Adım Farah Oyuncuları Yaşları ve Burçları…

Adım Farah yaşları ve burçları

Adım Farah Konusu ne?

Adım Farah oyuncuları belli olmaya başladı. Adım Farah dizisi 2023 yılına damga vuracak başarılı projelerden biri olmaya aday. Adım Farah dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Ali Sürmeli, Mustafa Avkıran, Derya Pınar Ak ve Lale Başar yer alıyor.

Adım Farah oyuncuları yaşları ve burçları;

Adım Farah Oyuncuları

Adım Farah Demet Özdemir 26 Şubat 1992 doğumlu.  Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu, No: 309, Erkenci Kuş ve Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizilerdeki rolleriyle tanındı. Demet Özdemir Adım Farah oyuncuları arasındadır. Demet Özdemir Koç, 30 yaşında Balık burcudur.

Adım Farah Oyuncuları

Adım Farah Engin Akyürek 12 Ekim 1981 Ankara doğumludur.  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü mezunu olan Engin Akyürek, “Türkiye’nin Yıldızları” adlı yarışma programında birinci olarak oyunculuğa adım attı. Yabancı Damat, Karayılan, Bir Bulut Olsam, Fatmagül’ün Suçu Ne? Kara Para Aşk ve Sefirin Kızı dizilerinde rol almıştır. Engin Akyürek 41 yaşında Terazi burcudur.

Adım Farah Oyuncuları

Adım Farah Fırat Tanış 5 Mayıs 1975 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. Adem ile Havva, Radyo-Madyo, Yeditepe İstanbul, Felek Ne Demek, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Aşka Sürgün, Ihlamurlar Altında, Menekşe ile Halil, Geniş Aile televizyon yapımlarında rol aldı. Müzik alanında da çalışmaları olan sanatçının sözü-müziği kendine ait olan çalışmaları mevcut. Fırat Tanış 47 yaşında Boğa burcudur.

Adım Farah Oyuncuları

Adım Farah Ali Sürmeli  7 Nisan 1959, Bingöl doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi  Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun.  Deli Yürek dizisiyle televizyonda tanındı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Zaza Dayı karakterini canlandırdı. Daha sonra Çarpışma adlı dizide Cansız rolünü canlandırdı. Son olarak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Doğan Baba karakteriyle rol aldı. Ali Sürmeli 63 yaşında Koç burcudur.

Adım Farah Oyuncuları

Adım Farah Mustafa Avkıran 3 Mart 1963, Gaziantep doğumlu.  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu’na katıldı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda yüksek lisans yaptı. Bir dönem Antalya Devlet Tiyatrosu’nda müdürlük de yaptı.  Kınalı Kar, Ezo Gelin, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, Filinta, Yeni Gelin, Azize ve Çukur gibi dizilerde rol aldı. Mustafa Avkıran 59 yaşında Balık burcudur.

Adım Farah Oyuncuları

Adım Farah Derya Pınar Ak  7 ağustos 2003 doğumludur. 2021 yılı itibari ile Lise son sınıf öğrencisi olan Derya Pınar Ak İstanbul İcon Talent ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. Cadı Üçlemesi, Kar ve Ayı, Hükümsüz (int dizisi), Prens (int dizisi), Uzak Şehrin Masalı, Annemizi Saklarken dizilerinde rol almıştır. Genç oyucu 19 yaşında ve aslan burcudur.

Adım Farah Oyuncuları

Adım Farah Lale Başar 27 Ocak 1964, Ordu doğumludur.  Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. Berlin Film Festivali “En İyi Kadın Oyuncu” (Köksüz), Altın Koza “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” Köksüz – 2014 ödülleri vardır. Lale Başar 58 yaşında kova burcudur.

Adım Farah dizisinin konusu?

Uyarlamalardan yola çıkacak olursak Demet Özdemir İran asıllı bir doktoru ve temizlikçiyi canlandıracağa benziyor. Demet Özdemir Farah karakteri. Farah’ın oğlu hasta ve ciddi bir tedaviye ihtiyacı var. Farah’ın para bulması gerekli. Para bulmak için temizlikçilik yaparken görmemesi gereken olaylara şahit olur. Bu yüzden mafyanın eline düşerek gerçek bir temizlik yapması gereklidir.

Adım Farah dizisi uyarlama mı? Adım Farah dizisi The Cleaning Lady”den uyarlandı. Orijinali Arjantin yapımı olan “La chica que limpia” dizisi daha önce Meksika ve ABD’ye de uyarlanmıştı. 

Engin Akyürek burada mafyanın işini yürüten isimlerden birisi olarak karşımıza çıkacak. Fırat Tanış ise komiser rolüne hayat verecek. Adım Farah dizisi oyuncu kadrosunda Ali Sürmeli, Mustafa Avkıran, Derya Pınar Ak, Lale Başar yer alacak.

Adım Farah ne zaman başlayacak?

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrolünü paylaştığı Adım Farah Fox Tv ekranlarında 1 Mart Çarşamba günü ekrana gelecek. Çarşamba günleri O Kız, Kuruluş Osman ve Çöp Adam ekrana geliyor.

Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi
  Yalnız Beni Sev – Kanal 7’nin Yeni Pakistan Dizisi Yalnız Beni Sev Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisi daha geliyor. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzi yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı. Yalnız Beni Sev dizisinin konusu ne? Yalnız Beni Sev dizisi oyuncuları kimler? Yalnız Beni Sev dizisi kaç bölüm? İşte Yalnız Beni Sev dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Yabani Konusu ve Oyuncuları
  Yabani Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Yabani Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları
  Kirli Sepeti Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Kirli Sepeti Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Kirli Sepeti bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Kirli Sepeti’nin yayın tarihi henüz netleşmedi. Kirli Sepeti dizisinin konusu ne? Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları
  Bambaşka Biri Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Bambaşka Biri Başlıyor! Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bambaşka Biri bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Uzun zamandır yayınlanması beklenen Bambaşka Biri 11 Eylül Pazartesi günü Fox Tv yayınlanacak. Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Bambaşka Biri dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Bambaşka Biri dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları
  Dilek Taşı Konusu ve Oyuncuları Yeni Dizi Dilek Taşı Başlıyor! Merhaba dizi severler. Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Dilek Taşı bu sezon izlenen diziler arasında yer alması bekleniyor. Tanıtımıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye başlayan Dilek Taşı 7 Eylül Perşembe günü Kanal D yayınlanacak. Dilek Taşı dizisinin konusu ne? Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Dilek Taşı dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın