Kan Çiçekleri 76. Bölüm Fragmanı İzle – ( 11 Nisan Salı)

kan-çiçekleri-76

Büyük Hesaplaşma! Kudret Ayağa Kalkacak!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Kan Çiçekleri’ne damga vuran bir bölümle karşı karşıyayız. İki aile karşı karşıya! Silahlar patlayacak mı? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 76. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 11 Nisan Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 76. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 76. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 76 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 76. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 76
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 76 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde fırtına ve kaos dinmiyor. Büyük hesaplaşma kapıda! Seyit ve Karabeyler yüzleşiyor. Silahlar çekildi. Bu hikayede yanan Dilan olmasın lütfen…

Kan Çiçekleri’nde heyecanlı bir bölümle daha karşı karşıyayız. Seyit ortalığı karıştırmaya geldi. Zaten burnundan soluyan Azade ise bu durumu hiç sineye çekemeyecek. Bir anda tüm Karabeyler elinde silahlarla kapıya dizildi. Baran ve Dilan yine sıkıştı kaldı!

Tüm bunlar olup biterken Kudret ise tepki vermeye başlayacak gibi duruyor. Bu kaosu Kudret’in tekerlekli sandalyeden kendisini atması durdurabilir ancak!

Baran ailesini korumak için silahları indirme talimatı verir. Ailesini korumak için kendini öne atar. Dilan ise Baran’a yalvarmaya bu problemi böyle çözmemesini ister. Baran tabi ki Seyit’i vurmayacaktır. Baran’ın sözleriyle Seyit’i vuracağını düşünüyoruz. Bölüm sonundaysa Kudret’ten bir sürpriz gelebilir.

Kan Çiçekleri 76.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 11 Nisan Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 76 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın