Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragmanı – 13 Ocak Cuma

kan çiçekleri 29

Dilan Katilin Kim Olduğunu Açıklayacak!

Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 13 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 29.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 29.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 29.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Fırat’ın Cihan’ı öldürme girişiminden bahsetmiştik. Suçu ise yine Dilan’a atacaklarından emindik. Ancak Fırat’ın girişimi başarısız oldu. Cihan ölümden kurtuldu. Peki etrafta dolanan bu esrarengiz katilin kimliği ortaya çıkacak mı?

Dilan’dan şok sözler! Cihan’ın başına gelenler yine okları Dilan’a çevirmişti. Önceki tahminlerimizde belirttiğimiz gibi Baran bile Dilan’ı katil olarak nitelendirmişti. Ancak Fırat’ın planı tutmadı. İşler tam tersine döndü. Dilan her ne kadar sessiz ve masum biri olarak görülse de oldukça zeki bir kız. Olaylar arasındaki bağlantıları kolaylıkla kurabilen biri. Nitekim Fırat’ın tedirgin ve saldırgan halleri Dilan’ın dikkatinden kaçmadı.

Baran etraflarında dolaşan ve sürekli ailesine zarar vermeye çalışan bu esrarengiz hayaletin kim olduğunu araştırmaya koyuldu. Baran bunu düşünürken Dilan’ın sözleri bomba etkisi yarattı. Dilan’ın sözü katilin dışarıda değil belki de içeriden biri olabileceği!

Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 13 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Fırat’ın sonu geliyor! Bu söz Baran’ı şoke edecek. Çünkü ailesinde kim Cihan’a zarar vermek istemiş olabilir ki. Baran için bu durumun gerçekliğini bırakın hayali bir korkutucu. İçlerinde bir hainin olması kabul edilebilir değil. Burada olayların gerçeğe çıkmasında iki şey etkili olacak. İlki Dilan’ın bu şüpheci tavrı. Dilan Baran’a göre duygusal davranmayarak herkesi irdeleyecek.

İkinci etkili olan şey ise Fırat’ın paniklemesi ve daha büyük hatalar yapması. Hasan’a durumu anlatacak Fırat bir çözüm yolu arayacak. Fırat ve Hasan’ı bu seferki hedefi Dilan olacak. Dilan’ın çok dikkatli olması gerekli. Aksi taktirde Hasan e Fırat kendilerini kurtarmak için harcamayacakları kişi yok.

KAN ÇİÇEKLERİ 29.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 29. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın