Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragmanı – 13 Ocak Cuma

kan çiçekleri 29

Dilan Katilin Kim Olduğunu Açıklayacak!

Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 13 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 29.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 29.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 29.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 29.bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetimizde Fırat’ın Cihan’ı öldürme girişiminden bahsetmiştik. Suçu ise yine Dilan’a atacaklarından emindik. Ancak Fırat’ın girişimi başarısız oldu. Cihan ölümden kurtuldu. Peki etrafta dolanan bu esrarengiz katilin kimliği ortaya çıkacak mı?

Dilan’dan şok sözler! Cihan’ın başına gelenler yine okları Dilan’a çevirmişti. Önceki tahminlerimizde belirttiğimiz gibi Baran bile Dilan’ı katil olarak nitelendirmişti. Ancak Fırat’ın planı tutmadı. İşler tam tersine döndü. Dilan her ne kadar sessiz ve masum biri olarak görülse de oldukça zeki bir kız. Olaylar arasındaki bağlantıları kolaylıkla kurabilen biri. Nitekim Fırat’ın tedirgin ve saldırgan halleri Dilan’ın dikkatinden kaçmadı.

Baran etraflarında dolaşan ve sürekli ailesine zarar vermeye çalışan bu esrarengiz hayaletin kim olduğunu araştırmaya koyuldu. Baran bunu düşünürken Dilan’ın sözleri bomba etkisi yarattı. Dilan’ın sözü katilin dışarıda değil belki de içeriden biri olabileceği!

Kan Çiçekleri 29.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 13 Ocak Cuma Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

Fırat’ın sonu geliyor! Bu söz Baran’ı şoke edecek. Çünkü ailesinde kim Cihan’a zarar vermek istemiş olabilir ki. Baran için bu durumun gerçekliğini bırakın hayali bir korkutucu. İçlerinde bir hainin olması kabul edilebilir değil. Burada olayların gerçeğe çıkmasında iki şey etkili olacak. İlki Dilan’ın bu şüpheci tavrı. Dilan Baran’a göre duygusal davranmayarak herkesi irdeleyecek.

İkinci etkili olan şey ise Fırat’ın paniklemesi ve daha büyük hatalar yapması. Hasan’a durumu anlatacak Fırat bir çözüm yolu arayacak. Fırat ve Hasan’ı bu seferki hedefi Dilan olacak. Dilan’ın çok dikkatli olması gerekli. Aksi taktirde Hasan e Fırat kendilerini kurtarmak için harcamayacakları kişi yok.

KAN ÇİÇEKLERİ 29.BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ

Kan Çiçekleri 29. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir