Kan Çiçekleri 81. Bölüm Fragmanı İzle – ( 18 Nisan Salı)

kan-çiçekleri-81

Dilan’dan Derya’ya Osmanlı Tokadı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde kaos yeniden başlıyor. Dilan acılara yürüyor korkmuyor. Kendisini kaçıranın Derya olduğundan adı gibi emin! Azade ise Derya’yı koruyor. Dilan, Derya’nın şımarıklığına daha fazla dayanamaz ve Osmanlı tokadını yapıştırır! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 81. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 18 Nisan Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 81. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 81. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 81 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 81. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 81
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 81 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde okkalı bir Osmanlı tokadına hazır olun. Dilan’dan Derya’ya gelen tokadı derin bir iç çekişle izleyeceksiniz. Dilan yavaş yavaş güçlenmeye başladı. Karabey soyadını aldıktan sonra bu aşiretin başına geçecek potansiyele bile erişebilir. Dilan yavaş yavaş güçlenip herkese sözünü geçiren bir karaktere dönüşecek. Çok yakında!

Derya kuyruğu sıkıştırınca konaktan bile kaçma noktasına gelmişti. Şimdi ise Dilan’ın onu ele verdiğini görünce iyice korkacak. Yalnız Azade onu koruyor. Baran’da Derya’ya güveniyor gibi gözüküyor. Bu durumda Derya rahat davranacak. İşte bu rahatlık ona batacak ve öyle bir hareket yapacak ki kendisini ele verecek!

Baran ise Dilan’a ağır bir travma yaşadığını bunda haklı olduğunu ima edip bunu yaşatanı ağır ödeteceğini söyler. Bu sözler ise Dilan’a boş beleş gelir. Çünkü o kendisini kaçıranın Derya olduğunu açıklamıştır. Ama buna kimseyi inandıramaz. Bu yüzden yine Baran’la ters düşecekler. Baran ve Dilan’ın her zaman kendi doğruları var! Ne zaman duvara tosluyorlar işte o zaman ortak bir yolda buluşabiliyorlar.

Baran ise bunu yapanın kim olduğuna dair bildiğine ima edip duruyor. Kanıta eriştiğinde gelecek hafta Derya’yla vedalaşıyor olabiliriz.

Dilan’ın kanıtı bulmasına Gül yardım edebilir. Bunu da sessiz sedasız el altından yürüterek yapabilir.

Dilan odaları ayırdı! Dilan kendisine inanmadığını düşündüğü Baran’la aynı oda da kalmak istemediğini söyleyerek eşyalarını toplayıp çıkar. Tabi Baran’ın elinden o kadar kolay kurtulamaz.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 81.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 18 Nisan Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 81 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir