Kan Çiçekleri 88. Bölüm Fragmanı İzle – ( 27 Nisan Perşembe)

kan-çiçekleri-88

Azade Yolcu! Derya Konağa Çökecek…

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde geçen haftanın hararetli geçmesinin ardından bu hafta yavaş ilerliyor. Dilan ve Baran arasında sıfır heyecan! Derya konağa çökecek… Kan Çiçekleri 88.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 88. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 27 Nisan Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 88. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 88. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 88 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 88. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 88
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 88 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri bu hafta durgun ilerliyor. Öncelikle Dilan ve Baran’ın tartışmasında Baran’ın sürekli yükselip sağa solu yumruklaması çıktı. Derya’nın da kolay kolay gitmeyeceğini iyi biliyorduk.

İzleyicilerin diğer bir memnuniyetsiz olduğu durum Dilan’ın kombilerine daha çok özen gösterilmesi. Dilan’ın sahil kombini bu bölüm beğenilmedi. Şapka ve atkının rengi onu çocuk gibi gösteriyor. Ayrıca sürekli aynı sahile gidip atarlanıp geri dönmeleri aralarında bir kıvılcım yaratmaması izleyiciyi sıkmış durumda.

Kan Çiçekleri’nde Azade gitti, Baran’da bir kez daha sırtından vuruldu! Derya’yı adam akıllı göndermezlerse olacağı buydu. Fırat ve Derya ortak oldu ve hisseleri Baran’a devredemedi. Cevdet’te karısının isteği üzerine belgeleri imzaladı ve boşanma davasına onay verdi.

Azade’nin gidişiyle konakta dengeler değişecek mi? Şu an için o konağı idare edebilecek kabiliyetteki tek sim Gül! Gül evin en zekisi çıktı. Gül daha çok olayı çözecek gibi duruyor.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 88.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 27 Nisan Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 88 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın