Kan Çiçekleri 77. Bölüm Fragmanı İzle – ( 12 Nisan Çarşamba)

kan-çiçekleri-77

Dilan Demir Öldü! Artık Dilan Karabey var!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’nde yine Dİlan’ı ağlatmayı başardılar. El ele verip resmen Dilan’ı öldürdüler. Dilan küllerinden Karabey olarak yeniden doğuyor. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 77. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 12 Nisan Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 77. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 77. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 77 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 77. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 77
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 77 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekler’inde Dilan’ın iki gözü iki çeşme ağlıyor. El birliğiyle bunu her defasında başarıyorlar. Babasının dövülmesi ne demek! Dilan daha kaç yerinden yaralanacak…

Dilan Hesap Soruyor! Dilan, Azade’sinden Baran’ından herkesten babasının hesabını soruyor. Babasını dövenlere içiniz soğudu mu diyerek meydan okuyor.

Dilan, Baran’a vicdanını sorgulatacak. Yavaş yavaş Baran ve ailesi yola gelecektir. Ama Dilan’ın içindekiler birer yara olarak kalacaktır.

Baran’ı ise Dilan’la birlikte önünce vermesi gereken epey savaş var gibi duruyor. Çünkü Dilan sürekli ona bir şeyleri sorgulatıyordur. Baran zaten ne yaşarsa içinde yaşıyor kimseyle de paylaşmıyor.

Dilan babasını görmeye gidip özür diler. Bir kez de ondan af diler. Artık iki ailenin birbirinden uzak durmasının daha iyi olacağını savunur. Kendi kızlarının öldüğünü artık Dilan Karabey olarak hayatına devam edeceğini söyler.

Dilan umarız hayatına Dilan Karabey olarak devam ederken Karabey ailesine onların anladığı dilden konuşmayı seçer.

Hasan yine çenesini tutamayıp Kudret’in yanında bir şeyler geveliyordur. Baran artık amcanın bir işler çevirdiğini gör lütfen!

Mine ise anlaşılan soluğu akıl hastanesinde alacak. Ali diye diye kafayı yedi ve herkesi öldürmeye niyetli..

Kan Çiçekleri 77.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 12 Nisan Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 77 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir