Baş Tacım 302.Bölüm – 27 Haziran Pazartesi

Baş Tacım 302

Pari Ankita ve Naren’i Gördü!

Baş Tacım 302.bölümde gerçekler ortaya çıkıyor. Pari evlilik kararı sonrası Aman’ı yani Naren’i görüyor. Pari’nin tepkisi ne olacak? Baş Tacım 302.bölüm özeti devam ediyor.

Bölüm, sokakta dilenen bir kızın Soham’dan aç olduğu için ona biraz para vermesini istemesiyle başlar. Soham kıza kalacak yer ayarlamaya çalışırken kızın babası gelir ve kızından para ister. Soham kızına bu kadar bencil davranmaması konusunda uyarır.

Neena, Pari evlenmezse mal payının kendisine kalmayacağını düşünüyor. Sachin’den mülk payını alacakları için Pari’yi evliliğe ikna etmesini ister. 

Pari ve Pia bir arabada seyahat ediyor. Pari, Shekhar ile evlenmeye karar verdiğini söylüyor. Pia, herhangi bir etki altında söyleyip söylemediğini sorar. Kararı kendisinin aldığını söylüyor. Pia, neden ailelerine haber vermediğini sorar. Pia, önce Shekhar ile konuşmak ve ona geçmişini anlatmak istediğini söyler. Ondan sonra onu kabul ederse, onunla evlenir. Pia, Shekhar’a geçmişini anlatmanın önemli olup olmadığını sorar. Pari bunun çok önemli olduğunu, yoksa barış içinde yaşayamayacağını söylüyor.

Archana, Soham için endişelendiğini söylüyor. Manav, Soham’ı bulup bulamayacağından emin değil. Onu hatırlamanın bir anlamı olmadığını söylüyor.  Soham , Sulochana’yı sağlıklı olması için dua eder. Ayaklarına dokunur ve ağlar. Adını Soham olarak adlandırıyor. Onu duyar ve oradan kaçar.

Baş Tacım 302.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pari, Shekhar’ın odasına gelir ve kişisel bir şey konuşmaya geldiğini söyler. Yaşananlarla baş edemediğini ancak olumlu yaklaşımını görerek evlilik yolunda ilerlemek istediğini söylüyor. Geçmiş hakkında konuşmak istediğini ve yine de hatırlamak istemediğini söylüyor. Aman’ı anlatır.

Shekhar, Naren’e Pari’nin teklifini bildirir. Naren onu tebrik eder ve durumu Ankita’ya bildirir. Ankita, Pari’yi arar ve Shekhar ile evlenme kararını bildirmediği için kendisine kızgın olduğunu söyler. Bunun adil olmadığını söylüyor. Pari, henüz ailesine bu konuda bilgi vermediğini söylüyor. Ankita, geçmişi hakkında Shekhar’a bilgi verip vermediğini sorar. Shekhar’ın geçmişini duymak istemediğini ve onun bu doğasını çok sevdiğini söylüyor. Naren balayına gidemediği için dördünün birlikte balayına gideceğini söyler.

Hemşire Archana’ya Soluchana’yı eve götürebileceğini söyler. Manav, Shekhar’ın evine gider ve Shekhar’ın ailesiyle tanışır. Shekhar’ın ailesi , Pari’nin gelinleri olmasından dolayı mutluluk duyarlar. Ankita, Pari’nin böyle güzel bir hayat arkadaşı edindiği için mutlu olduğunu söylüyor.

Manav, Sachin’e nişan hazırlıklarını sorar. Sachin, iyi gittiğini ve endişelenmemesi gerektiğini söylüyor. Manav, Arjun ve Purvi’nin kızlarını evlendirmek için kendisine bir sorumluluk bıraktığını, bu yüzden sorumluluğuna karşı daha dikkatli olmak istediğini söyler.

Ankita hala uyuyor. Naren ondan uyanmasını ister. Ankita kustuğunu ve kendini zayıf hissettiğini söylüyor. Naren, filmlerde kadınların kustuğunda hamile kaldıklarını gördüğünü söylüyor. Ankita, Pari ile yol kenarında pani puri yerken gıda zehirlenmesi geçirmiş olabileceğini söylüyor.

Pari Purvi’yi arar ve nişanına gelmesinin iyi olacağını söyler. Ovi duygusal olarak Pari’ye annelik hissini ilk anlayanın kendisi olduğunu söyler ve çocukluk hikayesini anlatır. Pari’nin büyük kızı olduğunu ve onu nişanına ve evliliğine hazırlamanın her annenin arzusu olduğunu, Purvi burada olmadığı için onu hazırlama şansının olduğunu ve bugünün Pari’nin özel günü olduğunu söylüyor. Pari, bugün Purvi’yi özlediğini ama onunla birlikte özlediğini söylüyor.

Baş Tacım 302.Bölüm – 27 Haziran Pazartesi Günü Neler Olacak?

Soham, otel sahibinden kendisine iş vermesini ister ve ne kadar maaş alacağını sorar. Sahibi geçmiş deneyimini sorar. Soham 20 yıl önce çalıştığını söylüyor. Patronu 18 saat çalışacağını bu yüzden iş veremeyeceğini söyler.

Archana, Manav’ı arar ve nişana neden geç kaldığını sorar. Arabasının bozulduğunu ve tamir ettirdiğini söyleyen Manav, yakında nişan yerine varacak. Archana, Soham’ı çok özlediğini söylüyor. Manav, Soham orada olsaydı, Pari’nin nişanında anne/amca ritüellerini yerine getireceğini söylüyor. Soham, Pari’nin nişan haberini duyunca duygulanır.

Manav arabasını tamir etmenin ne kadar zaman alacağını sorar. Soham, tamir etmek için 3-4 saate ihtiyacı olduğunu söylüyor. Manav, Soham’ın patronuna arabayı tamir ettirip evine göndermesini söyler. Patron kabul eder ve Soham’dan Manav’ın eşyalarını bir takside tutmasını ister. Soham yüzünü kapatır ve eşyaları takside tutar. Manav ona 500 rupi bahşiş verir ve ayrılır. Soham geçmişe döner ve 250 rupi’lik ilk maaşını Manav’a verdiğini hatırlar.

Shekhar’ın ailesi, Ankita ve Naren ile nişan yerine ulaşır. Archana, Ankita ve Naren’de aarti yapar. Ankita, Archana’ya nerede olduğunu bildiren Pari’yi sorar. Ankit, Pari’yi karşılamaya gider.

Pari, nişan elbisesi ile mekana gelir. Arkadaşları etrafını sarar. Shekhar, Naren’e yengesinin geldiğini söyler. Naren, Pari’ye bakmaya çalışır, ancak onu Pari’nin arkadaşı arasında göremez.

Naren dışarıda babasıyla konuşuyor. Pia gelir ve onu Aman olarak fark eder. Pari’nin evleneceğini bildiği için Pari ile tanışmaya gelmiş olması gerektiğini düşünüyor. Pari’yi Aman hakkında bilgilendirmesi gerektiğini düşünüyor ve salona giriyor.

Pari’den onunla gelmesini ister. Pari’yi de yanında sürükler ve Aman’ın burada olduğunu söyler. Naren’i ona gösterir. Pari, Aman/Naren’i orada gördüğüne şaşırır ve Aman/Naren ile geçirilen zamanla ilgili geçmişe döner. Pia, Pari’ye Aman’a onu neden terk ettiğini sorması için ısrar eder. Tam o sırada Ankita gelir ve Naren’e sarılır. Pari, Aman’ın Ankita’nın kocası olduğunu anlar. Pari, Aman’ı Ankita ile görünce ağlamaya başlar.

Pia, Pari’den Ankita’nın iyiliği için Aman’ı ifşa etmesini ister. Ankita’ya Aman hakkında bilgi vermesini neden engellediğini sorar. Pari, Ankita’nın ablası gibi olduğunu ve Ankita’nın Aman/Naren’i sevdiği için evliliklerini bozamayacağını ve ikisinin de birlikte mutlu olduklarını söylüyor. Evli olduklarını ve evlilik bozulduğunda ne olacağını bildiğini söylüyor. Aman’ın geçmişi olduğunu ve onu sevmemiş olması gerektiğini, başka seçeneği olmadığı için Ankita’nın iyiliği için Aman’ı unutması ve affetmesi gerektiğini söylüyor. Onun yüzünden ailesini ve Ankita’yı mutsuz edemez.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bir yanıt yazın