Kan Çiçekleri 91. Bölüm Fragmanı İzle – (2 Mayıs Salı )

kan çiçekleri 91

Baran, Dilan’ın Teklifine Ne Yanıt Verecek?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Fırat’tan spoiler geldi. Bu hafta konak oldukça karışacak dedi. Gelen tanıtımda Baran’ın haykıran sesini nihayet duymadık. Dilan’dan Baran’a duygusal teklif geldi. Kan Çiçekleri 91.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 91. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 2 Mayıs Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 91. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 91. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 91 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 91. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 91
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 91 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde yine Dilan’ın aldığı darbelerden mustariptik. Umarız bu sondur diyelim. Baran geri dönüyor ve Dilan’ı yerde buluyor. Kafasından yaralanmış şekilde görünce elbette bir telaşlanıyor. Dilan’ı hemen hastaneye götüreceğini söylerken ki ses tonu oldukça korktuğunu gösterdi.

Bu hafta konak fena karışacak, Fırat’tan söylemesi! Baran her defasında Dilan’a yanında olacağını onu koruyacağını söylemişti. Lakin bu düşmanlar konağın içine kadar sızıp Dilan’a konağın bahçesinde bile zarar vermeyi başardı. Baran bu yüzden ailesinin güvenliğini sağlayamadığı için etrafa saracak. Fırat bu yüzden böyle bir söz söylemiş olabilir.

Baran’ın Dilan’a karşı olan yaklaşımı kimsenin gözünden kaçmıyor. Hasan bey yine kimi zehirliyorsa bu Azade’de olabilir etrafı şişirmeye çalışıyor ki çakmak çaksa alev alsın kıvamına sokmaya çalışıyor. Hasan’ın sonu Kudret’ten olacak. Kudret ayağa kalkana kadar son gollerini atmaya baksın…

Bir fırsat gibi doğmuyor mu güneş her gün. İyi şeyler yaşamak ve yaşatmak için bir fırsat. Devası olmayan şeyleri unutmak gerek belki de. Şu fani dünyada birbirimize ne iyi geliyorsa onu yapmak gerek ne dersin?

Dilan

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 91.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 2 Mayıs Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 91 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir