Kan Çiçekleri 106. Bölüm Fragmanı İzle – (23 Mayıs Salı)

kan-cicekleri-106

Yavaş Yavaş Aşk!

Merhaba Kan Çiçekleri severler. Baran ve Dilan her geçen gün birbirlerine daha çok yakınlaşıyor. Berivan teyzenin oyunlarıyla Baran ve Dilan gerçek bir çift oluyor. Kan Çiçekleri 106.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Kan Çiçekleri 106. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 23 Mayıs Salı günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 106. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 106. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 106 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 106. bölüm izleme detayları sizlerle.

kan çiçekleri 106
kan çiçekleri

Kan Çiçekleri 106 Bölüm Fragmanından Detaylar!

Dizi Haberleri Kan Çiçekleri’nde sular duruldu. Baran ve Dilan’ın birlikte uyanma sahnesi favori sahneler arasında yer aldı. İkilinin birbirine sarılarak uyanması ve uyandıklarında sakince birbirlerine bakmaları aslında ne kadar yoğun hislerinin başladığının göstergesi.

Bir Rehberdir Gözler! Yüreğin En Temiz Niyetini Onlar Ortaya Koyar… Berivan teyzemiz epey bu ikilinin aydınlanmasında rol oynadı. Hem kaostan hem de Azade’nin fitne fesat işlerinden biraz uzak kaldık ve kulağımız dinlendi. Ama yine konak yola göründü…

Konağa ayak basar basmaz çiftimiz olayların merkezinde yer almaya başladı. Polisler Baran’ı karakola götürdü. Şiyar’ın ölümünden Baran sorumlu tutulabilir. Hasan amcanın kameraya alışı, Derya iş birliği derken bu ikili sürekli dört ayak üstüne düşüyor. Baran suçlanacak olursa Dilan’ın Azade’den çekeceği var gibi duruyor. Kadın yeri göğü inletmeye şimdiden hazır bekliyor.

Baran suçlanacak olursa dizi hint dizisine döner ve Dilan onu içerden çıkarabilmek için tüm kanıtları toplar. Ya da bir bakmışız kötüler (Derya) ellerindeki kanıtı Dilan evden gidecek olursa açığa çıkarmak için şantaj yapabilir. Dilan, Baran ve ailesine hakaret yağdırarak evden çıkma sahneleri gözümüzün önüne geldi şimdiden. Yani bunlar bilindik senaryolar. Bakalım bu dizide gidişat nasıl olacak?

Siz bu bölümü nasıl buldunuz yorumlarda buluşalım 💕

Kan Çiçekleri 106.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 23 Mayıs Salı Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

KAN ÇİÇEKLERİ 106 BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ
Kan Çiçekleri Konusu

Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir