Kan Çiçekleri 62. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Mart Çarşamba)

kan çiçekleri 62

Yüzler Gülüyor! Baran Hariç…

Merhaba Kan Çiçekleri severler… Kan Çiçekleri’nde Kudret’in sağlığı konusunda Dilan’ın haklı olduğunu ev halkı gerçekleri doktordan duyarak anladı. Dilan’ın bunu başaracağına emindik. Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 62. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 22 Mart Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 62. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 62. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 62. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 62. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 60
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 62 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde heyecan sürüyor. Dilan allem etti kallem etti Kudret’i doktor karşısına çıkarmayı başardı. Dilan’ın son çaresi Kudret’i evden tekerlekli sandalyeyle çıkarıp doktora götürmek öyle herkesin harcı değildi.

Baran, doktor Metin’den babasının sağlığı hakkında yanlış tedavi edildiğini öğrendi. Keşke bu işi önceden sessiz sedasız halletselerdi. Kudret’in doktora gittiğini sağır sultan bile duydu. Doğal olarak Hasan Karabey tüm önlemleri aldı. En savunmasız anında yakalanacağı günlerde gelecektir elbette.

Cihan’ın yüzü gülüyor. Cihan sonunda Dilan’a bir adım atacak. Kudret’in sağlığında iyileşme gözlemlendiğinde ise Cihan sevinçten Dilan’a bile sarılabilir. Azade de artık yelkenleri bir zahmet suya indirecek!

Kan Çiçekleri 62.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 22 Mart Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dediğimiz gibi Doktor Metin’in eve gidiş gelişleri sıklaşacak. Bu durum ise Baran Karabey’in gözüne batacak. Baran içten içe Dilan’ı kıskanmaya başlayacak. Bu durumu fark eden Derya ise ateşe korla gidecek. Onun amacı Dilan ve Metin’in arasını yapmakken Baran ile Dilan’ın arasındaki ateşi harlayacak. Anlayacağınız Dilan in Derya out olacak.

Mine hamilelik yalanıyla yine yapıştı kaldı. Ali ve Zümrüt ikilisi ise donuk ve sessiz. Hemen durumu kabullendiler. Ben böyle donuk bir çift görmedim. Hatta Mine bu ilişkiye heyecan katıyor desek yeridir.

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

KAN ÇİÇEKLERİ 62 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir