Kan Çiçekleri 37.Bölüm Fragmanı İzle – 25 Ocak Çarşamba Fragmanı

kan çiçekleri 37

Dilan’ın İhaneti Pahalıya Patlayacak!

Kan Çiçekleri 37.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 25 Ocak Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 37.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 37.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 37.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 37.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasındaki aşk her geçen gün ilerlerken Dilan’ın art arda yaptığı hatalar bir çuval inciri deyim yerindeyse mahvetti. Baran’ın Dilan’a karşı olan tüm güveni yerle bir oldu. Peki Dilan bu hatasını nasıl telafi edecek? Gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Hançerin hikayesi! Dilan’a abisi tarafından yollanan hançer ortalığı karıştırdı. Baran tamamen iyi niyeti üşüyen Dilan’a örtü örtmek istemiş Dilan ise hançeri Baran’ın kalbine saplamıştı. Neyse ki Baran’ın durumu iyidir. Ancak Dilan’ın bu hareketi Baran’ın fiziken kalbini yaralamasa da ruhen param parça etti. Dilan’a karşı olan tüm umudu o hançer yarasıyla akıp gitti.

Kan Çiçekleri 37.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 25 Ocak Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Dilan yaptığı hatanın farkına vardı. Ancak iş işten çoktan geçmiş durumda. Tüm bunların üstüne Baran’ın notu bulması işleri bambaşka noktaya götürecek. Dilan geçmişte yaşadığı yalnızlığa tekrar dönecek.

Kendini nasıl affettirecek! Baran’ın açıkça Dilan’a yüz çevirmesi Dilan’ı yine yalnızlığa sürükleyecek. Dilan için artık işler daha da kötüye gidecek. Cihan’ın başına gelenler henüz sonuçlanmamışken Baran’a yaptığı Dilan açısından oldukça kötü bir imaj. Azade iki oğlunun da başına gelenleri öğrenirse Dilan’ı konaktan kovmayı bırakın oracıkta öldürebilir.

Bu yüzden Dilan bir an önce kendini affettirmeli. Ancak bunu öylece yapması çok zor. Baran’dan özür dilemek işleri çözmeyecek. Burada Dilan’ın yapabileceği şeyler oldukça kısıtlı. Onun kendini kanıtlaması gerekli.

Bu durum bizce yeni bir sınavla olacak. Fırat ve Hasan’ın yapacağı yeni kötülüklerde Dilan ortaya çıkmalı ve durdurmalı. Baran’ın kalbini kazanmak istiyorsa ya Cihan’a yapılanları aydınlatmalı ya da yaşattığı hataları düzeltmeli. Bu iki durumda çok ama çok zor işler. Ancak Dilan bir şekilde bu işlerin üstesinden gelecek.

Dilan her ne kadar masum ve zarif bir kız olarak görünse de oldukça güçlü biride. Dilan’ın kendini ispatlaması için gereken tek şey önüne gelecek bir fırsat. Bu fırsat çok kısa zamanda ortaya çıkacak. Dilan Baran’ın kalbini tekrar kazanacak. Görünürde yaşananlar oldukça kötü görünse de ikilinin birbirlerine tamamen güvene bilmeleri için gerekli. Yapmamız gereken tek şey sabırlı olmak. Bu yaşanan tatsızlık ikiliyi daha çok güçlendirecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 37.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Kaç Bölüm Yayınlanacak? Bahar Yeli Hint Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?
  Merhaba Hint dizisi severler. Bana Sevmeyi Öğret Tayland dizisinin ardından ardından yeni bir Hint dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı  Punar Vivah olan yeni Hint dizisi ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.
 • Bahar Yeli Oyuncuları Kim?
  Bahar Yeli Hint dizisi 6 Aralık Çarşamba gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Kanal 7 son aylarda yayınlandığı Hint dizileriyle izleyicisini memnun edememişti. Gözler yeni başlayan Hint dizisine çevrildi. Bakalım Bahar Yeli Hint dizisi beklentiyi karşılayacak mı?
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Merhaba Hint dizisi severler. Bahar Yeli dizisi ekranlardaki yerini alıyor. Orijinal adı ‘Punar Vivah’ olan yeni Hint dizisi Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yerini almaya hazırlanıyor. Bahar Yeli dizisinin konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? Bahar Yeli dizisi kaç bölüm? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Korkma Ben Yanındayım Dizisi Heyecanla Bekleniyor! İşte Detaylar…
  Dizi severlerin büyük bir merakla beklediği “Korkma Ben Yanındayım,” FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, iddialı kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeye aday görünüyor. Korkma Ben Yanındayım konusu ne? Korkma Ben Yanındayım oyuncuları kim? İşte Korkma Ben Yanındayım dizisiyle ilgili tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir