Kan Çiçekleri 80. Bölüm Fragmanı İzle – ( 17 Nisan Pazartesi)

kan-çiçekleri-80

Baran Karısının Güvenliğini Önemsiyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde kaos yeniden başlıyor. Derya ve Dilan restleşmesini Baran duydu mu? Dilan kimseye bir zarar gelmemesi için Derya’yı ele vermeyecek mi? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 80. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 80. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 80. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 80 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 80. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 80
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 80 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde sinemasal tadında bir bölüm bizleri bekliyor. Heyecan ve nabzı yüksek doyumu bol sahnelerle Kan Çiçekleri fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Dilan’ın Kabusları! Dilan’ın önce ayrı evde hapis hayatı yaşaması ve bir adam tarafından kafasına darbe alması ardından kaçırılması Dilan’da travma yarattı. Kim bunları yaşasa aynı şeyler olurdu. Dilan doğru düzgün uyku uyuyamaz ve sürekli sayıklar. Onu kabustan uyandıran Baran olur. Ama Baran bu işi kökten çözüp KARISININ (kendi böyle söylüyor!😂 )kendisini güvende hissedip rahat bir uyku uyumasını diliyordur.

Derya ve Fırat tehlikenin farkında. Gül de bir şeyler seziyor tabi ki. Baran işin ucunda bir kadın olduğunun farkında… Derya bunları duyunca valizini bile toparlıyor. Baran öğrense bu evde kalamayacağını iyi biliyor. Çünkü rezil olacak. Ama Derya kaçmak yerine bir şeyler planlayacak.

Azade ise psikolojik baskılarını sürdürüyor. Şimdi de mezarlığın başında resmen Dilan ve Baran’ın arasına çomak sokmaya çalışıyor. Baran ne yapsa bu aileye bir türlü yaranamadı. Azade neden bazı şeyleri kabullenip çocukların evinin huzurunu düşünmüyor. Kaç yaşındaki kadınsın. Yaşını başını almış görmüş geçirmiş az olgun davranmalısın.

Dilan, Derya’nın tehlikeli bir kadın olduğunu anladı. Derya ve Dilan konakta yalnız… Dilan, Derya’nın kendisini öldürmeye çalıştığını öğrendi. Şimdi Derya nasıl bir yol izleyecek. Sürekli yanlış yapa Derya bu sefer hangi yanlış yolu tercih edecek. İkili konuşurken Baran duyacak mı?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 80.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 17 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 80 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın