Kan Çiçekleri 74. Bölüm Fragmanı İzle – (7 Nisan Cuma)

kan-çiçekleri-74

Baran, Azade’ye Rest Çekti!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde romantik sahnelere hazırlanın! Baran tarafını seçti. Artık Dilan’ın yanında ve onu daima koruyacak. Baran ve Dilan artık omuz omuza… Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 74. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 7 Nisan Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 74. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 74. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 74 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 74. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 74
kan çiçekleri

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Kan Çiçekleri 74 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Dilan ve Baran’ın arasındaki kopukluk düzelse de konaktakiler inadını sürdürmeye devam ediyor. Özellikle Azade Dilan’a kafayı takmış durumda. Dilan’a kötü davranmaya aşağılamaya devam ediyor.

Baran, Azade’ye karşı Dilan’ı koruyor ve bu durum Azade’nin hiç ama hiç hoşuna gitmiyor. Baran postayı koydu. Derya’da kendi payına düşeni aldı. Üstelik Baran bundan böyle Dilan’ın başına bir zarar gelirse onlardan bileceğini açıkladı. Böylece Baran’ın Dilan konusundaki net tavrı çizilmiş oldu.

Baran’ın kafasını kurcalayan bazı noktalar var. Neden sürekli Dilan’ın başına bir iş geliyor ve kaçırılmaya çalışılıyor. Dilan’la kimler uğraşıyor.? Baran bu sorulara yöneldiğinde artık Dilan’ı yalnız bırakmaması gerektiğini düşündü. Baran o kadar gaza geldi ki hocaya da yolu gösterdi.

Dilan’a bakacak olursak o da Baran’a çok güveniyor. Kader bunu Baran’ın daima adaletli oluşuna bağlıyor. Artık Baran ve Dilan el sıkıştı.

Kan Çiçekleri 74.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 7 Nisan Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 74 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın