Kan Çiçekleri 99. Bölüm Fragmanı İzle – (12 Mayıs Cuma)

kan çiçekleri 99

Baran Vuruluyor mu?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Dizide değişim rüzgarları hakim. Baran ve Dilan pisi pisine kaçırıldı. Baran’ın plansız davranışı Dilan’dan kendisini ayrı tutamamasına neden oldu. Azade yeniden kalp kirizi geçiriyor. Fırat ve Hasan başa geçmeyi düşünüyor. Baran vurulacak mı? Kan Çiçekleri 99.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 99. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 12 Mayıs Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 99. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 99. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 99 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 99. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 99
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 99 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde unutulmaz anlar yaşanacak. Öncelikle şunu söyleyelim ki hararetli bölümler yaşanmaya başladı. Baran oldukça plansız davrandı ve pisi pisine adamların eline düştü.

Baran’a nedense Dilan deyince akan sular duruyor ve aklı çalışmamaya başlıyor. Böyle durumlarda Dilan daha atik ve uyanık. Baran sadece Dilan’a destek amaçlı kendini yakalatmış gibi hissettiriyor.

Baran kendini suçlu hissediyor. Anlaşma yapmadığı için bunun acısını Dilan’ı kaçırarak çıkartmaya çalıştılar. Bu yüzden Baran’da kendini bodoslama olayın içine attı. Dilan da bu duruma karşılık Karabey olduğunu hatırlatır.

Baran’dan Dilan’a unutulmaz öpücük! Dilan ve Baran birlikte hareket ederek kaçmaya çalışıyor. Biraz amatör görünseler de kaçmayı başarırlar. Geceyi birlikte geçiren çift oldukça içimizi ısıtacak.

Hasan ve Fırat’ta bu durumda yine hayallere kapıldı. Hemen ağacılık oyununu oynamaya ve Baran’ın sonunun gelmesini sağlayacak yeni girişimlere koyuldular.

Azade ise yeniden kalp krizi geçiriyor. Cevriye ise lokantada rastladığı kız çocuğunu benimseyerek hemen onun bakımını üstlendi. Cevriye ve ailesi iyice yakınlaşıp bağ kurduğunda ise çocuğun ailesi ortaya çıkabilir.

Baran vuruldu mu? Heyecanlandıran sahnede dikkat çeken silah patlama sesi duyuldu. Eee artık Dilan o kadar yara aldıysa sıra Baran’dadır diye düşünüyoruz.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 99.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 12 Mayıs CuKan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 99 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir