Esaret 17 Bölüm Fragmanı 13 Aralık Salı – Hira Canını Ortaya Koydu! Nihan’ın Katili Vedat Mı?

Esaret 17

Esaret 17.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 17.bölümde bizleri neler bekliyor? Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 17.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 12 Aralık Salı günü yaşanacaklar..

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 17. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Vedat’ın nişanı basıp Orhun’u öldürme girişimi büyük bir facianın yaşanmasına sebep olmuştu. Hira Orhun’un önüne atılarak ağır yaralanmıştı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Hira ölümün eşiğinde! Orhun apar topar Hira’yı hastaneye yetiştirmiş ve onun şimdilik hayati tehlikeyi atlatmasını sağlamıştı. Hira hastanede mücadele ederken Orhun için büyük bir düşünme vakti başlar. 

Kardeşini öldüren bu kadın neden şimdi onun hayatını kurtardı? Orhun’un önüne niçin atıldı? Tüm bunları düşünen Orhun ona gönderilen kayıtları inceler. Bu sır perdesini bir an önce aralamalıdır.

Asıl katil Vedat mı? Tüm süreci baştan aşağı değerlendirecek olan Orhun’un kafası bir hayli karışır. Vedat’ın bu yaptığı. Hira ilk geldiğinde ona olan davranışı. Her şeyi tek tek düşününce parçalar bütünleşmeye başlayacak. 

Tüm ipuçları ise tek bir kişiyi gösterecek. O kişi de Vedat! Orhun’u bile gözünü kırpmadan vurabilecek biri Nihan’ın da canını alan kişi olabilir. Bu şüphe Orhun’un içini kemirecek. 

Geçmiş özetlerimizde de belirttiğimiz gibi kötülükler Karamel yapım dizilerinde hep birleştirici rol oynamıştı. İşte bu kötülükte gerçeklerin oraya çıkmasını sağlayacak büyük bir ipucu olacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 148 Watch Trailer – Thursday, September 21 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 148 Watch Trailer – Thursday, September 21 Trailer Oh Dilan! Tell Baran the Truth…Hello Blood Flowers lovers. The season started with annoying episodes. Dilan is determined to injure Baran even more by trying to convince him that he has escaped… What will happen in the 148th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.
 • Kan Çiçekleri 148. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Eylül Perşembe)
  Kan Çiçekleri 148. Bölüm Fragmanı İzle – (21 Eylül Perşembe) Ah Be Dilan! Söylesene Gerçekleri…. Kan Çiçekleri 128. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 21 Eylül Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 148. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 148. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 148 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak?
  Kan Çiçekleri Yeni Sezonda Neler Olacak? Kan Çiçekleri Tüylerinizi Diken Diken Edecek! Merhaba Kan Çiçekleri severler. Geçen sezon Dilan ve Baran aşklarını itiraf etsin diye ecel teri dökmüştük. Güzel bir sezon finali beklerken yine ağzımız açık kalmış bu aşk yarım mı kalacak diye endişe etmiştik. Kan Çiçekleri yeni sezonda neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın