Emanet 414.Bölüm Fragmanı – 30 Haziran Perşembe

emanet 414

Seher Resti Çekti! Yaman Kimi SEÇECEK?

  Emanet 414.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 414.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 30 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 414. bölüm fragmanı. Emanet 414.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Yaman ve Aziz karşı karşıya gelirken Seher araya girip bir facia çıkmasını engelledi. Aziz ise Yaman’ın kendisini suçlama nedenini hala anlamış durumda değil. Kardeşinin ona kurduğu bu kumpastan habersiz. Seher ise Yaman’dan bir seçim yapmasını istedi. Bu seçim ya ailesi ya da intikamı. Yaman hangisini seçecek?

Seher Yaman’ı terk mi edecek? Emanet dizisinde Seher’in çektiği rest kafaları karıştırdı. Dizinin gelecek bölümlerine yönelik tahminlerimiz genel olarak Seher’in bir kaza kurşunu ile diziden ayrılacağı yönündeydi. Ancak Seher’in Yaman’a sunduğu iki seçenek kafaları karıştırdı.

Seher’in Yaman’a sunduğu iki seçenek şöyle. İlki tüm bu intikam hislerini bırakıp ailesi ile ilgilenmesi. Yaman’ın ailesi ile ilgilenmesi. Ve yaşanacak güzel gelişmelere odaklanması. İkinci seçenek Yaman’ın bildiğini okuması. İntikamını alması. Ancak geriye döndüğünde Seher’i bir daha bulamaması şeklinde…

Yaman’ın seçimi! Bura da hepimizin tahmini elbette Yaman’ın aşkını seçmesi yönünde. Ancak Aziz’in şeytan kardeşi suyu bulandırmaya devam edecek. Yaman’ı zorla intikamını almaya sürükleyecek. Yaman Aziz’in işini bitirerek sevdiği kadını kaybedecek. Böylelikle mutlulukla izlediğimiz aşkın da sonu gelmiş olacak!

Diğer tarafta ise Duygu’nun aldığı acı haber olayları çok zora soktu. Duygu’nun çocuk sahibi olamayacağını öğrenmesi onu büyük bir yıkıma sürükleyecek. Kendini yarım hisseden Duygu Ali komiserden uzaklaşacak. Ali ve Duygu arasında ki mutluluk ise böylece sona ermiş olacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın