Kan Çiçekleri 15.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

kan çiçekleri 15

Dilan Başkaldırdı! Gerçekler Ortaya Çıkacak!

Kan Çiçekleri 15.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 26 Aralık Pazartesi günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Cevdet vuruldu. Kan Çiçekleri 15.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 15.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 15.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 15. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri
kan çiçekleri

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide korktuğumuz durum gerçekleşmedi. Cevdet iyileşti. Ve onu vuran kişi hakkında ifadesini verdi. Bu durum konağın bıçkın delikanlısı Cihan’ı kurtarsa da bu çocuk hiç akıllanacak gibi durmuyor. Diğer andan Baran’ın yaptıkları ise Cevdet ve ailesini bir hayli şaşırttı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Dilan Meydan Okudu! Cevdet hastanede kendine gelirken olanları elbette tam olarak hatırlayamaz. Ancak Cevdet’in yaşaması Baran’ın yaşayacağı tehlikeyi şimdilik önledi. Hasan yaptığı şeytani plan şimdilik başarısız. Hatta tam tersi bu durum Baran’ın daha çok işine yaradı diyebiliriz. Cevdet ve ailesi Baran’ın onlar için yaptıklarını öğrenince şoke oldu. Kan davalısı, ezeli düşmanı Cevdet’i hastaneye yetiştirerek onun hayatını kurtaran kişi olmuştur.

Dilan ise yaşadığı bu travmadan bambaşka birine dönüşerek çıkacak. Artık ne konakta ne de başka bir yerde eski Dilan yok. Ezilen, itilen Dilan yerini güçlü ve ayakları üstünde duran bir kadın var. Bu değişim daha ilk aşamada bizleri etkiledi!

Azade Şaşkın! Dilan bizi etkilerken Azade’yi ise korkuttu. Azade Dilan’ı tıpkı ilk geldiği gibi görerek ezmek ve tokatlamak istedi. Ancak Dilan’ın bu tokadı havada karşılaması oldukça çarpıcıydı. Azade artık istediği gibi at koşturamayacağını böylelikle anladı.

Kan Çiçekleri 15. Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor. Kan Çiçekleri 26 Aralık Pazartesi

Dilan’ın bu hareketi elbette sadece Azade için olmayacak. Şeytanın asıl başı olan Hasan’a da bir gözdağı var. Aynı şekilde Baran içinde mesaj içeriyor. Ona ve ailesine bir zarar gelirse bu konağı herkesin başına yıkacağının açık bir ilanı!

Dilan için bunlar söz konusuyken Baran’ın tutuklanması elbette gözleri ona çevirecek. Burada yine karanlık eller ikilinin arasını bozma derdinde. Bizce Baran bu tuzağa düşmeyecek.

KAN ÇİÇEKLERİ 15. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ

Kan Çiçekleri 15. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir