İntikam Ateşi 34.Bölüm Özeti – 26 Haziran Pazar

İntikam Ateşi 34

Bölüm, Shesha’nın Gurudev Bhairavnath’ın yaralarına ilaç uygulamasıyla başlar. Nagmani ile Rithik’in boyun dövmesi arasında bir bağlantı olduğunu ve bu bağlantıyı onlara kimin anlatacağını düşünüyor. Gurudev bunu sadece annesinin söyleyebileceğini ve yılanlı şehirden uzak durduğunu söylüyor. Sesha annesiyle konuşmak için ayrılır.

Rithik ve Shivanya, kiler odasında bir portre ararlar. Maske ve palto giyen Yamini portre çalıp gizler. Shivanya, Rithik’e birinin burada olduğunu hissettiğini söyler. Rithik kimsenin olmadığını söyler ve onu oradan alır.

Rithik’in babası/Raja (Rithik’in kopyası) kendini kurtardıktan sonra ormanda yürür ve yüzünü yıkar. Bir an önce oğlunu bulması gerektiğini düşünür ve bahçıvanlı kız kardeşi Yamini’nin ona nasıl ihanet edebileceğini düşünür. Oğlunu bulması ve onu günahkar Yamini’den kurtarması gerekecek.

Shivany ile Rithik eve geri döner ve halkaların neden mağaranın dışında olduğunu ve portrenin nereye gittiğini sorar. Öğrenmeleri gerekiyor. Yüzükleri çıkarır, Shivanya’nın ayak parmağının yaralandığını görür ve ona yakın yüzükler tutarak ona ilaç uygular. 

İntikam Ateşi 34.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sesha annesinin evine ulaşır ve annesi çok mutlu olur. Annesi sırrı açıklaması gerektiğini söylüyor. Aile işaretlerinden bahseder.

Rithik, gurumaa’ya işaret verir ve onları bir mağarada bulduğunu ve orada zincirler ve kilitler bulduğunu söyler. Yamini neden oraya gittiğini sorar. Shivanya, portreyi bulmak için gittiklerini söyler.

Rithik’in kardeşleri ona bhang karışık süt verir ve onu shivji’nin prasadını içmeye zorlar. Rithik onu Shivanya’ya verir ve onu içmeye zorlar. Rithik’in kardeşleri planlarının başarısız olduğunu düşünüyor. Shivanya sarhoş olduktan sonra garip davranmaya başlar. Kardeşler Rithik’in Shivanya’yı yatağına bırakıp gitmesine yardım eder. Rithik kapıyı kilitler ve tuvalete gider. Geri gelir ve Shivanya’ya iyi olup olmadığını sorar. Shivanya ona evlenme teklif eder ve kız kardeşi Shivanya’nın bunu öğrenmesi halinde kızacağını söyler. Kız kardeşinin bir… ve adını söylerse buraya geleceğini söylemeye devam ediyor. Rithik, Sesha’ya dönüşür ve buraya geldiğini ve bunu yapacağını bildiğini, bu yüzden buraya önceden geldiğini söyler. Bunu Rithik’e söyleseydi ne olurdu diye sorar. Rithik tuvaletten çıkar ve Sesha yılan olur ve saklanır. Rithik, Shivanya’ya şimdi iyi olup olmadığını sorar.

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın