Kan Çiçekleri 7.Bölüm Fragmanı – 13 Aralık Salı Dilan ve Baran’ın Evliliği Çok Zor Olacak!

kan çiçekleri 7

Kan Çiçekleri 7.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 7.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 7.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 7. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran’ın evliliği tamamlandı. Ancak bu evlilik konağı neredeyse yerinden oynattı. Azade Dilan’a tüm dünyayı dar edeceğine dair tehditler ederken Cihan’da Baran’ı sıkıştırıyor. Peki çiftimizi konakta neler bekliyor? Gelecek bölüm tüyolarımız sizlerle!

Azade’nin korkunç planı! Dilan’ın konağa gelin gelmesi kan davasının artık son bulmasını sağladı. Ancak kötüler durmak bilmiyor. Baran evlilikle huzura kavuşacağını düşünerek büyük bir yanılgıya girdiğini fark edecek. Çünkü bu kandan beslenen çok kişi var.

Bunların en başında konağa hakim olmak isteyen Hasan var! Hasan Baran’ı ortadan çıkarmak için bu durumu fırsat bilecek. Onun en küçük hatasında yerinden edip konağa hakim olmaya çalışacak.

Kan Çiçekleri 7.Bölüm Fragmanı

Dilan tehlikede! Baran için bu belalarla baş etmek oldukça zorlu olacak. Ancak bunlar sadece fragman. Azade’nin Dilan’a yapacakları da Baran’ı çok zorlayacak. Dilan sürekli aşağılanmalara maruz kalırken bu konaktan gitmeyi isteyecek. Baran bir yandan hain amcayla diğer yandan da ilanı tutmakla uğraşacak.

Üstelik ikilinin sahte evliliğinin de ortaya çıkmaması gerekli. Yani Baran ve Dilan normal birer karı koca gibi de hareket etmeli. Kısaca toparlarsak konakta tam bir kaos hakim. Bu kaosu normale döndürmek ise şimdilik çok zor gözüküyor. Ancak hiç moral bozmayın. Tüm bu yaşananlar Dilan ve Baran’ın birbirlerini tanımaları için büyük bir fırsat. İkili bir bütün olduklarında tüm sorunları alt edecek gücü kendilerinde bulacaklar!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir