Kan Çiçekleri 51. Bölüm Fragmanı İzle – 7 Mart Salı Fragmanı

kan çiçekleri 51

Dilan’dan Restine Rest!

Kan Çiçekleri 51.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 7 Mart Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 51.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 51.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 51.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 51.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 51
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 51 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri heyecan dolu bölümleriyle devam ediyor. Dilan zor durumda! Baran yetişemedi. Dilan, Baran’a olan güvenini kaybetti! Şimdi Dilan’dan Baran’a restine rest hamlesi geliyor.

Kan Çiçekleri son bölümde Dilan kendisini affettirmek için Baran’a dökmediği dili döktü. Artık susmaktan başka çaresi kalmayan Dilan’aysa Derya’nın peşine taktığı adamlar musallat oldu. Yalnız ve sürgün hayat geçirmeye mahkum edilen Dilan şimdi de canını kurtarma derdinde!

Baran kendisiyle yüzleşti! Kudret, Dilan’ın tamamladığı atkıya değer verdiğini belli etti. Afife afallasa da bu durum üstünde çok durmadı. Dilan, Baran’ı arayıp yardıma ihtiyacı olduğunu evin çevresinde adamlar olduğunu haber verdi. Baran ise bu duruma inanmayarak Dilan’ı bir başına bıraktı. Baran sonunda babasının tekerlekli sandalyesinin frenlerinin tutmadığını gördü. Bu sayede Dilan’ın yalan söylemediğini anladı. Baran gerçekten Dilan’ın yardıma ihtiyacı olduğunu dank etti!

Bundan Sonra Hep Yanında Olacağım” Baran eve geldiğinde Dilan’a zarar vermek isteyen adamla karşılaştı. Dilan’ı da yaralı bir şekilde buldu. Bundan sonra Dilan’ı asla yalnız bırakmayacağını söyledi. Peki gerçekten de Baran bundan sonra Dilan’ın yanında durabilecek midir?

Kan Çiçekleri 51.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 7 Mart Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’ın kafasından aldığı darbe mi yoksa yaşadığı kalp kırıklığı mı daha ağırdır. Bundan sonra Baran’a güvenmeyeceğini ima etti. Dilan’ın sözünden sonra yanıp tutuşan Baran ise Dilan’ın yanında olup onu koyacağına ve hiçbir yere gitmeyeceğine dair söz verdi. Bu sefer kapılarını kapatansa Dilan oldu.

KAN ÇİÇEKLERİ 51.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın