Kara Sevdam 13 Bölüm Özeti – 3 Aralık Cumartesi – Aradan 2 Yıl Geçer!

Kara Sevdam13

Ailenin Büyük Kaybı!

Kara Sevdam 13 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 13.bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Aralık Cumartesi günü yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 13.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 13 Bölüm Full İzle.

Kara Sevdam 13.bölümde neler olacak? Kara Sevdam 13.bölüm özetinde Ranvir büyük bir iftiraya kurban gidecek. Amba ise kendisine ve ailesine yapılan haksızlıklara dayanamıyor. Amba’nın ahları yıllar sonra yerini buluyor. Kara Sevdam 13.bölüm özeti devam ediyor.

Kara Sevdam 13.bölüm özetinde Disha gergindir. Büyükanne yanına gelir ve elindeki tırnak yaralarını fark eder. Disha ona gerçeği açıklamayı reddeder. Büyükanne üstüne gittiğinde Disha herkesin Ishani’yi sevdiğini ona ilgi duyduğunu onu kıskanmaya başladığını söyler. Büyükannesi kendisine hizmetkarı seçtiğini duyunca yıkılır. Büyükannenin öfkesi gittikçe artar. Ona söylediklerini harfiyen uymasını ister. Yoksa onu cezalandırmakla tehdit eder.

Disha, Falguni’nin yanına giderek ona yara izlerini gösterir. Falguni şoke olarak bunu ona kimin yaptığını sorar. Disha, Ranvir’in adını verir. Büyükanne konuşmaları anahtar deliğinden izleyerek eğlenir.

Falguni Duyduklarına İnanamadı! Disha, büyükannesinin ona anlattığı şekilde Ranvir’in nasıl kötü alışkanlıkları ve kötü bir karakteri olduğunu acıklı bir hikaye yazarak anlatır. Falguni dehşete kapılır. Disha, Ranvir’in Ishani’ye karşı kötü duygular beslediğini Chirag ile ilişkisini bozduğunu da ekler. Falguni öfkeyle dışarı fırlar. 

Disha şimdi korkmaya başlar. Neler olacağını kestiremez. Falguni, Ranvir’in odasına gider. Eşyalarını kurcalamaya başlar. Eski bir evrak çantasını açar ve Ishani’nin çocukluk fotoğraflarını bulur. Disha’nın söylediklerine inanmaya başlar. Disha, Ranvir’in kendisini reddetmesini ağır ödeyeceğini düşünür.

Cirak, İshani’yle konuşmaya çabalarken o ondan kaçıyordur. Harshad durumun farkına varınca Ranvir’den çözmesini ister. Harshad Ranvir’e Ishani’yle dans edip dikkatini dağıtmasını kendisini bir oğlu olarak gördüğünü söyler. Cirag onları dans eder görünce gitmek zorunda kalır. Amba bundan hoşlanmaz. Amba, Ranvir’in Ishaani ile gitmemesi gerektiğini söyler. Kocası, Harshad’ın ona talimat verdiğini söyler. Ancak Amba ikna olmamıştır.

Faguni öfkeyle Harshad’ın yanına gelir. Harshad ona kızının dansını göstermeye çalışırken Falguni öfkeyle Disha’nın ona anlattıklarını açıklar. Harshad, Falguni’nin suçlamalarını duyunca şok olur ve ona ne söylediğinin farkında olup olmadığını sorar. Falguni öfkeyle Ranvir’e hesap sormaya başlar. Kızına fiziksel yaklaşmaya nasıl cüret ettiğini sorar. Böyle iğrenç bir şey yaptığı için onu azarlamaya başlar. Ranvir ise Disha’nın yalan söylediğini anlatmaya çalışır. Harshad’da Ranvir’in böyle bir şey yapmayacağına inanıyor. Falguni ona Ranvir’in şimdiye kadar yaptığı her şeyin Ishani’ye olan sadakatinden veya gerçek dostluğundan dolayı olmadığını, kötü niyetinden kaynaklandığını söyler. Büyükanne de gelip ateşi harlamaya başlar.

Kara Sevdam 13 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ishani İnanmaz! Ishani’ni konudan haberdar olunca kulaklarına inanamaz. Ranvir’e sahip çıkar. Aynı şekilde Harshad’ta Ranvir’in bunu yapmayacağına inancı sonsuzdur. Ranvir utanarak olayın aslını anlatır Harshad, Disha ile konuşmaya karar verir. Chirag, herkesten önce Disha’ya ulaşır.

Tüm aile üyeleri eve koşar. Amba endişelenir. Ranveer için dua etmeye başlar. Harshad Disha’dan gerçekleri anlatmasını isteyince Disha iftira atmaya devam eder. Ranvir kendini savunmaya devam eder. Garima gelip her şeyi açıklığa kavuşturacağını söylediğinde Ranvir rahat bir nefes alır. Ama okların kendisine döneceğinden habersizdir. Garima da Chirag’ın suçsuz olduğunu Ranvir’in Ishani’yi sevdiği için ayırmaya çalıştığını anlatır. Ishani, Ranvir’in elini başının üstüne koyup doğruları söylemesini ister. Ranvir Disha’ya dokunmadığını doğrular. Ishani sevinir. Ardından kendisine duygular besleyip beslemediğini sorar. Ranvir yalan söyleyemez. Ishani yıkılır. Evdekiler Ranvir’i dövmeye başlar. Ranvir ve ailesi kapı dışarı edilir. Amba oğlu için ağlamaya durmaları için yalvarmaya başlar. Büyükanne ise Amba’nın yüzüne leke sürer. Onlarla ağır konuşur. Amba ise ayağa kalkıp hepsine beddua etmeye başlar. Bir gün onların yıkılışını görmek istediğini söyler.

Polis gelir ve onları karakola götürür. Ranvir karakolda da dövülmeye devam eder. Sabah gözlerini zar zor açar. Bu haldeyken bile Ishani’nin adını sayıklaması aileyi huzursuz eder. Ranvir ve ailesi serbest kalır.

2 Yıl Sonra

Kara Sevdam dizisinde aradan 2 yıl geçmiştir. Amba’nın gözyaşlarıyla ettiği beddualar yerini bulmuştur. Harshad ölmüş aile servetini kaybetmiştir. Büyükanne itibarını gezi kazanacağı günleri hasretle bekler. Ishani de çalışıyordur. Patronundan maaşını erken almak ister ama adam onu azarlar. Falguni de büyükanneden para ister. Kızının gelip maaşı eline verdiğini söyler. Disha’da evlenecektir. Aile onun için hazırlık yapıyordur. Evlerinin müzayede de satışa çıktığından habersizdirler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir