Kan Çiçekleri 80. Bölüm Fragmanı İzle – ( 17 Nisan Pazartesi)

kan-çiçekleri-80

Baran Karısının Güvenliğini Önemsiyor!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde kaos yeniden başlıyor. Derya ve Dilan restleşmesini Baran duydu mu? Dilan kimseye bir zarar gelmemesi için Derya’yı ele vermeyecek mi? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 80. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 80. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 80. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 80 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 80. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 80
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 80 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde sinemasal tadında bir bölüm bizleri bekliyor. Heyecan ve nabzı yüksek doyumu bol sahnelerle Kan Çiçekleri fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Dilan’ın Kabusları! Dilan’ın önce ayrı evde hapis hayatı yaşaması ve bir adam tarafından kafasına darbe alması ardından kaçırılması Dilan’da travma yarattı. Kim bunları yaşasa aynı şeyler olurdu. Dilan doğru düzgün uyku uyuyamaz ve sürekli sayıklar. Onu kabustan uyandıran Baran olur. Ama Baran bu işi kökten çözüp KARISININ (kendi böyle söylüyor!😂 )kendisini güvende hissedip rahat bir uyku uyumasını diliyordur.

Derya ve Fırat tehlikenin farkında. Gül de bir şeyler seziyor tabi ki. Baran işin ucunda bir kadın olduğunun farkında… Derya bunları duyunca valizini bile toparlıyor. Baran öğrense bu evde kalamayacağını iyi biliyor. Çünkü rezil olacak. Ama Derya kaçmak yerine bir şeyler planlayacak.

Azade ise psikolojik baskılarını sürdürüyor. Şimdi de mezarlığın başında resmen Dilan ve Baran’ın arasına çomak sokmaya çalışıyor. Baran ne yapsa bu aileye bir türlü yaranamadı. Azade neden bazı şeyleri kabullenip çocukların evinin huzurunu düşünmüyor. Kaç yaşındaki kadınsın. Yaşını başını almış görmüş geçirmiş az olgun davranmalısın.

Dilan, Derya’nın tehlikeli bir kadın olduğunu anladı. Derya ve Dilan konakta yalnız… Dilan, Derya’nın kendisini öldürmeye çalıştığını öğrendi. Şimdi Derya nasıl bir yol izleyecek. Sürekli yanlış yapa Derya bu sefer hangi yanlış yolu tercih edecek. İkili konuşurken Baran duyacak mı?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 80.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 17 Nisan Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 80 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir