Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragmanı – 13 Ocak Cuma

kan çiçekleri 29

Dilan Katilin Kim Olduğunu Açıklayacak!

Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 13 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 29.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 29.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 29.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Fırat’ın Cihan’ı öldürme girişiminden bahsetmiştik. Suçu ise yine Dilan’a atacaklarından emindik. Ancak Fırat’ın girişimi başarısız oldu. Cihan ölümden kurtuldu. Peki etrafta dolanan bu esrarengiz katilin kimliği ortaya çıkacak mı?

Dilan’dan şok sözler! Cihan’ın başına gelenler yine okları Dilan’a çevirmişti. Önceki tahminlerimizde belirttiğimiz gibi Baran bile Dilan’ı katil olarak nitelendirmişti. Ancak Fırat’ın planı tutmadı. İşler tam tersine döndü. Dilan her ne kadar sessiz ve masum biri olarak görülse de oldukça zeki bir kız. Olaylar arasındaki bağlantıları kolaylıkla kurabilen biri. Nitekim Fırat’ın tedirgin ve saldırgan halleri Dilan’ın dikkatinden kaçmadı.

Baran etraflarında dolaşan ve sürekli ailesine zarar vermeye çalışan bu esrarengiz hayaletin kim olduğunu araştırmaya koyuldu. Baran bunu düşünürken Dilan’ın sözleri bomba etkisi yarattı. Dilan’ın sözü katilin dışarıda değil belki de içeriden biri olabileceği!

Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 13 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Fırat’ın sonu geliyor! Bu söz Baran’ı şoke edecek. Çünkü ailesinde kim Cihan’a zarar vermek istemiş olabilir ki. Baran için bu durumun gerçekliğini bırakın hayali bir korkutucu. İçlerinde bir hainin olması kabul edilebilir değil. Burada olayların gerçeğe çıkmasında iki şey etkili olacak. İlki Dilan’ın bu şüpheci tavrı. Dilan Baran’a göre duygusal davranmayarak herkesi irdeleyecek.

İkinci etkili olan şey ise Fırat’ın paniklemesi ve daha büyük hatalar yapması. Hasan’a durumu anlatacak Fırat bir çözüm yolu arayacak. Fırat ve Hasan’ı bu seferki hedefi Dilan olacak. Dilan’ın çok dikkatli olması gerekli. Aksi taktirde Hasan e Fırat kendilerini kurtarmak için harcamayacakları kişi yok.

KAN ÇİÇEKLERİ 29.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 29. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir