Kan Çiçekleri 52. Bölüm Fragmanı İzle – 8 Mart Çarşamba Fragmanı

kan çiçekleri 52

Dilan Konağa Geri Döner!

Kan Çiçekleri 52.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 8 Mart Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 52.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 52.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 52.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 52.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 52
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 52 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Dilan konağa geri döndü. Suratlar asık! Derya korku içinde… Baran ve Dilan arasında sessiz çekişme hakim… İşte Kan Çiçekleri’nden bölüm detayları…

Dilan’ın yaşadığı korkunç geceden sonra Baran’ın yapacağı tek hamle Dilan’ı eve geri getirmek olur. Dilan kendisine inanmayan Baran’a resti çekmişti. Baran’da Dilan’ın suçsuzluğunu anlamış ve kendini affettirmenin yolların aramaya başlamıştı.

Dilan ise artık tükenmiştir. Her ne kadar evine geri dönse de artık bu konağa yabancıdır. Bir yanda kuyusunu kazan Derya öte yanda ona öfkeyle bakan Cihan ve Azade Karabey vardır. Dilan başa sarıp yeniden herkese kendini anlatmaya mecali yoktur.

Kan Çiçekleri 52.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 8 Mart Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Derya Köşeye Sıkışacak! Dilan’ı eve getiren Baran’ın evdekilere bir açıklama yapması gereklidir. Derya ise yaptığı planın elinde patladığını her şeyi eline yüzüne bulaştırdığını görmüş olur. Ama bir sorun ardır ki tuttuğu adamlara Baran ondan önce ulaşırsa konağa bay bay demek zorunda kalacaktır.

KAN ÇİÇEKLERİ 52.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Aile 1.bölümde Neler Olacak?

Yüz Yıllık Mucize konusu ne? Yüz Yıllık Mucize oyuncuları kimler?

Kraliçe dizisi konusu ne? Kraliçe dizisine dair tüm ayrıntılar…

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın