Kara Sevdam 48 Bölüm Özeti – 11 Mart Cumartesi

Kara Sevdam 48

Ishani ve Ranvir YAKINLAŞIYOR!

Kara Sevdam 48 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 48. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Mart Cumartesi yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 48. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 48. bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 48. bölümde neler olacak? Kara Sevdam dizisi 11 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan 48. bölüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ranvir, Chirag’ı çok kötü dövüyor. Kara Sevdam 48.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 48
Kara Sevdam hint

Hint Dizi Özetleri Kara Sevdam son bölümde ikili birbirine aşklarını ilan etmiş kaçamak bakışlarla evde dolanıyorlardı. Ranvir elleriyle Ishani’ye pasta yedirir. Ishani pastadan ısırık alırken gülümser. İkili birbirine yaklaşır ve Ranvir, Ishani’yi öpecekken Ishani annesini geldiğini söyleyerek Ranvir’i korkutur. Ishani koşarak odasına gider.

İkili odalarında heyecanlanmıştır. Ranvir odasında volta atıp durur. En sonunda Ishani’nin odasına gitmeye karar verir. Ranvir kapısını açtığında Ishani’nin çanları çalmaya başlar. O da hemen kapıya yönelir. Ranvir kapısını çalmadan RanviR’e kapıyı açar. Ranvir geldiğini nasıl anladığını sorar. Ishani ona çanları gösterir.

Ranvir odaya girerken arkasından kapıyı kapatır. Mutfakta tamamlayamadığı işi bu sefer tamamlayacaktır. Ranvir Ishani’ye yöneldiğinde bu sefer Laksmi her şeyi berbat eder. Ranvir’in kiminle konuştuğunu görmek için odasına damlar. İkili çanların sesini duyunca irkilir. Laksmi’nin Ranvir’in odasına girdiğini görürler. Laksmi her yeri kontrol eder ama Ranvir’i göremez. Ranvir, Laksmi’nin arkasından koltuğa gelip oturur. Ona odasında ne yaptığını sorunca Laksmi şoke olur. Ranvir onu odasından çıkarır.

Ranvir ve Ishani, Laksmi’nin uzaklaşmasını beklemeye koyulur. Kendilerini ifşa etmemek için bu gece sadece mesajlaşmaya karar verirler. İkili çılgın aşıklar gibi heyecanlı sabah kadar mesajlaşırlar.

Sabah kahvaltı masasında Ranvir’in gözleri Ishani’yi arar. Ishani daha sonra esneyerek masaya katılır. Parul, Ishani’ye gece ne yaptığını sorar. Ishani gece birinin onu uyutmadığını söylerken masadakilerin ağzı yarım karış açılır. Ishani sivrisinekten bahsettiğini söyler. Laksmi ve Amba ise Ishani’nin odasında gece birinin olduğunu Ranvir’i aldattığını ima ederler.

Kara Sevdam 48.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Kara Sevdam 11 Mart Cumartesi

Ranvir erkeklik taslayarak ayağa kalkar ve Ishani’ye hesap sormaya başlar. Ishani’ye kuzenleri destek vermeye başlar. Amba, önce çaldıklarını, sonra caydırdıklarını söyler. Büyükanne, kimsenin kendi evinde hırsızlık yapmadığını ve Ranvir’in Ishani’ye odasında kimin olduğunu sormaya hakkı olmadığını söylüyor.

Gençler masadan ayrılırken Amba ve büyükanne kavgalarını sürdürür. Ishani, Dervash ve diğerleri ise gülmekten karınlarına ağrı girmiştir. Çünkü onlarda rol yapmıştır. Laksmi, Ranvir’in yanına geldiğinde Ranvir morali bozukmuş gibi davranır. Laksmi, Ranvir’e işe gitmemesini annesinin misafirleri olacağını kalmasını ister. Ranvir, Ishani’yi evde daha çok görmek için bu teklifi kabul eder. Amba daha sonra Ritika ve Ranvir’in arasını yapmak için bir şansı daha olduğunu düşünür.

Büyükanne eve sari sarıcısını çağırmıştır. Amba ve Lami’nin de gözü onlarda kalmıştır. Ishani onlar içinde bir sari seçip hediye etmek ister. Amba sırtını dönerken Laksmi hemen sarileri havada kapar.

Ranvir, Ishani’yle uğraşmaya kararlıdır. Eline aldığı aynayla onun gözüne ışık yollar. Ranvir ve Ishani bakışarak gülüşmeye devam eder. Ishani’ye kargo gelir. Ranvir yeni rüzgâr gülleri yollamıştır. Ishani eskisini çıkarıp yenisini takar. İkili romantik anlar yaşayacakken Laksmi yine araya girmeyi başarır.

Kara Sevdam 48.Bölüm izle

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın