Kan Çiçekleri 48. Bölüm Fragmanı İzle – 2 Mart Perşembe Fragmanı

kan çiçekleri 48

Dilan Yalnızlığa Sürgün!

Kan Çiçekleri 48.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 2 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 48.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 48.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 48.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 48.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 48
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 48 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan, Kudret’in başına gelenlerden dolayı suçlu ilan edildi. Derya eline geçen fırsatları kaçırmadı. Hemen Dilan’ı gambazladı. Ardından iyi yardımsever kız pozlarını kesmeye çalıştı. Eh onu da biraz eline yüzüne bulaştırdı. Kudret çorbayı içmedi diye neredeyse adamın başından aşağı aktaracaktı.

Baran, Dilan’a Öfkeli! Aslında onun öfkesi kalbiyle ailesi arasında kalmaktan kaynaklanıyor. Dilan’ın suçsuz olduğuna inanamıyor ama kabul edemiyor. Cihan ve Azade durdurulamayacak derecede çıldırmış durumda. Dilan, Baran’dan duymak istemeyeceği sözler işitti. Ama yılmadan her fırsatta suçsuz olduğuna inandırmak istiyor.

Evdekiler, Baran’ı seçim yapmaya zorladı. Baran bir yol ayrımındadır. Baran bunun sonucunda ailesini seçecek ama Dilan’dan da vazgeçmeyecek. Baran, Dilan’dan vazgeçemiyor. Onu azat etmek yerine yine gözetimi altında tutacak. Baran biraz da Dilan’ı ailesinden korumak için bu yolu seçecek. Dilan’ın evden gözlerden uzak yaşaması ortamı biraz dinginleştirecektir.

Kan Çiçekleri 48.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 2 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’sız hayatın tadını Derya çıkaracak. Evdeki başrolü kaptığını düşünecek. Adımlarını buna göre atan Derya, göz boyamaya çalışacak.

Dilan Yalnızlığa Sürgün edildi! Dilan başa döndü. Soğuk, yalnız bir evde inzivaya çekildiği bir hayat dayatıldı. Bu kez ailesini bir de Baran’ı kaybettiğini kabul etti. Baran çok geçmeden Dilan’a yaptığının farkına varacak. Dilan soğukta hastalanacak ve Baran ona bakmak zorunda kalacak. Böylece Baran yine Dilan’ın yanında kalmak zorunda kalacak. Derya ise ikilinin yalnız bir evde oluşunu kıskanacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 48.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir