Kan Çiçekleri 99. Bölüm Fragmanı İzle – (12 Mayıs Cuma)

kan çiçekleri 99

Baran Vuruluyor mu?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dizide değişim rüzgarları hakim. Baran ve Dilan pisi pisine kaçırıldı. Baran’ın plansız davranışı Dilan’dan kendisini ayrı tutamamasına neden oldu. Azade yeniden kalp kirizi geçiriyor. Fırat ve Hasan başa geçmeyi düşünüyor. Baran vurulacak mı? Kan Çiçekleri 99.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 99. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 12 Mayıs Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 99. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 99. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 99 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 99. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 99
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 99 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde unutulmaz anlar yaşanacak. Öncelikle şunu söyleyelim ki hararetli bölümler yaşanmaya başladı. Baran oldukça plansız davrandı ve pisi pisine adamların eline düştü.

Baran’a nedense Dilan deyince akan sular duruyor ve aklı çalışmamaya başlıyor. Böyle durumlarda Dilan daha atik ve uyanık. Baran sadece Dilan’a destek amaçlı kendini yakalatmış gibi hissettiriyor.

Baran kendini suçlu hissediyor. Anlaşma yapmadığı için bunun acısını Dilan’ı kaçırarak çıkartmaya çalıştılar. Bu yüzden Baran’da kendini bodoslama olayın içine attı. Dilan da bu duruma karşılık Karabey olduğunu hatırlatır.

Baran’dan Dilan’a unutulmaz öpücük! Dilan ve Baran birlikte hareket ederek kaçmaya çalışıyor. Biraz amatör görünseler de kaçmayı başarırlar. Geceyi birlikte geçiren çift oldukça içimizi ısıtacak.

Hasan ve Fırat’ta bu durumda yine hayallere kapıldı. Hemen ağacılık oyununu oynamaya ve Baran’ın sonunun gelmesini sağlayacak yeni girişimlere koyuldular.

Azade ise yeniden kalp krizi geçiriyor. Cevriye ise lokantada rastladığı kız çocuğunu benimseyerek hemen onun bakımını üstlendi. Cevriye ve ailesi iyice yakınlaşıp bağ kurduğunda ise çocuğun ailesi ortaya çıkabilir.

Baran vuruldu mu? Heyecanlandıran sahnede dikkat çeken silah patlama sesi duyuldu. Eee artık Dilan o kadar yara aldıysa sıra Baran’dadır diye düşünüyoruz.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 99.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 12 Mayıs CuKan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 99 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın