Kan Çiçekleri 54. Bölüm Fragmanı İzle – 10 Mart Cuma Fragmanı

kan çiçekleri 54

Fırat, Derya’yı Tuzağa Düşürdü!

Kan Çiçekleri 54.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 10 Mart Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 54.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 54.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 54.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 54.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 54
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 54 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde Baran’ın soğuk ama Dilan için çırpınışı izleyenleri pekte tatmin etmedi. Zümrüt’ün konağa gelişi işleri daha da bozdu. Dilan kendini tedirgin hissedip Zümrüt’e de bir şey belli etmemeye çalıştı.

Zümrüt her şeyi gördü ve anladı. 6’lı masada yemek yemek imkansız bir durumdu. Her zamanki gibi Cihan’ın abisine rağmen ergence çıkışları, Derya’nın sürekli görümce gibi evde takılıp her şeye maydanoz olması, Azade’nin laf sokuşları bitmek bilmedi.

Baran bir taraftan onarmaya çalışırken diğer taraftan çıkmaya devam ediyor. İzleyenlerin gözünden kaçmamıştır. Baran, Derya’ya misafiri tanıtırken “onun kardeşi” ifadesini kullanması epey ağırdı! Tüm bunlara rağmen misafirleri el ele geçirme seremonisi ise güldürdü.

Dilan’da Baran’ın yapmaya çalıştıklarını anladı. Sonunda ona çok güzel bir kelam etti. “Bütün hayatımı çaldıktan sonra beni bunlarla teselli edebileceğini mi düşündün?” Dilan, Baran’a üç adım attı ama Baran birine bile dönmedi. Onca kırgınlıktan sonra Dilan akıllandı ve Baran’a pas vermek istemiyor.

Zümrüt konakta yaşadıklarını ailesine anlatır. Babası Dilan için yeniden üzülmeye başlar. Zümrüt’ün yaşanılan durumu ailesine anlatması bakalım dengeleri değiştirecek mi?

Gelecek bölüm Baran’ın soğuk ama merhametli tavrına methiyeler dizilmeye devam ediyor. Dilan’a hödükçe davranan birinin altında romantiklik aramak saçma olur.

Cihan, babasına dert yanıyor. Aklı sıra babasına Dilan’ı şikayet ediyor. Kudret en sonunda bu Dilan düşmanlığından bıkıp eski haline dönecek ve Cihan’ı eşek sudan gelinceye kadar dövecek.

Kan Çiçekleri 54.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 10 Mart Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Ali ise yanlış kişilerin yanında. Babasının ölümü, borç batağı ve sonunda reddi miras olayı. Hırçın kız Mine ise Ali’nin peşinde bir gölge. Onu asla Zümrüt’e yar edecek gibi durmuyor. Ali ve Zümrüt’ün bir araya gelmesi için Mine’nin akıl hastanesine yatması gerekli.

Derya sonunda yakayı ele veriyor. Fırat, Derya’yı köşeye sıkıştırıyor. Derya’nın foyası ortaya çıkmaması için Derya’nın Fırat’ın dediklerini yapmasından başka çaresi yoktur.

Dilan ani bayılmaları neticesinde Baran efendi yine korkuya kapılıyor. Dilan’ın onu terslemesinden sonra Dilan’a daha çok yakın hissetmeye başladı. Zıtlıklar her zaman için birbirini çekmiştir.

KAN ÇİÇEKLERİ 54 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın