Kan Çiçekleri 2.Bölüm Fragmanı – 6 Aralık Salı Baran ve Dilan Yüzleşti!

kan çiçekleri 2

Kan Çiçekleri 2.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 2.bölümde bizleri neler bekliyor? Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 2.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 2. bölüm izleme detayları sizlerle.

Kanal 7’nin yeni dizisi Kan Çiçekleri oldukça iddialı bir girişle başladı. Dizinin ilk bölümünde Baran’ı ve Dilan’ı tanıdık. Daha ilk dakikadan Dilan’ın güzel yüreğini gördük. Dilan dizi de tüm kötülüklere karşı koyup onları düzeltebileceğini bizlere gösterdi. Peki gelecek bölümlerde bizleri neler bekliyor?

Zoraki evlilik! Baran her ne kadar sert biri gibi görünse de içi bambaşka. Bulunduğu konum itibariyle bu tarz davranması gerekse de yüreği iyilik dolu. Bu yüzden kan davalılarını bulsa bile onları öldürecek kadar zalim biri değil.

İşleri daha da garipleştiren olay Baran’ın Dilan’ı tanıması olacak. Baran bir kan davası uğruna böyle güzel bir kızın hayatına son vermek istemeyecek. Hem Dilan’ı kurtarmanın hem de kan davasını bitirmenin yolunu arayacak.

Elbette bu oldukça zor bir durum. Öncelikle konağı karşısına alabileceği bir karar. Herkes onu korkaklıkla suçlayabilir. Ancak tüm bunlara rağmen baran harekete geçecek!

Kan davası bitecek mi? Burada Baran için tek seçenek var. Hiç tanımadığı, bilmediği Dilan ile evlenmek. Tabi Dilan’ı da bu evliliğe ikna etmek. Nitekim Dilan’ın iyilik dolu kalbi kendini feda etmeye hazır. Ailesine zarar gelmesine hiç ama hiç tahammül edemez.

İkili için zoraki başlayacak bu evlilik gelecek bölümlerde bir aşka dönüşebilir. Tabi bu aşk için öncelikle ikilinin karşılaşacakları büyük zorlukları beraber aşması gerekli. 

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın