Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragmanı – 13 Ocak Cuma

kan çiçekleri 29

Dilan Katilin Kim Olduğunu Açıklayacak!

Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 13 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 29.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 29.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 29.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Fırat’ın Cihan’ı öldürme girişiminden bahsetmiştik. Suçu ise yine Dilan’a atacaklarından emindik. Ancak Fırat’ın girişimi başarısız oldu. Cihan ölümden kurtuldu. Peki etrafta dolanan bu esrarengiz katilin kimliği ortaya çıkacak mı?

Dilan’dan şok sözler! Cihan’ın başına gelenler yine okları Dilan’a çevirmişti. Önceki tahminlerimizde belirttiğimiz gibi Baran bile Dilan’ı katil olarak nitelendirmişti. Ancak Fırat’ın planı tutmadı. İşler tam tersine döndü. Dilan her ne kadar sessiz ve masum biri olarak görülse de oldukça zeki bir kız. Olaylar arasındaki bağlantıları kolaylıkla kurabilen biri. Nitekim Fırat’ın tedirgin ve saldırgan halleri Dilan’ın dikkatinden kaçmadı.

Baran etraflarında dolaşan ve sürekli ailesine zarar vermeye çalışan bu esrarengiz hayaletin kim olduğunu araştırmaya koyuldu. Baran bunu düşünürken Dilan’ın sözleri bomba etkisi yarattı. Dilan’ın sözü katilin dışarıda değil belki de içeriden biri olabileceği!

Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 13 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Fırat’ın sonu geliyor! Bu söz Baran’ı şoke edecek. Çünkü ailesinde kim Cihan’a zarar vermek istemiş olabilir ki. Baran için bu durumun gerçekliğini bırakın hayali bir korkutucu. İçlerinde bir hainin olması kabul edilebilir değil. Burada olayların gerçeğe çıkmasında iki şey etkili olacak. İlki Dilan’ın bu şüpheci tavrı. Dilan Baran’a göre duygusal davranmayarak herkesi irdeleyecek.

İkinci etkili olan şey ise Fırat’ın paniklemesi ve daha büyük hatalar yapması. Hasan’a durumu anlatacak Fırat bir çözüm yolu arayacak. Fırat ve Hasan’ı bu seferki hedefi Dilan olacak. Dilan’ın çok dikkatli olması gerekli. Aksi taktirde Hasan e Fırat kendilerini kurtarmak için harcamayacakları kişi yok.

KAN ÇİÇEKLERİ 29.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 29. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın