Kan Çiçekleri 89. Bölüm Fragmanı İzle – ( 28 Nisan Cuma)

kan-çiçekleri-89

Azade ve Dilan Arasında Neler Olacak?

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Baran’ın sinirleri alınsın artık bir sakinleştirici verilsin diyenler burada mı? Dilan yine bildiğimiz gibi Baran’ın arkasını toplamakla meşgul. Kan Çiçekleri 89.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 89. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 28 Nisan Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 89. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 89. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 89 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 89. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 89
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 89 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde kaos ve fırtına dindi. Şimdi dizide kuzuların sessizliği hakim. Kötüler hamlelerini yapmak için geri çekildi. Bu durumda Baran ve Dilan ise rutin evlilikler gibi aile işlerine sardı.

Dilan, Azade ile Baran’ın arasının bozuk olmasına gönlü el vermiyor. Baran ise bir çırpıda gemileri yakmaya meyilli. Dilan tam tersi yapıcı ilerliyor. Bu yüzden Azade ve Dilan arasındaki çatışma bu vesileyle hafifleyecek gibi duruyor. Dilan bu konuda Kudret amcadan bile destek aldı. Kudret’t epey ilerleme var. Yattığı yerden her konuya ve Dilan ve Baran arasında neredeyse köprü görevi görüyor.

Cevriye’nin ise mıy mıy hali sıktı. Durduk yerde sorun yarattı ve ortaya boşanma muhabbetini koydu. Şimdi de biletini almış ve gideceğini söylüyor. Eee o zaman sana güle güle Cevriye…

Dizinin eski tadı kalmadı gibi. Ama bu gayet normal. Üstelik günlük bir dizi izliyoruz. İnişler ve çıkışlar olması gerekiyor. Önümüzdeki süreçlerde yeni konularla birlikte dizi yeniden tırmanışa geçecektir. Kudret’in ayağa kalkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Dilan ve Baran’ın arası da mümkün mertebe sürtüşmelerin artık son bulması…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 89.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 28 Nisan Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 89 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın