Kara Sevdam 69 Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi

kara sevdam 69

Amba ve Ritka, Ishani’nin Yaşadığını Öğrenir!

Kara Sevdam 69 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 69. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 69. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 69 bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 69. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 1 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak olan 69. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ishani yeni kimliğiyle yeni bir hayata başlamak ister. Ranvir ise Nirupa’nın peşine düşerken Amba ve Ritika şok edici bir bilgi öğrenir! Kara Sevdam 69 bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 69
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam dizisinde Ishani, Ranvir’in kendisini görmesini engellemek için kafasını Shekar’ın kollarında gizlemeye çalışıyordur. Shekar, Ishani’nin bunu saklanmak için yaptığını anlar. Ranvir’le vedalaşıp ayrılırlar.

Shekar eve dönünce neden sık sık Ishani’yi düşünmeye başladığını sorgular. Bu durumdan hiç hoşlanmamıştır. Bazen korumacı bazen sahiplenici davranıyordur. Bu durumun kariyeri açısından kötü olabileceğini normalde kızların peşinden koşacağını bu saatten sonra kimsenin peşinden koşamayacağını söyleyip kendini avutur.

Daha sonra arkadaşından telefon gelmesine sevinir ve Ishani’yi düşünmemek için buluşmaya gider.

Devarsh ise kız arkadaşının ağzından kendisiyle ilgili yorumları dinliyordur. Abisinin ilişkilerine ne yorum yaptığını öğrenmeye çalışır. Shekar’ın çok hoşlanmadığını anlar. Kız ailesiyle ne zaman tanışacağını sorunca Devarsh fakirleşen ailesini nasıl tanıştırması gerektiğini düşünür. Şehir dışında olduklarını bir ara muhakkak tanışacaklarını söyler.

Bu Disha Hiç Akıllanmayacak! Disha olmak istediği hayatın içinde olmadığını fark eder. Ağlayan bebeğe tahammül edemiyordur. Bu yüzden eşyalarını toplar ve ardında not bırakır. Çocuğu Manas’a ve annesine bırakmıştır.

Kanchal, IShani’ye artık geçmişini bırakmasını ve yeni bir hayat kurmasını istiyor. Ishani Kanchal’a Ranvir’i tanıyıp tanımadıklarını sorar. Kanchal asıl Ritika’yı tanıdıklarını Ranvir’i dolaylı yoldan bildiğini söyler. Eşine karşı kibar ve saygılı olduğunu bebekleri olacağında bahseder. Ritika’nın babası öldükten sonra Ranvir’in ona sahip çıktığını Ranvir’i de eşinin terk ettiğini anlatır… Ishani artık hayatına yeni kimliğiyle devam etmek istediğini belirtir.

Ranvir’de Shekar’ın yanındaki kızı düşünmeye başlar. Keşke biraz kalıp sohbet edip derdini dinleseydi diye düşünür. Ishani’nin hala Shekar’ın yanında olup olmayacağı hayaline kapılır. Sonra eğer o kıza yardım ederse Ishani’ye etmiş gibi hissedeceğini söyler.

Falguni ise Disha’nın mektubunu görmüş ve oldukça sinirlenmiştir. Evdekiler de Disha’nın bu sorumsuzca hareketine kızmışlardır. Manas ise tüm yaşananlarla bağ kurup bebeğin kendisi için geldiğini kanından olmasa da ona sonuna kadar bakacağını belirtir.

Shekar, Devarsh ve ailesine sürpriz baskın yapar. Devarsh’ın kız kardeşiyle evlenmek istediğini ama ailesiyle henüz tanışamadıklarını söyler. Aile şaşkındır ve haberleri yoktur. Shekar kız kardeşini görüntülü arayarak aileyle tanıştırmak ister. Shekar kız kardeşinden Nirupa’yı yani Ishani’yi çağırmasını ister. Ishani durumu anlayınca hemen ekrandan uzaklaşır. Shekar kamerayı aynadan yansıyacak şekilde ayarlatıp Ishani’nin tüm ailesini görmesini sağlar.

Ranvir de bu Stk’lı kadınları araştırmaya başlar. Aynı zamanda Amba ve Ritika’nın evine de bakan ziyarete gelir. Konu bir şekilde asılmaktan son anda kurtulan bir kadına gelir. Amba adını sorduğunda Ishani Parekh adını duyar ve Amba ve Ritika şok!

Kara Sevdam 69.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 1 Nisan Cumartesi

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir