Kan Çiçekleri 62. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Mart Çarşamba)

kan çiçekleri 62

Yüzler Gülüyor! Baran Hariç…

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Kudret’in sağlığı konusunda Dilan’ın haklı olduğunu ev halkı gerçekleri doktordan duyarak anladı. Dilan’ın bunu başaracağına emindik. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 62. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 22 Mart Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 62. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 62. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 62. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 62. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 60
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 62 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Dilan allem etti kallem etti Kudret’i doktor karşısına çıkarmayı başardı. Dilan’ın son çaresi Kudret’i evden tekerlekli sandalyeyle çıkarıp doktora götürmek öyle herkesin harcı değildi.

Baran, doktor Metin’den babasının sağlığı hakkında yanlış tedavi edildiğini öğrendi. Keşke bu işi önceden sessiz sedasız halletselerdi. Kudret’in doktora gittiğini sağır sultan bile duydu. Doğal olarak Hasan Karabey tüm önlemleri aldı. En savunmasız anında yakalanacağı günlerde gelecektir elbette.

Cihan’ın yüzü gülüyor. Cihan sonunda Dilan’a bir adım atacak. Kudret’in sağlığında iyileşme gözlemlendiğinde ise Cihan sevinçten Dilan’a bile sarılabilir. Azade de artık yelkenleri bir zahmet suya indirecek!

Kan Çiçekleri 62.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 22 Mart Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dediğimiz gibi Doktor Metin’in eve gidiş gelişleri sıklaşacak. Bu durum ise Baran Karabey’in gözüne batacak. Baran içten içe Dilan’ı kıskanmaya başlayacak. Bu durumu fark eden Derya ise ateşe korla gidecek. Onun amacı Dilan ve Metin’in arasını yapmakken Baran ile Dilan’ın arasındaki ateşi harlayacak. Anlayacağınız Dilan in Derya out olacak.

Mine hamilelik yalanıyla yine yapıştı kaldı. Ali ve Zümrüt ikilisi ise donuk ve sessiz. Hemen durumu kabullendiler. Ben böyle donuk bir çift görmedim. Hatta Mine bu ilişkiye heyecan katıyor desek yeridir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 62 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 18.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 18. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 18. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 18.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 18.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 15.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 15. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 15. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 15.bölüm özetinde Savi, Sonam tarafından yıldız fallarının değiştiğini öğrenir. Yine de kız kardeşini savunmaya devam eder. Her Halimle Sev 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 17.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Öylesine Derin 17. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 17. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 17.bölüm özetinde Naurez ve Meryem’in evliliği onaylanır. Meryem ise Azra’nın gerçek yüzünü görüp ona tokat atar. Öylesine Derin 17.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 14.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 14. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 14. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 14.bölüm özetinde Savi, Nityam için oruç tutarken Sonam Nityam’ı geri kazanmak için harekete geçiyor. Her Halimle Sev 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir