Kan Çiçekleri 92. Bölüm Fragmanı İzle – (3 Mayıs Çarşamba)

kan-çiçekleri-92

Baran İçin Zor Günler Kapıda!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde hararetli bölümler çok yakında… Bu hafta Baran’ı alt etmek için bir takım dönen oyunlara şahit olacağız. Üstelik Baran’ın zayıf karnı üzerine oklar Dilan’a yönelirse düşüp bayılacağız. Kan Çiçekleri 92.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 92. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 3 Mayıs Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 92. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 92. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 92 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 92. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 92
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 92 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde artık düşmanların içeri sızacağı bölümleri izleyeceğiz. Şimdi Baran’ı bitirme uğraşları yine Dilan üzerinden mi yürüyecek göreceğiz. Baran’ın Dilan’a karşı zaafı olduğu anlaşılıyor. Gözü açık adamlar okları Dilan’a mı yöneltecek?

Önümüzdeki bölüm Cihan’ın doğum günü krizi tutuyor. Her dizide de muhakkak doğum gününde kötü bir olay yaşamış ve kutlamayan bir erkek, kutlama yapmak için can atan bir kadın oluyor. Burada da Dilan, Cihan’ın doğum gününü kutlamayı düşünüyor. Üstelik 18 yaşına basıyor olması Dilan’ı heyecanlandırır. Büyük ihtimalle Baran ve Cihan annelerini bu tarihte kaybetti. O yüzden kutlamıyorlar.

Bazılarımızın işi hayallerle değil gerçeklerle… Ay Baran yine çok gerginsin. Dilan tatlı tatlı hayallerini soruyor ve aldığı cevaba bak. Baran’ın üstünde oğlak burcu gerginliği var.

Bu bölüm önümüzdeki haftanın konusuna giriş yaptı. Yapılan anlaşmalar nelere gebe olacak hep birlikte göreceğiz.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 92.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 3 Mayıs Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 92 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın