Kan Çiçekleri 69. Bölüm Fragmanı İzle – (31 Mart Cuma)

kan çiçekleri 69

Dilan ve Baran’ın Romantik Yemeği!

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde beklediğimiz bölümler geldi. Baran sonunda Dilan’a bir adım attı. Dilan’da yelkenleri suya indirdi ve Baran’ın adımına karşılık verdi! Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 69. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 31 Mart Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 69. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 69. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 69 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 69. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 69
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 69 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Hangi diziyi severek izliyorsunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan dorukta. Baran tüm cesaretini topladı. Dilan’la gerçek bir evlilik istediğinin sinyallerini verdi. Höt höt Baran henüz kalbini açacak değil. Yalnızca evli gibi yaşamak istedi ve Dilan’a yüzüğünü uzattı.

Dilan ve Baran Yemekte! Dilan ve Baran birlikte güzel bir yemeğe çıkıyor. Uzun zamandır şiddetin kaosun eksik olmadığı ev haricinde ikili evden uzakta bir yemek masasında buluşmuş oldu. Bu Dilan için özel bir yemek oldu. Çünkü Baran’ın kendisi hakkında verdiği küçük ayrıntılar onu heyecanlandırdı. Kendisini ne kadar iyi tanıdığını gördü.

İkili birbirine sıcak ilk adımlarını atarken Derya yine ortalığı karıştırmaya ant içti. Bu işi kökten çözmek için Metin Hoca’nın kapısını çaldı. Baran ve Dilan’ın gerçek bir evliliği olmadığını kan davasının bitmesi için bu evliliğin gerçekleştiğinden bahsetti. Metin bu duruma çok sinirlenip duruma el koymaya kararlıdır. Ama bu konuda çokta yapacağı bir durum yoktur.

Kan Çiçekleri 69.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 31 Mart Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 69 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir