Kan Çiçekleri 15.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

kan çiçekleri 15

Dilan Başkaldırdı! Gerçekler Ortaya Çıkacak!

Kan Çiçekleri 15.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 26 Aralık Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet vuruldu. Kan Çiçekleri 15.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 15.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 15.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 15. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide korktuğumuz durum gerçekleşmedi. Cevdet iyileşti. Ve onu vuran kişi hakkında ifadesini verdi. Bu durum konağın bıçkın delikanlısı Cihan’ı kurtarsa da bu çocuk hiç akıllanacak gibi durmuyor. Diğer andan Baran’ın yaptıkları ise Cevdet ve ailesini bir hayli şaşırttı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Dilan Meydan Okudu! Cevdet hastanede kendine gelirken olanları elbette tam olarak hatırlayamaz. Ancak Cevdet’in yaşaması Baran’ın yaşayacağı tehlikeyi şimdilik önledi. Hasan yaptığı şeytani plan şimdilik başarısız. Hatta tam tersi bu durum Baran’ın daha çok işine yaradı diyebiliriz. Cevdet ve ailesi Baran’ın onlar için yaptıklarını öğrenince şoke oldu. Kan davalısı, ezeli düşmanı Cevdet’i hastaneye yetiştirerek onun hayatını kurtaran kişi olmuştur.

Dilan ise yaşadığı bu travmadan bambaşka birine dönüşerek çıkacak. Artık ne konakta ne de başka bir yerde eski Dilan yok. Ezilen, itilen Dilan yerini güçlü ve ayakları üstünde duran bir kadın var. Bu değişim daha ilk aşamada bizleri etkiledi!

Azade Şaşkın! Dilan bizi etkilerken Azade’yi ise korkuttu. Azade Dilan’ı tıpkı ilk geldiği gibi görerek ezmek ve tokatlamak istedi. Ancak Dilan’ın bu tokadı havada karşılaması oldukça çarpıcıydı. Azade artık istediği gibi at koşturamayacağını böylelikle anladı.

Kan Çiçekleri 15. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 26 Aralık Pazartesi

Dilan’ın bu hareketi elbette sadece Azade için olmayacak. Şeytanın asıl başı olan Hasan’a da bir gözdağı var. Aynı şekilde Baran içinde mesaj içeriyor. Ona ve ailesine bir zarar gelirse bu konağı herkesin başına yıkacağının açık bir ilanı!

Dilan için bunlar söz konusuyken Baran’ın tutuklanması elbette gözleri ona çevirecek. Burada yine karanlık eller ikilinin arasını bozma derdinde. Bizce Baran bu tuzağa düşmeyecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 15. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 15. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın