Kan Çiçekleri 45. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Şubat Pazartesi Fragmanı

kan çiçekleri 45

Dilan Yürekleri Yaktı!

Kan Çiçekleri 45.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 20 Şubat Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 45.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 45.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 45.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 45.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 45 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde Kudret ile ilgili gelişmelerin olduğundan bahsetmiştik. Özellikle Dilan’ın bu konuda etkisinin olacağını belirtmiştik. Nitekim tamda olaylar beklediğimiz gibi ilerledi. Dilan Kudret’i tam kalbinden vuracak bir harekete imza attı. Bu durum konakta ne etki yaratacak? Bizleri gelecek bölümde neler bekliyor?

Dilan şoke etti! Dilan’ın konaktaki etkisi hepimizin malumu. Olumlu veya olumsuz konağa ilk geldiği günden bu yana büyük değişimler yarattı. Bu değişimler kötüler tarafından baltalanmasa bu acı ile dolu konak yıllar sonra belki ilk defa mutluluğa kavuşabilirdi. Ancak başta Hasan olmak üzere şer ebeleri işleri karıştırmayı her seferinde başardı.

Tüm bu durumun yanı sıra Dilan yine olay yaratmaya devam ediyor. Geçmiş özetlerde hatırlarsanız Kudret’in yeniden dirileceğinden bahsetmiştik. Peki Dilan bunu başarabilecek mi?

Kan Çiçekleri 45.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 20 Şubat Pazartesi Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Bu seste kimin? Dilan’ın geçmişten gelen bir sesi açığa çıkarması Kudret’te büyük bir travma yaratacak. Yıllardır acısını hissettiği eşi kalbine bir kor gibi düşmüştür. Bu kor gelecekte yaşanacak büyük yangının adeta öncüsü gibi.

Elbette şu an için bu durum mümkün olmasa da Kudret’in yaşadığı bu durum onun tekrar kendine gelmesi için bir ışık görevi görebilir. Bildiğiniz üzere Kudret hiç hareket edemiyor, konuşamıyor hatta tepki bile veremiyordu. Yıllar sonra Kudret’in bu hareketi herkesi şaşırtır.

Elbette başta Hasan olmak üzere tüm kötüleri bu durum korkutacak. Kudret’i susturmak için hepsi harekete geçecek. Ancak Dilan tüm oyunları bozacak bir durumu sağlayabilir. O güzel kalbiyle Kudret’in iyileşmesine neden olabilir…

KAN ÇİÇEKLERİ 45.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın