Kan Çiçekleri 81. Bölüm Fragmanı İzle – ( 18 Nisan Salı)

kan-çiçekleri-81

Dilan’dan Derya’ya Osmanlı Tokadı!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde kaos yeniden başlıyor. Dilan acılara yürüyor korkmuyor. Kendisini kaçıranın Derya olduğundan adı gibi emin! Azade ise Derya’yı koruyor. Dilan, Derya’nın şımarıklığına daha fazla dayanamaz ve Osmanlı tokadını yapıştırır! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 81. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 18 Nisan Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 81. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 81. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 81 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 81. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 81
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 81 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde okkalı bir Osmanlı tokadına hazır olun. Dilan’dan Derya’ya gelen tokadı derin bir iç çekişle izleyeceksiniz. Dilan yavaş yavaş güçlenmeye başladı. Karabey soyadını aldıktan sonra bu aşiretin başına geçecek potansiyele bile erişebilir. Dilan yavaş yavaş güçlenip herkese sözünü geçiren bir karaktere dönüşecek. Çok yakında!

Derya kuyruğu sıkıştırınca konaktan bile kaçma noktasına gelmişti. Şimdi ise Dilan’ın onu ele verdiğini görünce iyice korkacak. Yalnız Azade onu koruyor. Baran’da Derya’ya güveniyor gibi gözüküyor. Bu durumda Derya rahat davranacak. İşte bu rahatlık ona batacak ve öyle bir hareket yapacak ki kendisini ele verecek!

Baran ise Dilan’a ağır bir travma yaşadığını bunda haklı olduğunu ima edip bunu yaşatanı ağır ödeteceğini söyler. Bu sözler ise Dilan’a boş beleş gelir. Çünkü o kendisini kaçıranın Derya olduğunu açıklamıştır. Ama buna kimseyi inandıramaz. Bu yüzden yine Baran’la ters düşecekler. Baran ve Dilan’ın her zaman kendi doğruları var! Ne zaman duvara tosluyorlar işte o zaman ortak bir yolda buluşabiliyorlar.

Baran ise bunu yapanın kim olduğuna dair bildiğine ima edip duruyor. Kanıta eriştiğinde gelecek hafta Derya’yla vedalaşıyor olabiliriz.

Dilan’ın kanıtı bulmasına Gül yardım edebilir. Bunu da sessiz sedasız el altından yürüterek yapabilir.

Dilan odaları ayırdı! Dilan kendisine inanmadığını düşündüğü Baran’la aynı oda da kalmak istemediğini söyleyerek eşyalarını toplayıp çıkar. Tabi Baran’ın elinden o kadar kolay kurtulamaz.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 81.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 18 Nisan Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 81 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın