Kan Çiçekleri 85. Bölüm Fragmanı İzle – ( 24 Nisan Pazartesi)

kan-çiçekleri-85

Derya AFİŞE OLDU! Dilan Hükmü Kesti!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde Derya’nın sonu geldi. Gerçekler açığa çıktı. Hükmü kesen ise Dilan olacak! Bakalım Dilan, Derya için ne karar verecek? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 85. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 24 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 85. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 85. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 85 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 85. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 85
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 85 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde haftanın son günü bomba bir bölümle kapıyoruz. Derya’yı sonunda ağlarken gerçekler açığa çıkmışken buluyoruz. Baran, Derya’yla kozlarını paylaşıyor. Derya ise masum ayaklarıyla göz boyamaya çalışıyor ama nafile.

Baran’ın Derya’ya karşı Dilan’ı savunuşu yürekleri ferahlattı! Dilan’ın onun gibi biri olmadığının sık sık altını çizdi. Azade ise kaçmaya hazırlanırken o da Baran’dan paparayı yedi.

Gelelim asıl meseleye! Dilan, Baran’ın kendisine inandığını görmüş oldu. Lakin susarak ve inanmamış gibi davranarak ruhunda açtığı yaralardan bahsetti. Ki Dilan bu konuda da haklı. Haklı olduğu davasında görünmek için kendini parçaladı. Sonunda gördü ki Baran zaten Derya’nın suçlu olduğunu biliyormuş…

Derya’nın sonunu Dilan belirleyecek. Baran bu konuda Dilan’ı destekliyor. Umarız Derya için verilen son konaktan gitmesi yönünde olur. Aksi halde Derya bunun altında kalmaz ve intikamını almaya kalkar.

Azade hanım ise memlekete gidiyor. Karşı çıkan olmazsa Dilan ve Baran konakta sessiz ve sakin birkaç gün geçirebilir. Bu da romantik günlerin habercisi…

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 85.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 24 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 85 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın