Esaret 26.Bölüm Fragmanı 26 Aralık Pazartesi

esaret 26

Hira ve Orhun’un Dansı!

Esaret 26.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 26.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 26 Aralık Cuma günü 26.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 26.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 26 Aralık Pazartesi günü yaşanacaklar...

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Esaret 26. bölüm izleme detayları sizlerle.

Esaret 2.bölüm
Esaret

Dizi Haberleri Esaret dizisinde Hira, başta Afife Hanım’ı ardından da oğlunu şaşırtmaya devam ediyor. Afife ve Orhun bu kadar katı iken Hira bu ikiliyi daha çok şaşırtacaktır!

Hira’yı küçük ve cahil görenler yanılıyor. Hira konakta verilen davette konukları mest ediyor. Afife, Hira’ya karşı yumuşayacak mı? Orhun, Hira hakkında ne düşünecek? Esaret 26.bölümden detaylar sizlerle…

Buzlar Kraliçesi Afife! Orhun verilen davette Hira ile dans edecektir. Bu dansta Orhun, Hira’nın doğru adımları atabilmesi için gözlerinin içine bakmasını ister. Afife ise bu dansın fiyaskoyla biteceğini davetlilere rezil olacağını düşünür. Başta Perihan ve Eda bu anları pür dikkat izler. Onlar için gece asıl şimdi başlayacaktır!

Esaret 26 Bölüm Fragmanı Detayları Devam Ediyor! 26 Aralık Pazartesi Esaret İzle!

Eda, Hira için çöl faresi yakıştırması yapar. Eda bilmiyordur ki gecenin sonunda konaktan ağlayarak ayrılacaktır. Nurşah abisi ve Hira’ya müjdeyi veriyor. Annesinin bu gece ikisinden çok etkilendiğini söylüyor. Orhun ise şaşkındır. Sevinmekle üzülmek arasında gidip gelmektedir. Orhun annesini hüsran içinde görmeyi umuyorken Hira’nın davranışları kafasında soru işaretlerine sebep olur.

Gecenin sonunda Afife davetlilerin yanında rengini belli etmese de oğlu Orhun’un yanında yeniden bu evliliğe inanmadığını açıklar. Anne – oğul arasında tırmanan gerginliğe Hira daha fazla gönlü el vermez. Yanlış zamanda konuşmaya kalkınca Afife’den azarı yiyecek. Ama bu sefer Orhun buna müsaade etmeyecek.

Esaret 24.Bölüm Yeni Bölüm 22 Aralık Perşembe İzle!

Esaret Konusu

Demirhanlı ailesinin veliahtı Orhun ve ömrü boyunca kölelik altında yaşayan Hira’nın intikamla yoğurulan aşkı, Kanal 7’nin büyük ilgi gören dizisi Esaret ile hafta içi her gün ekranlardaki yerini alıyor. Esaret; farklı hikayesi ile dikkat çekiyor.

Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, görev için gittiği Afrika’da korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonra ne dünya eskisi gibi olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Kardeşinin intikamını almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

Esaret Kadrosu

Mahassine Merabet

Cenk Torun

Ali Yağız Durmuş

Hilal Anay

Melahat Abbasova

Mustafa Şimşek

Zeki Ocak

Esra Demirci

Pervin Mert

Yağmur Çelik

Yaren Yıldırım

Kerem Tanık

Ceren Su Gülnaz Özçelik

Bülent Ergün

Başak Durmaz

Öncil Aktarıcı

Gözde Erdem

Sinem Karaçoban

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın