Kara Sevdam 48 Bölüm Özeti – 11 Mart Cumartesi

Kara Sevdam 48

Ishani ve Ranvir YAKINLAŞIYOR!

Kara Sevdam 48 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 48. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Mart Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 48. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 48. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 48. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 11 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan 48. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Chirag’ı çok kötü dövüyor. Kara Sevdam 48.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 48
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde ikili birbirine aşklarını ilan etmiş kaçamak bakışlarla evde dolanıyorlardı. Ranvir elleriyle Ishani’ye pasta yedirir. Ishani pastadan ısırık alırken gülümser. İkili birbirine yaklaşır ve Ranvir, Ishani’yi öpecekken Ishani annesini geldiğini söyleyerek Ranvir’i korkutur. Ishani koşarak odasına gider.

İkili odalarında heyecanlanmıştır. Ranvir odasında volta atıp durur. En sonunda Ishani’nin odasına gitmeye karar verir. Ranvir kapısını açtığında Ishani’nin çanları çalmaya başlar. O da hemen kapıya yönelir. Ranvir kapısını çalmadan RanviR’e kapıyı açar. Ranvir geldiğini nasıl anladığını sorar. Ishani ona çanları gösterir.

Ranvir odaya girerken arkasından kapıyı kapatır. Mutfakta tamamlayamadığı işi bu sefer tamamlayacaktır. Ranvir Ishani’ye yöneldiğinde bu sefer Laksmi her şeyi berbat eder. Ranvir’in kiminle konuştuğunu görmek için odasına damlar. İkili çanların sesini duyunca irkilir. Laksmi’nin Ranvir’in odasına girdiğini görürler. Laksmi her yeri kontrol eder ama Ranvir’i göremez. Ranvir, Laksmi’nin arkasından koltuğa gelip oturur. Ona odasında ne yaptığını sorunca Laksmi şoke olur. Ranvir onu odasından çıkarır.

Ranvir ve Ishani, Laksmi’nin uzaklaşmasını beklemeye koyulur. Kendilerini ifşa etmemek için bu gece sadece mesajlaşmaya karar verirler. İkili çılgın aşıklar gibi heyecanlı sabah kadar mesajlaşırlar.

Sabah kahvaltı masasında Ranvir’in gözleri Ishani’yi arar. Ishani daha sonra esneyerek masaya katılır. Parul, Ishani’ye gece ne yaptığını sorar. Ishani gece birinin onu uyutmadığını söylerken masadakilerin ağzı yarım karış açılır. Ishani sivrisinekten bahsettiğini söyler. Laksmi ve Amba ise Ishani’nin odasında gece birinin olduğunu Ranvir’i aldattığını ima ederler.

Kara Sevdam 48.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 11 Mart Cumartesi

Ranvir erkeklik taslayarak ayağa kalkar ve Ishani’ye hesap sormaya başlar. Ishani’ye kuzenleri destek vermeye başlar. Amba, önce çaldıklarını, sonra caydırdıklarını söyler. Büyükanne, kimsenin kendi evinde hırsızlık yapmadığını ve Ranvir’in Ishani’ye odasında kimin olduğunu sormaya hakkı olmadığını söylüyor.

Gençler masadan ayrılırken Amba ve büyükanne kavgalarını sürdürür. Ishani, Dervash ve diğerleri ise gülmekten karınlarına ağrı girmiştir. Çünkü onlarda rol yapmıştır. Laksmi, Ranvir’in yanına geldiğinde Ranvir morali bozukmuş gibi davranır. Laksmi, Ranvir’e işe gitmemesini annesinin misafirleri olacağını kalmasını ister. Ranvir, Ishani’yi evde daha çok görmek için bu teklifi kabul eder. Amba daha sonra Ritika ve Ranvir’in arasını yapmak için bir şansı daha olduğunu düşünür.

Büyükanne eve sari sarıcısını çağırmıştır. Amba ve Lami’nin de gözü onlarda kalmıştır. Ishani onlar içinde bir sari seçip hediye etmek ister. Amba sırtını dönerken Laksmi hemen sarileri havada kapar.

Ranvir, Ishani’yle uğraşmaya kararlıdır. Eline aldığı aynayla onun gözüne ışık yollar. Ranvir ve Ishani bakışarak gülüşmeye devam eder. Ishani’ye kargo gelir. Ranvir yeni rüzgâr gülleri yollamıştır. Ishani eskisini çıkarıp yenisini takar. İkili romantik anlar yaşayacakken Laksmi yine araya girmeyi başarır.

Kara Sevdam 48.Bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Aşka Düşman Dizisinin Konusu Ne?
  Aşka Düşman dizisi Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Aşk hayatı ve erkeklere karşı bir duruş sergileyen bir anne tarafından yetiştirilen üç kızın zorlu aşk hayatlarını konu alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir