Kan Çiçekleri 85. Bölüm Fragmanı İzle – ( 24 Nisan Pazartesi)

kan-çiçekleri-85

Derya AFİŞE OLDU! Dilan Hükmü Kesti!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Derya’nın sonu geldi. Gerçekler açığa çıktı. Hükmü kesen ise Dilan olacak! Bakalım Dilan, Derya için ne karar verecek? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 85. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 85. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 85. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 85 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 85. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 85
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 85 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde haftanın son günü bomba bir bölümle kapıyoruz. Derya’yı sonunda ağlarken gerçekler açığa çıkmışken buluyoruz. Baran, Derya’yla kozlarını paylaşıyor. Derya ise masum ayaklarıyla göz boyamaya çalışıyor ama nafile.

Baran’ın Derya’ya karşı Dilan’ı savunuşu yürekleri ferahlattı! Dilan’ın onun gibi biri olmadığının sık sık altını çizdi. Azade ise kaçmaya hazırlanırken o da Baran’dan paparayı yedi.

Gelelim asıl meseleye! Dilan, Baran’ın kendisine inandığını görmüş oldu. Lakin susarak ve inanmamış gibi davranarak ruhunda açtığı yaralardan bahsetti. Ki Dilan bu konuda da haklı. Haklı olduğu davasında görünmek için kendini parçaladı. Sonunda gördü ki Baran zaten Derya’nın suçlu olduğunu biliyormuş…

Derya’nın sonunu Dilan belirleyecek. Baran bu konuda Dilan’ı destekliyor. Umarız Derya için verilen son konaktan gitmesi yönünde olur. Aksi halde Derya bunun altında kalmaz ve intikamını almaya kalkar.

Azade hanım ise memlekete gidiyor. Karşı çıkan olmazsa Dilan ve Baran konakta sessiz ve sakin birkaç gün geçirebilir. Bu da romantik günlerin habercisi…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 85.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 85 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir