İntikam Ateşi 41.Bölüm Özeti – 3 Temmuz Pazar

İntikam Ateşi 41

Sesha ve Shivaya Mayuri’yi Öldürdü!

İntikam Ateşi 41.bölüm özetinde Mayuri Sesha’ya işkence uygular. Shivanya Gurudev ile birlikte Sesha’nın yerini bulur ve Mayuri’yi alt ederler. Yamini bu anlara tanık olurken hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder.

Sangram Singh Havali’ye geri döner ve 5 ağızlı yılanı görür. Tarihi bir kitap okur ve resimler aracılığıyla insanları öldüren bir barbar klanı görür. Nagmani’yi korumak için 5 ağızlı yılan ister. Daha sonra oğlu Rithik’e haber vermesi ve onu kurtarması gerektiğini söyler. Bir bal arısı girer ve onu öldürür.

Mayuri, ellerinde kanla Yamini’nin odasına gelir. Yamini kimin kanı olduğunu sorar. Mayuri, nagin’in olduğunu söylüyor. Yamini mutlu olur ve şimdi Shivanya’nın yalnız olduğunu ve ona zarar vermeyeceğini, Shivanya’nın kız kardeşini öldürmesinin iyi olduğunu söyler. Mayuri, nagmani’nin nerede olduğunu bildiği için henüz nagin’i öldürmediğini söylüyor. Yamini gerçekten anlatacak mı diye sorar. Mayuri, gurumaa’nın onu nagmani’nin nerede olduğunu söylemeye zorlayacağını söylüyor. Shivanya kapıyı çalar. Yamini gerilir .

Shivanya, Mayuri’yi görür ve Rithik’i cezbetmeye ve evliliklerini bozmaya çalıştığını söyler. Yamini, oğlunun evliliğini bozmaya çalıştığı için Mayuri’yi azarlar ve burada kalmayacağını söyler. Mayuri’yi sürükler ve evden dışarı atar. Daha sonra Mayuri’nin burada kalmasına izin verdiği için Shivanya’dan özür diler. Shivanya onun hatası olmadığını söylüyor.

Mayuri ormanda dans eder ve ağaçta baygın asılı duran Sesha’ya bakar. Yamini gelir ve onu neden buraya çağırdığını sorar.

İntikam Ateşi 41.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shesha’yı gösteriyor. Yamini mutlu bir şekilde şimdi Gurumaa’ya gidelim diyor. Gurumaa’ya giderler ve Yamini, gurumaa’nın gelmesini ve nagin’i nagmaninin nerede olduğunu söylemeye zorlamasını ister. Hepsi ormana geri döner ve Sesha’ya işkence etmeye başlarlar.Shivanya, Sesha’yı aramak için shiv mandir’e ulaşır.

Gurudev, güçleriyle Sesha’nın nerede olduğunu öğreneceğini söylüyor. Gurumaa’nın ormanda Sesha’ya işkence ettiğini görür.Sesha, Mayuri’yi yener ve Mayuri’yi kuyruğundan tutar. Neem ağacına dua ederlerse, bugün Nagin’in güçlerinin iki katına çıktığını söylüyor. Bunun yerine Mayuri’ye işkence eder. Yamini ağacın arkasına saklanır. Shivanya, Sesha’ya katılır ve ikisi de Mayuri’yi yener. Mayuri, ikisinin de onu ısıramayacağını söylüyor. Shivanya, nagin’in Mayuri’yi öldürmek için başka birçok yolu olduğunu ve ağzından ateş püskürterek yaktığını söylüyor. Yamini sessizce oradan arabasıyla koşar.

Yamini eve geri döner ve kanepede otururken Mayuri’yi nagin’in öldürdüğünü ve hatta Gurumaa’nın kaçtığını düşünür. Shivanya eve nagin formunda ulaşır. Yamini bunu görür ama hiçbir şey görmemiş gibi davranır.Shivanya, Rithik ile bahçede olduğunu söylüyor. Yamini, kendisini aramadığı tek yerin orası olduğunu ve romantik anlarına karışmamasının iyi olduğunu söylüyor. Şivanya bırakır. Yamini, Shivanya’nın kim olduğunu bildiğini düşündüğüne ve Shivanya’nın 5. katil olduğunu bilmediğini düşündüğüne güler, yakında Shivanya’yı öldürecektir.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın