Kara Sevdam 69 Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi

kara sevdam 69

Amba ve Ritka, Ishani’nin Yaşadığını Öğrenir!

Kara Sevdam 69 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 69. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 69. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 69 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 69. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 1 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 69. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani yeni kimliğiyle yeni bir hayata başlamak ister. Ranvir ise Nirupa’nın peşine düşerken Amba ve Ritika şok edici bir bilgi öğrenir! Kara Sevdam 69 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 69
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ishani, Ranvir’in kendisini görmesini engellemek için kafasını Shekar’ın kollarında gizlemeye çalışıyordur. Shekar, Ishani’nin bunu saklanmak için yaptığını anlar. Ranvir’le vedalaşıp ayrılırlar.

Shekar eve dönünce neden sık sık Ishani’yi düşünmeye başladığını sorgular. Bu durumdan hiç hoşlanmamıştır. Bazen korumacı bazen sahiplenici davranıyordur. Bu durumun kariyeri açısından kötü olabileceğini normalde kızların peşinden koşacağını bu saatten sonra kimsenin peşinden koşamayacağını söyleyip kendini avutur.

Daha sonra arkadaşından telefon gelmesine sevinir ve Ishani’yi düşünmemek için buluşmaya gider.

Devarsh ise kız arkadaşının ağzından kendisiyle ilgili yorumları dinliyordur. Abisinin ilişkilerine ne yorum yaptığını öğrenmeye çalışır. Shekar’ın çok hoşlanmadığını anlar. Kız ailesiyle ne zaman tanışacağını sorunca Devarsh fakirleşen ailesini nasıl tanıştırması gerektiğini düşünür. Şehir dışında olduklarını bir ara muhakkak tanışacaklarını söyler.

Bu Disha Hiç Akıllanmayacak! Disha olmak istediği hayatın içinde olmadığını fark eder. Ağlayan bebeğe tahammül edemiyordur. Bu yüzden eşyalarını toplar ve ardında not bırakır. Çocuğu Manas’a ve annesine bırakmıştır.

Kanchal, IShani’ye artık geçmişini bırakmasını ve yeni bir hayat kurmasını istiyor. Ishani Kanchal’a Ranvir’i tanıyıp tanımadıklarını sorar. Kanchal asıl Ritika’yı tanıdıklarını Ranvir’i dolaylı yoldan bildiğini söyler. Eşine karşı kibar ve saygılı olduğunu bebekleri olacağında bahseder. Ritika’nın babası öldükten sonra Ranvir’in ona sahip çıktığını Ranvir’i de eşinin terk ettiğini anlatır… Ishani artık hayatına yeni kimliğiyle devam etmek istediğini belirtir.

Ranvir’de Shekar’ın yanındaki kızı düşünmeye başlar. Keşke biraz kalıp sohbet edip derdini dinleseydi diye düşünür. Ishani’nin hala Shekar’ın yanında olup olmayacağı hayaline kapılır. Sonra eğer o kıza yardım ederse Ishani’ye etmiş gibi hissedeceğini söyler.

Falguni ise Disha’nın mektubunu görmüş ve oldukça sinirlenmiştir. Evdekiler de Disha’nın bu sorumsuzca hareketine kızmışlardır. Manas ise tüm yaşananlarla bağ kurup bebeğin kendisi için geldiğini kanından olmasa da ona sonuna kadar bakacağını belirtir.

Shekar, Devarsh ve ailesine sürpriz baskın yapar. Devarsh’ın kız kardeşiyle evlenmek istediğini ama ailesiyle henüz tanışamadıklarını söyler. Aile şaşkındır ve haberleri yoktur. Shekar kız kardeşini görüntülü arayarak aileyle tanıştırmak ister. Shekar kız kardeşinden Nirupa’yı yani Ishani’yi çağırmasını ister. Ishani durumu anlayınca hemen ekrandan uzaklaşır. Shekar kamerayı aynadan yansıyacak şekilde ayarlatıp Ishani’nin tüm ailesini görmesini sağlar.

Ranvir de bu Stk’lı kadınları araştırmaya başlar. Aynı zamanda Amba ve Ritika’nın evine de bakan ziyarete gelir. Konu bir şekilde asılmaktan son anda kurtulan bir kadına gelir. Amba adını sorduğunda Ishani Parekh adını duyar ve Amba ve Ritika şok!

Kara Sevdam 69.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 1 Nisan Cumartesi

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir