Kan Çiçekleri 15.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

kan çiçekleri 15

Dilan Başkaldırdı! Gerçekler Ortaya Çıkacak!

Kan Çiçekleri 15.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 26 Aralık Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet vuruldu. Kan Çiçekleri 15.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 15.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 15.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 15. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide korktuğumuz durum gerçekleşmedi. Cevdet iyileşti. Ve onu vuran kişi hakkında ifadesini verdi. Bu durum konağın bıçkın delikanlısı Cihan’ı kurtarsa da bu çocuk hiç akıllanacak gibi durmuyor. Diğer andan Baran’ın yaptıkları ise Cevdet ve ailesini bir hayli şaşırttı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Dilan Meydan Okudu! Cevdet hastanede kendine gelirken olanları elbette tam olarak hatırlayamaz. Ancak Cevdet’in yaşaması Baran’ın yaşayacağı tehlikeyi şimdilik önledi. Hasan yaptığı şeytani plan şimdilik başarısız. Hatta tam tersi bu durum Baran’ın daha çok işine yaradı diyebiliriz. Cevdet ve ailesi Baran’ın onlar için yaptıklarını öğrenince şoke oldu. Kan davalısı, ezeli düşmanı Cevdet’i hastaneye yetiştirerek onun hayatını kurtaran kişi olmuştur.

Dilan ise yaşadığı bu travmadan bambaşka birine dönüşerek çıkacak. Artık ne konakta ne de başka bir yerde eski Dilan yok. Ezilen, itilen Dilan yerini güçlü ve ayakları üstünde duran bir kadın var. Bu değişim daha ilk aşamada bizleri etkiledi!

Azade Şaşkın! Dilan bizi etkilerken Azade’yi ise korkuttu. Azade Dilan’ı tıpkı ilk geldiği gibi görerek ezmek ve tokatlamak istedi. Ancak Dilan’ın bu tokadı havada karşılaması oldukça çarpıcıydı. Azade artık istediği gibi at koşturamayacağını böylelikle anladı.

Kan Çiçekleri 15. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 26 Aralık Pazartesi

Dilan’ın bu hareketi elbette sadece Azade için olmayacak. Şeytanın asıl başı olan Hasan’a da bir gözdağı var. Aynı şekilde Baran içinde mesaj içeriyor. Ona ve ailesine bir zarar gelirse bu konağı herkesin başına yıkacağının açık bir ilanı!

Dilan için bunlar söz konusuyken Baran’ın tutuklanması elbette gözleri ona çevirecek. Burada yine karanlık eller ikilinin arasını bozma derdinde. Bizce Baran bu tuzağa düşmeyecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 15. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 15. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın