Kan Çiçekleri 42. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Şubat Çarşamba Fragmanı

kan çiçekleri 42

Baran Dilan İçin Herkesi Karşısına Alacak!

Kan Çiçekleri 42.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 1 Şubat Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 42.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 42.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 42.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 42.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 42 bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasında işler giderek rayına otursa da Azade suyu bulandırmaya devam ediyor. Azade Cihan’ın başına gelenler, Baran’ın aldığı hançer yarası derken Dilan’a olan nefreti tavan yapmış durumda. Bir an önce bu lanetli kızdan kurtulmak ve konağa huzur getirmek istiyor. Ancak Baran yaptıkları ve yapacaklarıyla bunun karşısında olacağını açıkça belli etti. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor? Dilan’ın akıbeti ne olacak?

Tıpkı bir melek! Azade gözünü karartıp Dilan’a yüklenmek istese de Baran onun hep karşısında. Azade’nin anlamadığı konu iste Baran’ın bunca kötü olaya rağmen hala neden bu kızın yanında yer aldığı. Dilan sanki bir büyü yapmış ve Baran’ı kendine bağlamış gibidir.

Aslında Azade bu düşüncesinde haksız da değil. Evet Dilan Baran’ı büyüledi. Ama bu büyü Azade’nin düşüncelerinden çok farklı. Dilan güzelliği, temiz kalbi ve bakışlarıyla Baran’ı büyüledi. Baran Dilan’la ilk karşılaştığı günden itibaren ona kalbini kaptırdı. Onu her gördüğünde içine düştüğü bu garip hisse henüz adını koyamasa da çok yakında hisleriyle yüzleşecek.

Kan Çiçekleri 42.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 1 Şubat Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan ve Baran yakınlaşması! Nitekim evrende ikiliden yana. Dilan ve Baran arasında yaşanan tatlı kazalar bile ikiliyi birbirine yakınlaştırıyor. Aniden birbirine değen eller. Yavaş yavaş kavuşan gözler. Her şekilde ve her anda aşk ikilinin üzerinde.

Bu durum elbette konakta bazı kişileri rahatsız ediyor. Özellikle Derya çıldırmış durumda. Tabi bu kan davasının sürmesini isteyen Hasan’da yaşananlardan rahatsız. Kötülerin tek çıkar yolu Azade olarak gözüküyor. Azade’nin Dilan’a olan nefretini kullanarak kötüler bu işi çözmeye çalışacak.

Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Dilan ve Baran aşkını engellemeye güçleri yetmeyecek. Çünkü ikilinin arasında ki bu masalsı aşkın gücü çok ama çok büyük. Ve her geçen gün daha da büyüyecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 42.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir