak. Kara Sevdam 75 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 73
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde biliyorsunuz ki Falguni terastan düşüp ölmüştü. Kızıyla son kez vedalaşamadan giden Falguni herkesin içinde buruk bir acı bırakır.

Törenden hızlıca uzaklaşan Ishani ise tapınağa gitmiş dua ediyordur. Kanchal ise Falguni’nin Nirupa için hediye aldığını onu vermek için odasına gittiğini ne ara terasa çıktığından habersizdir. Herkes ağlarken Shekar ise Ishani’yi bulması gereklidir.

Shekar, Ishani’yi bulduğunda bir kaza gerçekleştiğini gitmeleri gerektiğini söyler. Ishani sessiz duran Shekar’dan şüphelenir ve neler olduğu anlatmasını ister. Shekar Falguni’nin öldüğünü açıklar. Ishani ise ona tokat atar. Bilerek yalan söylediğini sırf dönmesi için böyle yaptığını söyler.

Öte yandan Ranvir, Nitin’e Falguni’nin son ayinlerini yerine getirmesini ister. Nitin ise onun kocasının Harshad olduğunu böyle bilinmesini ister. Son görevleri oğlu gibi sevdiği Ranvir’in gerçekleştirmesini ister.

Amba ise bu durumdan hoşnutsuzdur. Ishani ayinlere Nirupa olarak nasıl katılacağını düşünür. Ishani bu konuda Ritika’dan yardım ister. Ritika aylar önce kaybettiği babasının acısını iyi bildiğini söyler.

Kara Sevdam 75.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 7 Nisan Cuma

Ritika, Ishani’yi annesinin yanına sokabilmek için önce Ranvir’i odadan çıkarması gereklidir. Ona dışarıdaki işleri yapmasını isteyerek çıkarır. O anda da Ishani odaya fırlayarak girer ve annesine sarılır. Onu neden terk edip gittiği için kızmaya başlar. Shekar duygusal bir şekilde Ishani’yi izler.

Ranvir odaya girince Ishani’nin kafasını kapatırlar. Ranvir Falguni için bu kadının neden bu kadar çok ağladığını merak eder. Shekar ona çok yardımcı olduğunu bu yüzden dayanamayıp ağladığını açıklar. Ranvir, Faguni’yi yakmak için harekete geçer.

Ishani ise korkuluklardan vidanın çıkmış olduğunu görür. Daha önce burada bir çalışma olup olmadığını Shekar’a sorar. Ishani annesini birinin öldürmek istediğini söyler. Shekar da bunu mantıklı bulur

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 6.Bölüm Özeti – 8 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 6. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 6. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 6.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’a tokat atar. Mirab bu tokat karşısında derinden yaralanır. Öylesine Derin 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 5.Bölüm Özeti – 5 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 5. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 5. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 5.bölüm özetinde Mirab evlenirken Murtasım’a bir şartı olduğunu söyler. Öylesine Derin 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 4.Bölüm Özeti – 4 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 4. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 4. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 4.bölüm özetinde Mirab gidecek bir yeri olmadığını anlar ve Murtasım’la evlenmeyi kabul eder. Öylesine Derin 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 3.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 3. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 3. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 3.bölüm özetinde Mirab gerçek babasının Enver olduğunu öğrenmesiyle içinde açılan büyük boşlukta kaybolmuştur. Öylesine Derin 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 2.Bölüm Özeti – 2 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 2. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 2. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 2.bölüm özetinde Mirab ve Murtasım kendi adlarına evlenme kararı alınmasından son derece rahatsızdırlar. Aile fertleri onları ikna etmek için çabalar. Öylesine Derin 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın