Kara Sevdam 14 Bölüm Özeti – 4 Aralık Pazar – Ranvir Konağın Yeni Sahibi!

Kara Sevdam 14

Ranvir ve Ishani Karşılaşmasında Neler Yaşanacak!

Kara Sevdam 14 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 14.bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Aralık Pazar günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 14.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 14 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 14.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 14.bölüm özetinde Ranvir yılın en genç iş adamı olarak geri dönüyor. Parekh konağının yeni sahibi Ranvir! Kara Sevdam 14.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 14.bölüm özetinde Ishani paraya ihtiyacı vardır. Sherman’dan yardım ister. Cirag, Ishani’nin telefonlarına çıkmıyordur. Ishani bu yüzden evine gitmeye karra verir. Cirag’ın sekreteri Cirag’ın çok meşgul olduğunu söyler. Cirag, Ishani’nin evine geldiğini öğrenince kız arkadaşıyla flörtü kesip hemen yanına koşar. Çok meşgul olduğunu söyler. Ishani onu Disha’nın isteme töreni için yanında götüreceğini söyler. Cirag bir bahane üreterek başı ağrıyormuş gibi yaparak gitmek istemez.

Cirag, Ishani’yi çok sıkıcı bulur. Onu katlanılmaz bulurken ailesi biraz daha sabırlı olmasını dava sonuçlanana kadar beklemesini ister. Ishani eve gittiğinde Falguni ve büyükanne Cirag ve ailesinin gelmeyişine bozulur. Ishani’nin moralini bozmamak için Falguni kızını mutfağa götürüp hazırlık yaptırır.

Erkek tarafı Disha’nın evliliği için 15laks para ve 56 inç tv isterler. Falguni gergindir. Bunu nasıl ödeyeceklerini düşünür.

Disha hazırlanırken Prateik evlendiğinde bu evi nasıl özleyeceğinden bahsetmeye başlar. Disha daha iyi şartlarda yaşayacağı için mutludur. Prateik, onu eski evlerinde evlendirebilmelerini diliyor. Disha davayı kazanamayacaklarını eğer kazanırlarsa o zaman evlenmeyeceğini söyler. Pratik şaşırır. Ona evleneceği kişiyi sevip sevmediğini sorar. Disha davayı kaybederlerse seveceğini söyler. Disha, Chirag’ın bile böyle olduğunu söylüyor. Pratik şoke olur.

Ishani, Harshad’ın fotoğrafına bakıp hüzünlenir. Disha’yı çok iyi bir adamla evlendireceklerini onu çok özlediğini belirtir.

Ertesi sabah evdekilerin tuvalet sırası vardır. Falguni Ishani’ye yer vermeleri için ısrar ederken büyükanne Sheraman’ın çalışıp para getirdiğini ilk sıranın ona ait olduğunu vurgular. Falguni, Ishani’nin avukat görüşmesi olduğunu hatırlatır.  

Parekh malikanesi ilk günden satışı etraftakiler karşısında şaşkınlık yaratır. Bir adam Ganesh idolüyle eve girip aynı yerine yerleştirir. Etrafta dedikodu başlar. Bu adamın paçavralıktan 2 yıl içinde nasıl zenginliğe yükselişini konuşurlar. Yılın en genç iş adamı seçilişi şaşkınlık yaratır. Bu kişi Ranvir’dir.

Ertesi sabah Ranvir ekibiyle birlikte işe koyulur. Basının kesinlikle fotoğrafını almasına engel olur. Ishaani geç kalacağı için sabırsızlanarak durakta otobüsünü bekler. Avukatın yanına zamanında varmayı hedefler. Parekh Evi’nin önünden geçer ve güzelliğe hayran kalarak onu kesinlikle geri alacağını düşünür. Avukatın yanına vardığında ise evin müzayede de satıldığını öğrenir. Annesi için ağlamaya başlar.

Chirag, Ishani’nin evinin satıldığını öğrenince öfkelenir ve onun sıkıcı olduğunu söyleyerek onunla olan ilişkisini iptal etmeye karar verir. Babası, Chirag’ın ailesi için devam etmesini ister. Baba oğul bu genç iş adamının kim olduğunu tartışmaya başlar.

İnsanlar tanınmayan bu işadamının Harshad’ın sahip olduğu pozisyonun aynısına sahip olduğu yorumunu yapıyor. Ranvir bir davet verip insanlarla yüzleşmeyi umuyor. Ranvir özellikle Ishani için davet kartı yollatır.

Kara Sevdam 14 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Devarsh üzerinde Ishani’nin adı yazan kartı görünce şoke olur. Parti hakkında tartışmaya başlarlar ve bu konuda heyecanlanırken, Falguni onların rantlarından rahatsız olur. Devarsh, partinin evlerinde olduğunu haykırırken şaşkına döner. Disha, gazetedeki müzayede raporlarını bulur. Falguni çılgına döner.

Ishani eve döndüğünde davetiyeyi görüp fırlatır. Babasının yerini almaya çalıştıklarını düşünür.

 Prateik, ishaani’ye Falguni’nin Chirag’ı çağırdığını haber verir. Falguni odasında Chirag’a davayı görüşmek istediğini belirttiğinde nasıl bu kadar çabuk geldiğini sorar. Onu Disha’nın evliliğinin sonuçlandırılması için aradığında gelmediği için sitem eder. Falguni Cirag konusunda bazı şeylerin farkına varmış kızını sevmediğini anlamıştır. Sırf Ishani’nin üzülmemesi için susuyordur. Ishani ise annesinin Cirag’la konuşmasını duyup onu azarlar. Cirag’a güvendiğini daha ne kadar onun güvenini sorgulayacağını sorar. Bu arada Cirag’ı ise kızlar aramaya devam eder. Cirag müşterisi olarak nitelendirip sıyrılmaya çalışır.

Ishani davete Cirag’la birlikte gider Cirag’a davetiye gitmez. Cirag’ta hırslanıp Ishani’yle bilikte katılır. Ishani eve girdiğinde duygulanır ve eski anıları gözünde canlanır. Ishani Cirag’ın anlattıklarını duymaz Cirag zaten bir kız arkadaşını fark edip yanına koşar. Ranvir de yukardan Ishani’yi görüp duygulanır. Cirag’ın ona nasıl davrandığını görmüştür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir