Kan Çiçekleri 77. Bölüm Fragmanı İzle – ( 12 Nisan Çarşamba)

kan-çiçekleri-77

Dilan Demir Öldü! Artık Dilan Karabey var!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde yine Dİlan’ı ağlatmayı başardılar. El ele verip resmen Dilan’ı öldürdüler. Dilan küllerinden Karabey olarak yeniden doğuyor. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 77. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 12 Nisan Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 77. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 77. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 77 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 77. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 77
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 77 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekler’inde Dilan’ın iki gözü iki çeşme ağlıyor. El birliğiyle bunu her defasında başarıyorlar. Babasının dövülmesi ne demek! Dilan daha kaç yerinden yaralanacak…

Dilan Hesap Soruyor! Dilan, Azade’sinden Baran’ından herkesten babasının hesabını soruyor. Babasını dövenlere içiniz soğudu mu diyerek meydan okuyor.

Dilan, Baran’a vicdanını sorgulatacak. Yavaş yavaş Baran ve ailesi yola gelecektir. Ama Dilan’ın içindekiler birer yara olarak kalacaktır.

Baran’ı ise Dilan’la birlikte önünce vermesi gereken epey savaş var gibi duruyor. Çünkü Dilan sürekli ona bir şeyleri sorgulatıyordur. Baran zaten ne yaşarsa içinde yaşıyor kimseyle de paylaşmıyor.

Dilan babasını görmeye gidip özür diler. Bir kez de ondan af diler. Artık iki ailenin birbirinden uzak durmasının daha iyi olacağını savunur. Kendi kızlarının öldüğünü artık Dilan Karabey olarak hayatına devam edeceğini söyler.

Dilan umarız hayatına Dilan Karabey olarak devam ederken Karabey ailesine onların anladığı dilden konuşmayı seçer.

Hasan yine çenesini tutamayıp Kudret’in yanında bir şeyler geveliyordur. Baran artık amcanın bir işler çevirdiğini gör lütfen!

Mine ise anlaşılan soluğu akıl hastanesinde alacak. Ali diye diye kafayı yedi ve herkesi öldürmeye niyetli..

Kan Çiçekleri 77.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 12 Nisan Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 77 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın