Kan Çiçekleri 48. Bölüm Fragmanı İzle – 2 Mart Perşembe Fragmanı

kan çiçekleri 48

Dilan Yalnızlığa Sürgün!

Kan Çiçekleri 48.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 2 Mart Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 48.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 48.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 48.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 48.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 48
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 48 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan, Kudret’in başına gelenlerden dolayı suçlu ilan edildi. Derya eline geçen fırsatları kaçırmadı. Hemen Dilan’ı gambazladı. Ardından iyi yardımsever kız pozlarını kesmeye çalıştı. Eh onu da biraz eline yüzüne bulaştırdı. Kudret çorbayı içmedi diye neredeyse adamın başından aşağı aktaracaktı.

Baran, Dilan’a Öfkeli! Aslında onun öfkesi kalbiyle ailesi arasında kalmaktan kaynaklanıyor. Dilan’ın suçsuz olduğuna inanamıyor ama kabul edemiyor. Cihan ve Azade durdurulamayacak derecede çıldırmış durumda. Dilan, Baran’dan duymak istemeyeceği sözler işitti. Ama yılmadan her fırsatta suçsuz olduğuna inandırmak istiyor.

Evdekiler, Baran’ı seçim yapmaya zorladı. Baran bir yol ayrımındadır. Baran bunun sonucunda ailesini seçecek ama Dilan’dan da vazgeçmeyecek. Baran, Dilan’dan vazgeçemiyor. Onu azat etmek yerine yine gözetimi altında tutacak. Baran biraz da Dilan’ı ailesinden korumak için bu yolu seçecek. Dilan’ın evden gözlerden uzak yaşaması ortamı biraz dinginleştirecektir.

Kan Çiçekleri 48.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 2 Mart Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan’sız hayatın tadını Derya çıkaracak. Evdeki başrolü kaptığını düşünecek. Adımlarını buna göre atan Derya, göz boyamaya çalışacak.

Dilan Yalnızlığa Sürgün edildi! Dilan başa döndü. Soğuk, yalnız bir evde inzivaya çekildiği bir hayat dayatıldı. Bu kez ailesini bir de Baran’ı kaybettiğini kabul etti. Baran çok geçmeden Dilan’a yaptığının farkına varacak. Dilan soğukta hastalanacak ve Baran ona bakmak zorunda kalacak. Böylece Baran yine Dilan’ın yanında kalmak zorunda kalacak. Derya ise ikilinin yalnız bir evde oluşunu kıskanacak.

KAN ÇİÇEKLERİ 48.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Fedakar Dizisi Konusu Ne? Fedakar Dizisi Oyuncuları Kim?

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın