Kan Çiçekleri 91. Bölüm Fragmanı İzle – (2 Mayıs Salı )

kan çiçekleri 91

Baran, Dilan’ın Teklifine Ne Yanıt Verecek?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Fırat’tan spoiler geldi. Bu hafta konak oldukça karışacak dedi. Gelen tanıtımda Baran’ın haykıran sesini nihayet duymadık. Dilan’dan Baran’a duygusal teklif geldi. Kan Çiçekleri 91.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 91. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 2 Mayıs Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 91. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 91. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 91 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 91. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 91
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 91 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde yine Dilan’ın aldığı darbelerden mustariptik. Umarız bu sondur diyelim. Baran geri dönüyor ve Dilan’ı yerde buluyor. Kafasından yaralanmış şekilde görünce elbette bir telaşlanıyor. Dilan’ı hemen hastaneye götüreceğini söylerken ki ses tonu oldukça korktuğunu gösterdi.

Bu hafta konak fena karışacak, Fırat’tan söylemesi! Baran her defasında Dilan’a yanında olacağını onu koruyacağını söylemişti. Lakin bu düşmanlar konağın içine kadar sızıp Dilan’a konağın bahçesinde bile zarar vermeyi başardı. Baran bu yüzden ailesinin güvenliğini sağlayamadığı için etrafa saracak. Fırat bu yüzden böyle bir söz söylemiş olabilir.

Baran’ın Dilan’a karşı olan yaklaşımı kimsenin gözünden kaçmıyor. Hasan bey yine kimi zehirliyorsa bu Azade’de olabilir etrafı şişirmeye çalışıyor ki çakmak çaksa alev alsın kıvamına sokmaya çalışıyor. Hasan’ın sonu Kudret’ten olacak. Kudret ayağa kalkana kadar son gollerini atmaya baksın…

Bir fırsat gibi doğmuyor mu güneş her gün. İyi şeyler yaşamak ve yaşatmak için bir fırsat. Devası olmayan şeyleri unutmak gerek belki de. Şu fani dünyada birbirimize ne iyi geliyorsa onu yapmak gerek ne dersin?

Dilan

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 91.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 2 Mayıs Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 91 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın