Kan Çiçekleri 89. Bölüm Fragmanı İzle – ( 28 Nisan Cuma)

kan-çiçekleri-89

Azade ve Dilan Arasında Neler Olacak?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Baran’ın sinirleri alınsın artık bir sakinleştirici verilsin diyenler burada mı? Dilan yine bildiğimiz gibi Baran’ın arkasını toplamakla meşgul. Kan Çiçekleri 89.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 89. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 28 Nisan Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 89. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 89. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 89 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 89. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 89
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 89 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde kaos ve fırtına dindi. Şimdi dizide kuzuların sessizliği hakim. Kötüler hamlelerini yapmak için geri çekildi. Bu durumda Baran ve Dilan ise rutin evlilikler gibi aile işlerine sardı.

Dilan, Azade ile Baran’ın arasının bozuk olmasına gönlü el vermiyor. Baran ise bir çırpıda gemileri yakmaya meyilli. Dilan tam tersi yapıcı ilerliyor. Bu yüzden Azade ve Dilan arasındaki çatışma bu vesileyle hafifleyecek gibi duruyor. Dilan bu konuda Kudret amcadan bile destek aldı. Kudret’t epey ilerleme var. Yattığı yerden her konuya ve Dilan ve Baran arasında neredeyse köprü görevi görüyor.

Cevriye’nin ise mıy mıy hali sıktı. Durduk yerde sorun yarattı ve ortaya boşanma muhabbetini koydu. Şimdi de biletini almış ve gideceğini söylüyor. Eee o zaman sana güle güle Cevriye…

Dizinin eski tadı kalmadı gibi. Ama bu gayet normal. Üstelik günlük bir dizi izliyoruz. İnişler ve çıkışlar olması gerekiyor. Önümüzdeki süreçlerde yeni konularla birlikte dizi yeniden tırmanışa geçecektir. Kudret’in ayağa kalkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Dilan ve Baran’ın arası da mümkün mertebe sürtüşmelerin artık son bulması…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 89.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 28 Nisan Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 89 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…
 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir