Kara Sevdam 16 Bölüm Özeti – 11 Aralık Pazar – Ishani, Çırak’ı Yakaladı!

Kara Sevdam 16

Ishani Hapse Girdi!

Kara Sevdam 16 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 16.bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Aralık Pazar günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 16.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 16 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 16.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 16.bölüm özetinde , Kara Sevdam 16.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 16.bölümde Ranvir babasıyla dertleşir. Ranvir, Harshad’a minnettarlığını dile getirir. Onu tuzağa düşürenlerden intikamını alacağını vurguluyor.

Çirak Ranvir’in evine gelir. Korumalar ou eve almak istemez. Çirak patronlarının ortağı olduğunu yüzünü iyi ezberlemelerini ister. Rishi onu karşılar. Çırak ile el sıkışır. Cirak anlaşmadan bahsedince Rishi, Arvi olmadığını söyler. Çırak şok olur ve elini geri çeker. Rishi’ye yalnızca kendi seviyesindeki insanlarla ilgilendiğini söyler. İçeri girerler. Ranvir orada bekliyordur.

Çirak kimseyle anlaşma yapmadan görüşmeme tarzını beğendiğini söylüyor. Kendini tanıtır ve elini uzatır. Ranvir arkasını dönünce Çirak şoke olur. Anlaşmadaki parasını düşündükçe ürkmeye başlar. Ranvir zamanın değiştiğini haber verir. Geçmişte onun için vardı şimdi kendisi için. Çirak gülerek bu evi satın alarak büyük adam olamayacağını vurgular. Onu hala bir hizmetçi olarak gördüğünü söyler. Çirak, Ranvir’le alay etmeye devam eder. Hala Ishani’yi sevip sevmediğini sorar. Bir ara Ishani’yi bırakmayı düşündüğünü şimdi ise asla bırakmayacağını söyler. Şimdi kendisini aşağılayarak yaptığının aynısını Ishani’ye yapacağını söyler. Onun yüzüne iyi bakmasını ister.

Çirak evden ayrıldığında yüzü kaskatı kesilir. Uzun zamandır Ishani’yle konuşmadığını fark eder. Ishani’nin yanına gidince ise Ranvir’in tarafını tuttuğunu neden kendisini bilgilendirmediği konusunda azarlar. Tüm parasını Ranvir’e kaptırdığını söyler. Ishani bayılır ve yere düşer. Alnı sandalyeye çarpar. Ishani, Çirak’a Ranvir’den parasını isteyeceğini söyler.

Falguni, Çırak’ın gidişini izler. Ishaani içten içe ağlıyordu, yüzündeki morluğa bakar ve bunu Çırak’ın mı yaptığını sorar. Ishani kendisine kızgın olduğunu Ranvir’i kasıtlı olarak söylemediğini zannettiğini belirtir. Annesi hala Çırak’ı iyi tanımadığından dem vurur. Ishaani, Ranvir’in Chirak’ı incitmesine izin vermemeye kararlıdır ve Ranvir ile kendisi konuşacaktır.

Disha, jimnastikçi çocuğa hala iki günlük bir deneme süresi kaldığını tartışır. Rishi oraya gelir. Disha onu Ranvir’in sekreteri olarak tanır. Rishi, sporcu çocuğa her zaman hanıma saygı duymasını ve faturalarını hesabından ödemesini söyler. Disha, Ranvir’i etkilemek için onu kandırmayı düşünür.

Ishani ofise gelir. Ranvir onun yüzündeki morluğu görünce endişelenir. Çirak’ın dediklerini hatırlar. Ranvir, Ishani’yi azarlayarak yarasını gizlemesini şirketinde yaralarını sergileyerek dolaşmamasını ister. Ishani eskiden Ranvir’in kendisi için endişelendiği günleri anımsar. Ranvir içten içe Çirak’ın yüzündeki morlukların kolay kolay iyileşemeyeceğini söyler.

Kara Sevdam 16 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ranvir sinirlenerek hemen Çirak ile buluşma ayarlar. Parasını verir ve ondan uzaklaşmasını ister. Çirak parayı bir faiz tefecisine getirir ve malını ister. Tefeci, kiminle çalıştığını ve bu kadar kârı nasıl elde ettiğini sorar.Ona arazisinin mücevherlerini ve kağıtlarını getirir. 

Ranvir babasını da alarak oraya gelir.

Ona kötü insanların başına gelen kötülüğü göstereceğini söyler. Annesini ve babasını hapse attıkları için şimdi sıranın onlara geldiğini söylüyor. Baba ondan bunu unutmasını ister. Ranvir, sadece onunla ilgili olsaydı unutacağını söylüyor.

Çirak mücevheri Ishaani’ye geri getirir. Polis oraya gelir ve sahte banknot kullandığı için tutuklandığını söyler. Ranvir ve babası karakola gelir. Müfettiş, zalimleri onun sayesinde öğrendiklerini söylüyor. Çırak’ın gitmek istediğini duyar. Ranvir kimin tutuklandığını görmek için baktığında Ishani’yi görür.

Ranvir, Ishani’yi hapishanede görünce şoke olur.Kadın müfettişler gelip bazı sorular soruyor. Baba, Ranvir’i kenara çeker. Müfettiş, Ishaani’yi suçlar ve onunla başka kimin ilişkisi olduğunu sorarak onu döver.

Ranvir, müfettişe gelir ve Ishani’yi neden tutukladığını sorar. Müfettiş ona, Ishani’nin Çirak’a sahte notlar verdiğini kabul ettiğini söyler. Çirak, Ranvir’e gülümser.  Ranvir, babasından eve gitmesini ister ve öfkesini kontrol altında tutacağına söz verir. Çirak, bunun kendi hatası olmadığını, İshani’nin kararı olduğunu söyler. Ona, Ishani’nin suçunu polisin önünde nasıl kabul ettiğini anlatır. 

Falguni oraya gelir. Ishani’yi tuzağa düşürdüğü için onu azarlıyor. Çırag, bunun intikamını almak isteyen Ranvir’in yüzünden olduğunu söyler. Onu çok sevdiğini söyler ve Ishani’nin suçunu kabul ettiğini açıklar. Onu kurtarmak için parası olup olmadığını sorar. Elinde olmadığını söylüyor. 

Çirak arabada kendisini yakalamanın imkansız olduğunu söyleyerek övünür ve geçirdiği gecenin tadını sonuna kadar çıkarmayı düşünür bunun için bir kızı çağırır. Çirak partide kızlarla eğlenirken Ranvir, Ishani’yi karakoldan kurtarır.

Falguni Ranvir’in Ishani için çabaladığını fark eder. Falgui kızını da alarak eve döner. Çirak’ın suçunu üzerine aldığı için onu azarlar. Çirak’ın kuklası olmaktan vazgeçmesini ister. Ishani, Ranvir’in kendisi ve Çirak’tan intikam almaya çalıştığını söyler.

Disha da Ranvir’le aynı partidedir. İkisi de Ishani hapisteyken burada ne yaptıklarını sorar. Daha sonra aynı emeller için orada olduklarını düşünüp gülmeye başlarlar. Ishani, Çirak’ı arar. Çirak karakoldan nasıl aradığını düşünüp merak eder. Ishani de partiye gelir. Garsona Çirak’ın yerini sorar. Ishani yukarıdaki odalardan birine gider. Çirak ve kız arkadaşı garsonun geldiğini düşünürler. İkisi de karşısında Ishani’yi görünce şoke olurlar.

Çirak, Ishani’yi görünce şaşkına döner. Ishani, ona neden oraya gelmesi için mesaj attığını sorar. Çirak mesaj atmadığını söyler. Ishani’nin telefonunu görür ve kafası karışır. Ishani ağlayarak oradan kaçar. Çirak arkasından koşmaya çalışır. Ranvir’in ona baktığını görür. Ranvir, dans ederken Çırak’ın telefonunu aldığını hatırlar ve ona geri verir.

Ishaani partiden elmas kolyeyle çıkar. Bir bayan güvenliğe onu durdurmasını söyler. ancak Ranvir kimsenin onu durdurmayacağını ve bunun için para ödeyeceğini söyler. Ishani dışarı çıkar ve yüksek sesle ağlar. Ravir acıyı hissediyor. Ona yardım etmek istiyor ama kendini kontrol ediyor.

Çirak gömleğini giyer ve dışarı fırlar. Ishani’nin arkasında duran Ranir’i görür ve ikisi de birbirine bakar. Çirak daha sonra Ishani’ye gider ve ona kendisini dinlemesini söyler. Ama Ishani hiçbir şey dinlemek istemiyor. Onu çok sevdiğini ve bunu ona nasıl yapabildiğini söylüyor? Çirak onu dinle diyor ama onu rahat bırak diye bağırıyor. Ishani uzaklaşmaya başlar.  Ranvir’i görüyor. Hiçbir şey söylemiyor ve sonra çekip gidiyor.

Ishani eve gelir ve Falguni’ye durumu anlatır. Falguni onu teselli eder ve Çırak’ın gerçeğini öğrendiği için de mutludur. Ona ayrıntılı olarak anlatmasını ister ama Ishaani, yalnız kalmak istediğini söyleyerek odasına gider.

Çırak oraya gelir. Falguni ondan gitmesini ister ama Ishaani ile konuşması gerektiğini söyler. Falguni ona kimseyle konuşmak istemediğini söyler ama yine de denemesine izin verir. Çırak, Ishani’den kapıyı açıp onunla konuşmasını ister ama nafile. Çırak bu sefer büyük kıstırıldığını düşünür. Falguni, Harshad’ın fotoğrafına bakar ve bunun üstesinden gelmesi için Ishani’ye güç vermesini ister.

Ranvir uyuyamıyor. Ay’a bakar. Öte yandan Ishani de gökyüzüne bakıyor ve Harshad’ı çok özlediğini söylüyor. Ona çok ihtiyacı var. Ranvir ayrıca, Ishani’nin neler yaşadığını bildiğini ve bugün Harshad’ın orada olmasının daha iyi olacağını söylüyor. Babası oraya gelir. Ranvir, yarınki toplantısını düşündüğü konusunda yalan söylüyor. Babası onu yakalar ve gerçeğin gözlerinden görülebileceğini söyler. Ona endişelenmemesini Ishani’yi ömür boyu acıdan kurtardığını söyler.

Ertesi sabah Ranvir endişeyle Ishani’yi bekler. Ishani iş gitmez. Ranvir de işine odaklanamaz. Aradığı bir dosya yüzünden herkesi azarlar. Dosyanın üzerinde Ishani çalışıyordur. Arkadaşları ona haber verir. Yoksa herkesin kovulacağını söyler. Ishani toparlanıp işe gider.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?
 • Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor?
  Yerdeki Yıldızlar Filmiyle Tanıdığımız Ishaan Şimdi Nasıl Görünüyor? Dişleri Yüzünden Sık Sık Zorbalığa Uğramış! Taare Zameen Par’ın Ishaan Awasthi’sini hatırlıyor musunuz? Hepimizin gönlünde yer eden Aamir Khan filminin küçük yıldızı büyüdü.2007 yılında yayınlanan film, birçok izleyeninin yüreğine dokunmuş hikayesiyle ayrı bir yer edinmişti.
 • Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu!
  Gökberk Demirci’nin Yeni Adresi Belli Oldu! Gökberk Demirci Hangi Diziyle Geri Dönüyor!Yemin dizisinin başarılı sevilen oyuncusu Gökberk Demirci’den beklenen haber geldi. Yemin dizisinin final yapmasının ardından ekranlara geri dönüyor. Gökberk Demirci, Üç Kız Kardeş dizisinden teklif aldı.
 • Kısmetse Olur Sıla Kimdir?
  Kısmetse Olur’da eve yeni gelen gelin ve damat adayları heyecanı yaşanmaya devam ediyor. Kısmetse Olur evinin yeni gelin adayı Sıla Kısmetse Olur Sıla kim? Kısmetse Olur Sıla kaç yaşında? Kısmetse Olur Sıla ne iş yapıyor? Kısmetse Olur Sıla burcu ne? Kısmetse Olur Sıla kimi beğeniyor? Kısmetse Olur Sıla’nın instagram hesabı ne? İşte Sıla ile ilgili detaylar…

Bir cevap yazın