Kan Çiçekleri 38. Bölüm Fragmanı İzle – 26 Ocak Perşembe Fragmanı

kan çiçekleri 38

Baran’ın Hayatı Tehlikede! Dilan Çaresiz!

Kan Çiçekleri 38.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 26 Ocak Perşembe günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 38.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 38.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 38.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 38.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Baran ve Dilan arasında yaşanan hançer krizi dizide olayların gidişatını oldukça kötü etkilemişti. Baran’ın Dilan’a karşı bakış açısı kötü bir şekilde değişmişti. Geçmiş özetlerimizde Dilan’ın kendisini affettirmesi gerektiğini vurgulamıştık. İşte Dilan için o fırsat geldi. Peki Dilan kendisini affettirebilecek mi?

Baran ölümle burun buruna! Baran ve Dilan’ın orman yolculuğu aracın bozulması ile oldukça tatsız bir noktaya doğru ilerler. Yarası henüz iyileşmemiş olan Baran fenalaşır. Aracın bozulmasıyla beraber ikili ıssız bir arazide yapayalnız kalırlar. Dilan ne yapacağını bilemez. Bir yardım umuduyla ikili yürümeye başlar.

Şans Dilan ve Baran’ın yanında yer alır. Karşılarına çıkan kulübe onlara sığınak olur. Ancak Baran çok kan kaybetmiştir. Durumu her geçen an daha da kötüye ilerliyordur. Tabi aile ve konak halkı merak içinde kalır.

Kan Çiçekleri 38.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 26 Ocak Perşembe Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan kurtarıcı olacak! Bu durum oldukça kötü gibi görünse de geçmiş özetlerimizde vurguladığımız fırsatı Dilan’a tanıyacak. Dilan Baran için her şeyi yapabileceğini burada gösterecek. Onun için bu soğuk kulübeyi sıcak bir yuvaya çevirecek. Baran’ın yarasını elleriyle temizleyecek. Ve onun şifa bulması için her şeyi yapacak.

Baran yarı baygın halde Dilan’ın bu özverisini görecek. İkili baş başa kaldıkları bu anlarda birbirlerini daha da çok tanıyacaklar. Birbirlerine daha fazla yakınlaşacaklar. Baran Dilan’ın gerçek yüzünü tekrar görecek. Onun şefkatini, sıcak kalbini hissedecek. Tüm bu zorluk özellikle Dilan için kendini ifade etmesine fırsat tanıyacak.

İkili arasında bunlar yaşanırken elbette konak halkı da arayışa koyulacak. Azade Dilan’ın bir oğlunu daha ondan aldığını düşünecek. Ancak gerçekleri öğrenince Azade’nin de Dilan’a bakışı değişecek. Gelecek bölümler Dilan’ın kendini ispatlaması açısından oldukça önemli olacak. 

KAN ÇİÇEKLERİ 38.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir